Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



M-Ž prijateljstva (offtopic)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2006. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zloco_os je napisao/la: ›
a kak to da si ti njemu tajnica? To mi nest sumnjivo....
To je jedan nacin predigrice, ali to su privatne stvari...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2006. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puki, daj, zanimljivije je kad udaras glavom u zid ili vec nesto i zivcivciras se. stoji ti....... ne skodi malo temperamenta Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2006. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sori, danice, ali ekstremno me živcira licemjerje na ovom forumu, pa sam rekao "ne više".
Netko kaže "NIKAD neću biti glup i slušat narodnjake!" cijela masa se skupi oko njega sa osmjesima na usnama i riječima "tako je! nikaaad!!" u ustima.
Ja kažem "NIKAD neću pasti tako nisko da ju prevarim!", ljudi se počnu pizdit kako sam: a) isključiv - "nikad ne reci nikad" i "šta ti znaš šta će ti život donijet?" - ma mamicu ti milu (ne tebi, danice, nego ono općenito) koji si mi ti jebeni autoritet da mi tako nešto kažeš?!!!, b) neodgojen - nazvao sam nekoga jadnim jer vara i sve..ok, isprike, to je malo prestrogo od mene, ali ok - nije mi leon lega pa da mi se tolerira ako idem okolo i šaljem ljude u kurac, jebem ih u glupu glavu(kako već) ili govorim da odu puhnut u falus..razumijem, znam da uvijek vrijede dvostruka mjerila.

da ne pričam o određenim individuama ovdje koje imaju potrebu biti kul i alternativne i u pravu.
i sad, imam potrebu objasnit im koliko su u krivu, čisto da se ne idu sramotiti po svijetu, ali ne - ja sam umišljena budala i sve. Ljudi u nedostatku argumenata počnu vrijeđat. A to mi je jadno.
Čisto zato čuvam živce, danice, nisu vrijedni.

Jebatga, ovdje se događa klasična zamka monitora - ljudi počnu glumatati tko su i što su i zaboravljaju da se iza monitopra actually kriju stvarne osobe. I ako zbog ničeg drugog da trebaju biti ono što jesu i offline ako dođe do nekog okupljanja pa da ne dođe do zabuna.

Ono, djeco, samo vi nastavite biti kul i alternativni. Dosadili ste mi. Katkad zid stvarno zna pasti kada se glupan nasloni na njeg.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2006. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo pise pukic...imam prijedlog? Ajmo se skupit pa da malo popricamo u zivo o nekim temama...tek toliko da se vidi tko je...hmm glup tup i neupotrebljiv...bilo bi interesantno u svakom slucaju...bas me zanima koji zid bi se srusio...i da li bi bil ispijanja casa sa mlijekom...

EDIT; no.. i mislio sam da se ne bu nitko javio... Laughing Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: