Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] 'Glavaš je zločinac!', 'Osijek Osječanima, HDSSB u Remetinec', 'Osijek nikad neće biti Glavaševo!' - samo su neki od grafita o kojima se priča u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2013. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): ›
rodaroda je napisao/la: ›

Shocked Bez komentara.


Užas i sramota!
Koja nevjerojatna bahatost i samovolja Bubimira.

A koliko čujem, Osječka televizija nije na mailing listi uopće otkad je Bubimir postao gradonačelnik.
Zar u današnje vrijeme slobode i demokracije?


Mene užasava činjenica da tog jadnog invalida pojedine stranke koriste u političke svrhe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2013. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Nisi napisala da treba ostati u gradu.... Vi se zalažete da sve normalne protjerate i da im onemogućite živjeti i raditi ukoliko ne pripadaju strančici majčici..

E, ali nećete još dugo!

Nikad tebi ništa iz dupeta u glavu. Ukopao se u nešto i ni Bog te ne može ubijediti (a kamoli ja) da nisam nikakav stranački igrač. Umislio si da sam netko drugi i sad me grizeš kao krpelj.
Sa svojom mržnjom i uskogrudnošću ti bi istjerao iz vlastite kože one koji nisu po tvojoj mjeri, a kamoli ne iz grada. Da mi je znati na koje to mjesto pucaš nakon izbora?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2013. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Mene užasava činjenica da tog jadnog invalida pojedine stranke koriste u političke svrhe...


Ako je invalid zašto kažeš da je jadan? Ima on više u glavi nego pola ovog foruma, a invalidnost ga ne spriječava da dobro radi svoj posao.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2013. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Korina je napisao/la (Pogledaj post): ›
rodaroda je napisao/la: ›

Shocked Bez komentara.


Užas i sramota!
Koja nevjerojatna bahatost i samovolja Bubimira.

A koliko čujem, Osječka televizija nije na mailing listi uopće otkad je Bubimir postao gradonačelnik.
Zar u današnje vrijeme slobode i demokracije?


Mene užasava činjenica da tog jadnog invalida pojedine stranke koriste u političke svrhe...


Mene užasava činjenica da ti prvo vidiš invaliditet, a ne čovjeka i njegovu inteligenciju.

Poanta njegovog istupa je da on NIJE JEDINI prema kome se Bubimir tako ponaša!

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.04.2013. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ubijediti? Uvjeriti misliš?
Ja ne mrzim, ja samo ne volim one koji su u uništili ovaj prekrasni grad i uvijek i svugdje ću bandi reći da je banda. A ti se samo krevelji i pravi budalu od sebe sa svojim istupima koji nemaju veze s mozgom. Stranka sa preko nekoliko VAŽEĆIH sudskih presuda od mita i korupcije do ratnih zločina, a čeka vas još toga ( da ne nabrajam sve redom) od zadnjih par mjeseci... Mene bi bilo sramota imati ni k koji ti imaš i pisati ovakve stvari.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2013. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Mene užasava činjenica da tog jadnog invalida pojedine stranke koriste u političke svrhe...


Ako je invalid zašto kažeš da je jadan? Ima on više u glavi nego pola ovog foruma, a invalidnost ga ne spriječava da dobro radi svoj posao.


Krivo shvacate, nije on jadan u smislu da je glup ili slično, nego mi ga je žao Wink
@korina pusti bubimira, ima dosta kvazinovinara (index ih je prepun) i takvima treba napraviti ovo sto je bubi napravio za osječku tv.

@zaljubljena
pola ovog foruma je u biti jedna osoba s više profila. A i teško imat više u glavi od većine s foruma...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.04.2013. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
@zaljubljena
pola ovog foruma je u biti jedna osoba s više profila.


Hvala ti što si mi otvorio oči po pitanju ovog foruma.

Činilo mi se donedavno da je većina ljudi ovdje dobronamjerna, ali vidim da s približavanjem izbora niču novi pljuvači na sve i svakoga, a ne samo na vladajuće.

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2013. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Raspisana nagrada 5000 kn za grafit koji je napisan u redu je da se ne šaraju fasade, i naravno da će tu nagradu platiti porezni obveznici kao i sve do sada. Vjerujem da bi građani grada Osijeka platili puno veću nagradu da se ulove lopovi koji su pokrali gospodarstvo ovoga grada .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2013. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam komentare nekog lika na članku o Saši koji su me uboli u oči i neznam gdje da ih stavim jer su vrlo zanimljivi.
Sorry ekipa na oftopic.

Lega (anoniman posjetitelj)prije 25 min.
Sramotno je da u Osijeku ako nisi HDSSB-ovac ili Bubalov obiteljski prijatelj ne možeš raditi ni za 1600kn jer i tu uzimaju samo "svoje".

Lega (anoniman posjetitelj)prije 20 min.
Na zadnjem natječaju u KBC Osijek tražili su 4 pripravnika elektrotehnike, od 50-ak ljudi koji su se prijavili, samo 4 ljudi je imalo potpunu dokumentaciju (Potvrdu o trajanju studija) koja nekim slučajem nije bila navedena u objavljenom natječaju na HZZ-u.

Lega (anoniman posjetitelj)prije 10 min.
Neka se nadležne institucije pozabave time tko je dobio posao i čija su to djeca. Ja osobno neznam tko su ljudi koji su dobili posao, ali mi je čudno da su jedino oni imali potpunu dokumentaciju, iako je predaja potrebnih dokumenata vršena direktno u Ravnateljstvu KBC-a gdje je žena koja prima poštu otvorila svaku kuvertu i pregledala jesu li dokumenti potpuni.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2013. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krvavi_perec je napisao/la (Pogledaj post): ›
Na zadnjem natječaju u KBC Osijek tražili su 4 pripravnika elektrotehnike, od 50-ak ljudi koji su se prijavili, samo 4 ljudi je imalo potpunu dokumentaciju (Potvrdu o trajanju studija) koja nekim slučajem nije bila navedena u objavljenom natječaju na HZZ-u.

Sve prijave koje ne sadrže mito, smatrane su nepotpunima i nisu se razmatrale. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2013. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rezat prste!

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2013. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je na kraju bilo s tim grafitima?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrian0
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2013. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: › Što je na kraju bilo s tim grafitima?
Kao da ih nikad bilo nije ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheriff33
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2013. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ove grafite su ispisali mladi sektaši HDSSB-a, i ne bi im bilo prvi put. Pred svake izbore ovako nešto se pojavi u Osijeku kako bi se Glavaša uvuklo u kampanju, bez kojega su oni nula. Samo na račun njegove "žrtve" (svi znamo kako on živi u zatvoru- tako da čak može i Stranku voditi iz njega), oni dobivaju izbore. Pitam se što će biti kad se Glavaš vrati, kad "odsluži" kaznu, gdje će onda uspaničeni HDSSB tražiti najjeftinije političke poene? Dakle, ostali kandidati imaju kakve-takve programe, ne bave se zatvorom branimira glavaša (osim pecnika), i ti kandidati uopće nisu loši, neki od njih već su potvrđeni kao gradonačelnici, a iza nekih stoje jake stranačke infrastrukture. U takvoj, za HDSSB bezizlaznoj situaciji, Bubalo se ne može snaći, što oni ni ne očekuju od njega jer svjesni su njegovih limita pa se tako dosad nije pojavio na 2 velika sučeljavanja (samo na rtl-ovom gdje nije bilo Đapića). Programa oni nemaju, osim "Bubalo je jedini i vječni gradonačelnik, za svoje džepove, inati se glupa slavonijo itd", pa onda "program" dolazi u obliku velike žrtve branimira glavaša. Ako znate, Glavaš je čak dao 45minutni intervju preko svoje privatne "slavonske" televizije (iz zatvora, naravno!) , gdje je je popljuvao sve što živi i hoda. Ne dajte mu da se uvuče u kampanju. Glasajte za programe i projekte, nešto što može siromašnu Slavoniju i Baranju izvući iz s*anja. Svaka čast našim herojima iz rata i Glavašu, ali nova su vremena, nemojmo biti talac loše, izolacionističke politike jednog čovjeka, i nemojmo da si dopusitit da nas opet love na istu "foru". A najgore od svega je to što oni rade za svoj džep jer ništa dobro nisu donijeli ni Gradu ni Županiju,,samo se afere redaju jedna za drugom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.05.2013. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zna je li itko primjetio.... Tv pjongjang je objavila taj "intervju" s Glavom prije koliko? Tjedan-dva, nebitno, ali je isti snimljen peije 3 mjeseca. Karlo Šatvar uputio je odmah dan poslije "ispravak i ispriku" jer je materijal snimkjen prije 3 mjeseca pa su neke stvar zastarile. Ali Glava je i onda znao tko mu je najveća prijetnja... Naravno, počeo je pljuvati i po ostalima..

Postavlja se pitanje čemu emitirati nešto snimljeno prije 3 mjeseca? Meni Glava i nije izgledao baš najbolje na toj snimci... Zašto nisu snimili , bubam, 7 dana ranije i to objavili..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: