Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kozmetičarke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2008. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je sve individualno,kozmetičarka ti na osnovu stanja kože i problema koji želiš riješiti savjetuje koliko je tretmana potrebno.Cijene se mjenjaju,zadnje što ja znam da klasičan tretman nije bio puno,(mislilm nekih 50kn)ali postoji u salonu "Apria" i novija metoda s AHA cijena oko 300 kn, najbolje je nazvati i raspitati se.Ja sam davno išla tako da novija iskustva nemam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*syndy*
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2008. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KASIOPA
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*syndy* je napisao/la (Pogledaj post): › koliko AHA-tretmana je potrebno otprilike i kolikokosta jedan, jel bio tko?

iskustva?
Bila na četiri tretmana microderm. - ništa za pasti u nesvjest. Zavisi koliko imaš godina. Cijena 250,00 po tretmanu. Nije dijamantna microderma nego nečim jednostavnijim. Crying or Very sad Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerojatno si išla na onu sa kristalima tj.po principu sloj enzym peela na licu pa eksfolijacija kože inertnim kristalima,nakon toga serum pa maska za bržu regeneraciju...Prednost ove dijamantne nove tehnike abrazije je u tome što nema prašine kristala čime se izbjegava iritacija dišnog sustava i kože,ali sumnjam da se u Os ta metoda radi,to je jako skupa aparatura za ovakvo tržište.Btw.u Zg je tretman 450kn...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KASIOPA
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2008. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerojatno si išla na onu sa kristalima tj.po principu sloj enzym peela na licu pa eksfolijacija kože inertnim kristalima,nakon toga serum pa maska za bržu regeneraciju...Prednost ove dijamantne nove tehnike abrazije je u tome što nema prašine kristala čime se izbjegava iritacija dišnog sustava i kože,ali sumnjam da se u Os ta metoda radi,to je jako skupa aparatura za ovakvo tržište.Btw.u Zg je tretman 450kn...
Moja zrela koža i godine i ne mogu očekivati ništa bolje, otići ću još par puta. Ne mogu reći da nije bolje, ali sve flekice su ostale a i sve borice (o dubljima da i ne govorimo), jedino je površina kože nešto glađa i mekša. Nakon dermo su išle voćne kiseline ali ne znam kojeg postotka. Aparatura sigurno nije zadnji krik, Os. je ipak preveliko selo (sorry). No i to sam probala. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2008. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laser bi tu bio puno učinkovitiji ali nažalost rijetki su oni koji si to mogu priuštiti...
Mala smo sredina,ne bih rekla selendra jer previše volim ovaj grad ali definitivno nemamo klijentelu koja bi koristila sve te usluge moderne kozmetičke industrije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KASIOPA
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2008. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Laser bi tu bio puno učinkovitiji ali nažalost rijetki su oni koji si to mogu priuštiti...
Mala smo sredina,ne bih rekla selendra jer previše volim ovaj grad ali definitivno nemamo klijentelu koja bi koristila sve te usluge moderne kozmetičke industrije.
Potpisujem.O web stranicama nekog salona da i ne govorimo.Marketing na nuli, educirani stručnjaci na nuli, ispada da se samo depiliramo, koristimo solarij i manikiramo nokte. Imam kćerku koja je na žalost pohađala školu za kozmetičarke - praksu je obavljala u "lijevim" salonima koji od čudesa moderne kozmetičke usluge nemaju ni "č". Mislim da klijentica i klijenata ne bi falilo. osijek031.com smile osijek031.com smile


Zadnja promjena: KASIOPA; 24.04.2008. 17:19; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2008. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nemam nekih većih problema s kožom, iako je dosta osjetljiva... meni treba netko stručan za redovito čišćenje, samo da mi ne sjebe lice kremama koje nisu za moju kožu... i da mi da savjete vezane za njegu... pa ako mi možete nekog preporučit...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2008. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idi na dermu kod njihove kozmetičarke

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2008. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
idi na dermu kod njihove kozmetičarke


ma no. tamo sam bila ko klinka jednom i nikad više!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2008. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marina na dermi je dobra,ali mislim da trenutno ne radi...
Preporuka: novi salon u Gundulićevoj Revital-L,imaju aparat za čišćenje kože pa se raspitaj kod njih Poppy da li se koristi i kod osjetljive kože.
Inače za osjetljivu pogledaj u ljekarni nešto iz Avene linije,npr.Creme nutritive compensatrice ta je odlična za suhu a vjerujem da ima i neka lakša verzija tipa fluida za normalnu i mješovitu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Icy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2008. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni treba neki brzi odgovor,može i na pm
Koji je najbolji kozmetički u blizini sjenjaka???
Treba mi za čupanje obrva,da mi ih ne zaj**u...
I kolika je otprilike cijena,radno vrijeme i mora li se naručivati unaprijed???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marko Tudor
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2008. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drage moje, riješenje za sve vas nalazi se u kozmetičkom salonu Apria.Moja djevojka već godinama ide tamo na depilaciju i tretmane lica...Super čupaju obrve.A ona kaže da imaju puno novosti .Bila je na nekom novom tretmanu s radio frekvencijoj i izgubila nekoliko kg.Neznam samo odakle mi novaca da financiram sve tretmane koji oni nude ,a ona ih želi isprobat.! Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marko Tudor
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2008. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj,najbolji ti je Apria ,ako ti nije daleko.Dubrovačka 99 Super čupaju obrve .Rade od 9-20 svaki dan.Telefon 372-588.Probaj.. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marko Tudor
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2008. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Vjerojatno si išla na onu sa kristalima tj.po principu sloj enzym peela na licu pa eksfolijacija kože inertnim kristalima,nakon toga serum pa maska za bržu regeneraciju...Prednost ove dijamantne nove tehnike abrazije je u tome što nema prašine kristala čime se izbjegava iritacija dišnog sustava i kože,ali sumnjam da se u Os ta metoda radi,to je jako skupa aparatura za ovakvo tržište.Btw.u Zg je tretman 450kn...


Ima u Apriji za 250.00 kn po tretmanu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: