Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Izbori 2013.] Đapić razotkrio kako HDSSB pere novac u kampanji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2013. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
Joj ti @tyler_durden svi znamo da si hdssb i da možeš sad bi nam tu trpo republika.eu članke,
ali se više ne usudiš pa trpaš naručene analize novinara koji uopće ne navodi kako je došao do tog svog zaključka.

Lako moguće da je i taj novinar na platnom spisku hd(z)ssb-a.

 Ne treba se zavaravati, naručeni članci i ankete su pravilo, a ne izuzetak u radu svih političkih stranaka u Hrvatskoj.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2013. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

karla0806 je napisao/la: ›
Naravno da svi vole proračunski novac simo 031. Međutim, dosad ga nitko nije bezočnije trošio i tako masovno zapošljavao rodbinu i prijatelje u gradske tvrtke. Nešto se u ovom gradu i radilo. Osim potkradanja, uhljebljenja, laganja, vrijeđanja, zastrašivanja..

     Niti prošla vlast se nije ništa manje rastrošno ponašala od ove, a ona prije nje bila je još gora.
Za utvrđivanje činjenica, bi valjalo usporediti proračune grada svih tih godina, i vjerujem da bi tad mogli izvesti neke konkretnije zaključke.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2013. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
Joj ti @tyler_durden svi znamo da si hdssb i da možeš sad bi nam tu trpo republika članke,
ali se više ne usudiš pa trpaš naručene analize novinara koji uopće ne navodi kako je došao do tog svog zaključka.

Lako moguće da je i taj novinar na platnom spisku hd(z)ssb-a.

 Ne treba se zavaravati, naručeni članci i ankete su pravilo, a ne izuzetak u radu svih političkih stranaka u Hrvatskoj.


Postoji velika razlika između intervjua i naručenog članka.
hdssb ima samo naručene članke.

Prisjetimo se što je Oto Živčić prije samo 2 dana izjavio u Glasu Slavonije - kako nemaju veze s hdssbom Smile

http://www.glas-slavonije.hr/194382/3/Republikaeu-Nemamo-nikakve-veze-s-HDSSB-om

"Novi osječki internetski portal Republika.eu odmah nakon svojeg pokretanja 9. ožujka, našao se na meti vandala i hakera, koji su u više navrata opstruirali njihovu stranicu te grafitima nagrdili njihove jumbo plakate. Na više mjesta u Osijeku postavljeni su intrigatni reklamni jumbo plakati, na kojima je na crveno-plavoj podlozi samo crno-bijelim slovima ispisano REPUBLIKA i slogan "Regnum regno non praescribit leges" (u prijevodu s latinskog: Kraljevstvo kraljevstvu, ne propisuje zakone") i internetska adresa republika Time nisu privukli pozornost samo "običnih" građana nego i više neistomišljenika. "Samo dan nakon što je portal postao dostupan javnosti jedan je 'vrli' informatičar iz Osijeka preko Googlea pokrenuo protuzakonitu 'Adwords kampanju' za naš portal republika i to tako da su se pri upisivanju pojma republika u tražilicu javljali plaćeni oglasi koji su naš portal povezivali s političkim strankama i njihovim sloganima (HDSSB, nap. a.). Takva prljava kampanja ljudi koji su se aktivno uključili u predizbornu kampanju u kojoj i sami u ime jedne stranke sudjeluju, bio je krajnje nekorektan potez osobe koja se voli hvaliti svojim stručnim informatičkim kvalitetama. Ta osoba, kojoj uredništvo portala Republika zbog mentalne higijene jednostavno ne želi izgovoriti ime, i te kako je poznata javnosti. Tim je svojim činom ta osoba nedvojbeno dokazala da razotkriva svu duhovnu bijedu i mentalno siromaštvo svoje osobnosti, ali i da u stvari uistinu nije dostojna funkcije za koju se nedavno kandidirala na predstojećim lokalnim izborima u Osijeku", stoji u priopćenju redakcije Republike.eu. Navodi se kako su slične atake doživjeli i "od drugih pojedinaca, poznatih po plagijatima, koji pokušavaju sudjelovati na lokalnim izborima, a nekada su pripadali političkoj opciji koja ih je nedavno naglavačke izbacila iz vlastitih redova". Premda ne navode imena stranaka i osoba, koje su ispisivale kako je "Republika novi portal HDSSB-a", iz svega je jasno kako ciljaju na HDZ i Antu Đapića. U priopćenju se također navodi i kako je portal otvorila tvrtka Kanal 031, čiji je vlasnik Oto Živčić, te da su im ti "podmukli i zlonamjerni oglasi" nanijeli veliku štetu. Ističu da su te pojave prijavili nadležnim Google službama, te podnijeli kaznene prijave, nakon čega su internetski napadi prestali. No tada su meta postali jumbo plakati, na kojima su se prije nekoliko dana pojavili ispisani grafiti "Mostarski glasnik". Taj su slučaj također prijavili policiji. "Žalosno je što se napadi na portal u mom privatnom vlasništvu događaju u trenutcima kada se postigao društveni konsenzus o važnosti poduzetnika i razvijanju novih ideja i brendova", ogorčen je Živčić.T.Levak"

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amma9
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2013. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eo vam i smirite se vise!!!!



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2013. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amma9 je napisao/la: ›
Eo vam i smirite se vise!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HIhupsQRcHI


Hahahahaha!
03:26 minute na STV-u samo da bi se Oto ŽIVIČIĆ (hahaha) obračunao sa Đapićem
i to ne da je dao izjavu nego mu je netko NAPISAO što treba reći i dao to novinaru da pročita!
Hahahahaha!

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.04.2013. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amma9 je napisao/la: ›
Eo vam i smirite se vise!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HIhupsQRcHI


Blago onima koje smiruje jednostrano i lažljivo ispiranje one šupljine gdje bi trebao biti kognitivni organ.

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.04.2013. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam davnih dana napisao tko je urednik tog portala na jednoj drugoj temi. To je očito od prvg dana a mladunčad hdzssb-a lijepi po facebook profilu 90% vijesti iz Glavaš Slavonije i republike.eu ! To su ti neovisni portali i mediji koje mi financiramo. Oni misle da su ljudi budale pa će upijati kao spužve ta s***a s njihovog "portala"? A Đapone kakav god bio ih je naguzio sada i to dobrano, kao i za MK Slavoniju... Kramarić( stranka koja nas je opljačkala, hdz jel...) je spomenuo neke rent-a-car aranžmane za Mostar City koje plaćaju neke gradske firme itd. I to mi nije teško za povjerovati.. Hdzssb se koprca kao riba, ali satara samo što nije. Dosta je inata, dosta je da nam se smije cijela RH, dosta je primitivizma i kreveljenja po Saboru, dosta je pljačke ZA SVOJE.

P.s. Ova anketa na prvoklasnom portalu 24sata, ima li tu neki uzorak, metodologija??? Rezultat??

P.p.s. Taj Živčić nema jezik pa ovaj govori umjesto njega?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2013. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Joj ti @tyler_durden svi znamo da si hdssb i da možeš sad bi nam tu trpo republika.eu članke,
ali se više ne usudiš pa trpaš naručene analize novinara koji uopće ne navodi kako je došao do tog svog zaključka.

Tko kaze da se ne usudim? Cool

ŽIVČIĆ ODGOVARA ĐAPIĆU
Skriveno: 
Politikom se ne bavim i ne želim da se politika bavi sa mnom

Na izjave Ante Đapića na današnjoj konferenciji za novinare reagirao je prozvani Oto Živčić, vlasnik portala Republika.eu. Njegovo priopćenje donosimo u cijelosti
Republika.eu
"Politikom se ne bavim i ne želim da se politka bavi sa mnom, no budući me gospodin Ante Đapić javno prozvao, na krajnje neprimjeren i nekorektan način, moram odgovoriti i to ne politički.

Portal nije sluga niti jedne politike
Portal Republika.eu, koji gospodin Đapić naziva EU republika, pa samim tim ne znam zna li o čemu govori, nije, niti će ikada biti portal HDSSB-a, niti ijedne druge političke opcije.
Portalu Republika.eu šteta se nanosi kontinuirano od pokretanja i to hakiranjem na webu te uništavanjem plakata, zbog čega su protiv za sada nepoznatih počinitelja, podnesene i kaznene prijave, a ako gospodin Đapić zna tko su počinitelji, pozivam ga da ih prijavi policiji.

Televizija na kojoj je Đapić česti gost, oteta Živčiću
Što se mene osobno tiče, ponosan sam na svoj dugogodišnji rad u medijima, u kojima djelujem pune 34 godine, a zasigurno sam najponosniji na svoj rad u tada prvoj i jedinoj Slavonskoj televiziji, u kojoj sam proveo 7 godina.
Ne znam kako gospodin Đapić, koji nastupa kao da sve zna, ne zna da sam sa Slavonske televizije otišao nakon isteka svog mandata, i to zato što sam odlučio pokrenuti vlastiti projekt gradske televizije u Osijeku.
Govoreći o meni i mom radu, gospodin Đapić ne govori ni činjenicu, da mi je na javnom natječaju, tu gradsku televizijsku koncesiju politika protuzakonito otela i dala Osječkoj televiziji, što sam dokazivao sudskim putem i što je dokazano i potvrđeno presudom Upravnog suda Republike Hrvatske koji je presudio u moju korist.

Đapiću tvrtku Gradnja ne miješaj u politiku
Nije korektno ni da gospodin Đapić u onakvom kontekstu spominje renomiranu tvrtku Gradnja, u kojoj sam radio punih 5 godina i u kojoj nikada nisam bio direktor marketinga, kako on to kaže, nego sam i tamo, i to uspješno, radio poslove vezane uz svoju profesiju, dakle poslove promocije, propagande i odnosa sa medijima.

Dvorana čiji sam voditelj, jedina u RH posluje pozitivno
Što se tiče nastavno sportske dvorane Gradski vrt, u kojoj sada radim kao voditelj, moram reći da je to jedina od velikih sportskih dvorana izgrađenih za Svjetsko prvenstvo u rukometu, koja posluje pozitivno, a ne sa gubitkom.

Ne znam živi li gospodin Đapić još uvijek u Osijeku, jer ako živi, sigurno bi trebao znati da je u dvorani Gradski vrt u protekle tri godine održano tridesetak velikih koncerata, veći broj kulturnih događanja te niz sportskih priredbi poput svjetskih kupova u gimnastici i nastupa rukometnih, košarkaških i odbojkaških reprezentacija.
Isto tako u dvorani Gradski vrt svakodnevno trenira i odigrava svoje utakmice i 15 sportskih klubova, a svoju nastavu održavaju srednje škole i fakulteti.

Dvorna prokišnjava, Đapića nisam spomenuo, a možda se on prepoznao
Treba reći i kako se u dvorani Gradski vrt susrećemo i sa velikim problemima vezanima uz nepravilnosti i nedostatke pri gradnji dvorane, a jedan od najvećih je zasigurno kontinuirano prokišnjavanje krova dvorane.
28. ožujka, u vrijeme topljenja snijega na krovu, cijela je dvorana, i velika i mala, bila prekrivena posudama za prikupljanje vode pa nije bilo moguće održavanje nastave, o čemu su izvještavali mediji među kojima i HRT te Glas Slavonije. Govoreći medijima o tome, Vas gospodine Đapiću, nismo spominjali pa ne znam kako ste se Vi tu prepoznali i osjetili prozvanim.

I na kraju Vas molim, da ako imate nekih pitanja u vezi sa mnom i mojim portalom, da mi se obratite osobno, jer vidim da o meni i mojoj tvrtci imate samo netočne informacije, a što se vidi i po tome što me oslovljavate sa gospodin Živičić, a zovem se Živčić, kaže se u priopćenju za javnost, kojeg je potpisao vlasnik portala republika.eu i vlasnik tvrtke „Kanal 031“d.o.o.

Oto Živčić


Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Lako moguće da je i taj novinar na platnom spisku hd(z)ssb-a.

Lako moguce da te netko i tuzi za klevetu... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2013. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la (Pogledaj post): ›
Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Joj ti @tyler_durden svi znamo da si hdssb i da možeš sad bi nam tu trpo republika.eu članke,
ali se više ne usudiš pa trpaš naručene analize novinara koji uopće ne navodi kako je došao do tog svog zaključka.

Tko kaze da se ne usudim? Cool

ŽIVČIĆ ODGOVARA ĐAPIĆU
Skriveno: 
Politikom se ne bavim i ne želim da se politika bavi sa mnom

Na izjave Ante Đapića na današnjoj konferenciji za novinare reagirao je prozvani Oto Živčić, vlasnik portala Republika.eu. Njegovo priopćenje donosimo u cijelosti
Republika.eu
"Politikom se ne bavim i ne želim da se politka bavi sa mnom, no budući me gospodin Ante Đapić javno prozvao, na krajnje neprimjeren i nekorektan način, moram odgovoriti i to ne politički.

Portal nije sluga niti jedne politike
Portal Republika.eu, koji gospodin Đapić naziva EU republika, pa samim tim ne znam zna li o čemu govori, nije, niti će ikada biti portal HDSSB-a, niti ijedne druge političke opcije.
Portalu Republika.eu šteta se nanosi kontinuirano od pokretanja i to hakiranjem na webu te uništavanjem plakata, zbog čega su protiv za sada nepoznatih počinitelja, podnesene i kaznene prijave, a ako gospodin Đapić zna tko su počinitelji, pozivam ga da ih prijavi policiji.

Televizija na kojoj je Đapić česti gost, oteta Živčiću
Što se mene osobno tiče, ponosan sam na svoj dugogodišnji rad u medijima, u kojima djelujem pune 34 godine, a zasigurno sam najponosniji na svoj rad u tada prvoj i jedinoj Slavonskoj televiziji, u kojoj sam proveo 7 godina.
Ne znam kako gospodin Đapić, koji nastupa kao da sve zna, ne zna da sam sa Slavonske televizije otišao nakon isteka svog mandata, i to zato što sam odlučio pokrenuti vlastiti projekt gradske televizije u Osijeku.
Govoreći o meni i mom radu, gospodin Đapić ne govori ni činjenicu, da mi je na javnom natječaju, tu gradsku televizijsku koncesiju politika protuzakonito otela i dala Osječkoj televiziji, što sam dokazivao sudskim putem i što je dokazano i potvrđeno presudom Upravnog suda Republike Hrvatske koji je presudio u moju korist.

Đapiću tvrtku Gradnja ne miješaj u politiku
Nije korektno ni da gospodin Đapić u onakvom kontekstu spominje renomiranu tvrtku Gradnja, u kojoj sam radio punih 5 godina i u kojoj nikada nisam bio direktor marketinga, kako on to kaže, nego sam i tamo, i to uspješno, radio poslove vezane uz svoju profesiju, dakle poslove promocije, propagande i odnosa sa medijima.

Dvorana čiji sam voditelj, jedina u RH posluje pozitivno
Što se tiče nastavno sportske dvorane Gradski vrt, u kojoj sada radim kao voditelj, moram reći da je to jedina od velikih sportskih dvorana izgrađenih za Svjetsko prvenstvo u rukometu, koja posluje pozitivno, a ne sa gubitkom.

Ne znam živi li gospodin Đapić još uvijek u Osijeku, jer ako živi, sigurno bi trebao znati da je u dvorani Gradski vrt u protekle tri godine održano tridesetak velikih koncerata, veći broj kulturnih događanja te niz sportskih priredbi poput svjetskih kupova u gimnastici i nastupa rukometnih, košarkaških i odbojkaških reprezentacija.
Isto tako u dvorani Gradski vrt svakodnevno trenira i odigrava svoje utakmice i 15 sportskih klubova, a svoju nastavu održavaju srednje škole i fakulteti.

Dvorna prokišnjava, Đapića nisam spomenuo, a možda se on prepoznao
Treba reći i kako se u dvorani Gradski vrt susrećemo i sa velikim problemima vezanima uz nepravilnosti i nedostatke pri gradnji dvorane, a jedan od najvećih je zasigurno kontinuirano prokišnjavanje krova dvorane.
28. ožujka, u vrijeme topljenja snijega na krovu, cijela je dvorana, i velika i mala, bila prekrivena posudama za prikupljanje vode pa nije bilo moguće održavanje nastave, o čemu su izvještavali mediji među kojima i HRT te Glas Slavonije. Govoreći medijima o tome, Vas gospodine Đapiću, nismo spominjali pa ne znam kako ste se Vi tu prepoznali i osjetili prozvanim.

I na kraju Vas molim, da ako imate nekih pitanja u vezi sa mnom i mojim portalom, da mi se obratite osobno, jer vidim da o meni i mojoj tvrtci imate samo netočne informacije, a što se vidi i po tome što me oslovljavate sa gospodin Živičić, a zovem se Živčić, kaže se u priopćenju za javnost, kojeg je potpisao vlasnik portala republika.eu i vlasnik tvrtke „Kanal 031“d.o.o.

Oto Živčić


Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Lako moguće da je i taj novinar na platnom spisku hd(z)ssb-a.

Lako moguce da te netko i tuzi za klevetu... Cool


Joj joj tužba za klevetu... Daj idi spavati... TI si nešto gadno zeznuo kada su te poslali ovdje da ih braniš, a braniš nešto što je neobranjivo... Ovo je još jedna u nizu afera hdzssb-a. Svaki tjedan barem jedna..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2013. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam ja pitanje za gospodina Živčića.

Kako on objašnjava činjenicu da je kao registrant domene naveden Sjepan Ribić, član HDSSB-a, a kao institucija Ured RRA u Bruxellesu?

Znači li to da je domenu kupila ta institucija? Što je još financirao taj ured? Sve one jumbo plakate i oglase po Facebooku i Googleu?

Hoće li Oto Živčić tužiti one koji tvrde da je domenu kupio Ured, odnosno Stjepan Ribić iz HDSSB-a i riskirati vještačenje koje će to nepobitno i potvrditi?

Evo, crno na bijelo tko stoji iza tog portala. Nema nikakve sumnje.


_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.04.2013. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tebe to čudi? Ponavljam davnih dana sam pisao o tome...
Na ovo pitanje nećeš dobiti odg. jer u BiH pada vjerojatno snijeg pa su ceste neprohodne, a ovi iz rent a car-a su već stavili ljetne gume na aute.. Čeka se zaprega pasa koja će odvesti Ota i Bubija u Mostar City po šamar, pardon instrukcije.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2013. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad mali debeli medo napadne ove Glavaševe lopine koje su se uhljebile u gradskim poduzećima čini mi se da više govori o sebi i svome vremenu vladalja gradom Osijekom iz kojeg sam otišao davno Hvala Bogu. Ko tu ima da nešto nudi u tom napaćenom gradu. Cijela priča svih se svodi Glavaš ovo, glavaš Ono, nisam vidio da neko nudi rešenje za probleme grada.
Što nakom bubala. i Ko NAKON BUBALA??
Oćete dovesti oped PARTIZANIJU na vlast u grad. Možda Vrkića - može ako na prvu zna u kojoj se stranci probudio. Možda PECNIKA - starog Staljinistu Lenjinistu. Možda Đapića - mjerača KUKURUZA, magistra i graditelja dvorane. Vidovića za kojeg nitko nije čuo u zadnje vrijeme - jel taj još kandidat. Matkovića - može ako i on pogodi u kojoj je stranci kad se probudi. Čitam i neka baba se kandidirala- o njoj nema podataka na netu. Šteta da ovaj VARGA nije kandidat za gradonačelnika Osijeka, on bi jedini imao šanse kao nezavisni KANDIDAT. U EKIPI S MARXOM I ENGELSOM NEMA ŠANSE!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
HDSSB-L
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.04.2013. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Domena republika.eu je (pre)registrirana na ime Stjepana Ribica (kandidat HDSSB-a), s adresom onog ureda u Bruxellesu. Registrirana je puno ranije, ali je promijenila vlasnika 19.02.2013.

Toliko o domeni.

Provjerite sami: http://www.eurid.eu/en/whois-search




Ovdje ima i elemenata za DORH! Kako privatna firma Kanal 031 ili dotični gospodin Ribić ima pravo koristi se poslovnim prostorom u vlasništvu OBŽ_a te registrirati domenu na postojeću adresu???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2013. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala @mungosu što je ovo stavio Smile

Mene isto zanima kako je to napravljeno?
Prostor u Bruxellesu je kupljen kojim, čijim novcen? Iz županijskog proračuna?
Taj prostor je zapravo vlasništvo svih ljudi u županiji
i onda hdssb ide sebi to prisvojiti i na tu adresu ide otvoriti hdssb stranačko glasilo?

KOLIKO je taj prostor koštao, tih 160 kvadrata u Bruxellesu?
Tko plaća režije i sve troškove održavanja?

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2013. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakav narod takva vlast .. Karavane prolaze ,a psi i dalje laju..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: