
"Kako biti zdrav i sretan?" je pitanje na koji daje odgovor
dvodnevna radionica
Umijeća življenja koja će se održati u prostoru Francuske alijanse u
subotu, 20. travnja 2013. godine,
od 18 do 20 sati. Nastavak radionice je idućeg dana, u nedjelju, 21. travnja, na istome mjestu, u isto vrijeme.
Biti zdrav i sretan je pravo svakog pojedinca, a tajna je da živimo u skladu sa zakonima prirode i u skladu sa samima sobom. Na radionici
Zdravlje i sreća naučit ćete vježbe iz sistema
Sukshma vyayama yoga poznate i kao himalajska joga koje su stoljećima himalajskim joginima bile izvor mladolikosti, dugovječnosti i zdravlja.Sukshma vyayam vježbe malo su poznate glavnim današnjim školama joge, a specifične su po tome jer kroz detaljno razrađene, suptilne i precizne pokrete omogućuju da se dubinski revitalizira cijela naša fiziologija. Ove vježebe poznate su najviše po tome što su omogučile ljudima koji su ih redovito prakticirali da budu iznimno dugovječni i unatoč dubokoj starosti sačuvaju dobr izgled, zdravlje i vitalnost. Naučit ćete pranayame, tehnike disanja koje pročišćavaju i energiziraju tijelo i smiruju um i meditirati uz vođene meditacije Sri Sri Ravi Shankara.
Iscjeljivanje putem blagoslova, tehnike iscjeljivanja koja se može naučiti u Umijeću življenja, rezervirano je za drugi dan radionce.
Voditelj radionice je
Denis Ljevaković, dugogodišnji praktikant tehnika samorazvoja i učitelj Umijeća življenja od 2007. godine.
Sudjelovanje na radionici je uz
donaciju prema vlastitoj želji i mogućnosti.