Club Exit je priredio:
Petak, 29. ožujka 2013.
Promocija spota "Taxi VIP"
Presretni su što vam se evo, ponovo obraćaju za neko od njihovih "majmuniranja". Trebalo je vremena da dovrše najveći projekt do sada, koji će dočekati tamu
Kluba Exit, uz
Hesus Maria, light show, dimnie mašine, beat šamaranje od strane DJ-a, vas na plafonu, i naravno promociju reklame
Taxi VIP-a. Promocija će se održati u
petak, 29. ožujka 2013. godine.
Program:
Start: 23h, projekcija reklame, uvodna riječ (doslovce jedna), kratak osvrt na snimanje i prezentacija Taxi VIP-a.
Zaplet: Odmah nakon Start-a, se noge pletu na zapletu. Počinje drugi i najduži dio programa – Parti uz već dobro vam poznate DJ-eve: Dak i Oliver.
Naplet: Za one koji su zapeli putem, u 1h ponovo proiciraju njihovih ruku djelo, parti staje na "2 minuta straha", a zatim šamarcina od Dak-a i Olivera opet.
Proplet: Tu su/ste već pola kumovi, najbolji prijatelji, i volite se. Neki se odjednom poznaju iz djetinstva, ali ugasit će se svijetlo pa upaliti mrak.
Uplet: Kako se na isti dan odvijaju još 2 bitna dogadjaja nakon svojih nastupa, Partiju će se pridružiti dva benda: Djecaci i Praxitensi.
Rasplet: Završetak tuluma je u 6h ujutru, kad ćete svi biti mamurni i gadni. Roditelji vas neće prepoznati, a šta će jadni kad znaju: "Da sutra možemo, mi opet bi isto".
Multi thanks: Svima vama koji ste sudjelovali i pomogli im snimiti ovu reklamu. Došli na
Fejk Parti u Top koji baš nije bio fejk jer ste popili 7 gajbi piva u 2 sata.
Subota, 30. ožujka 2013.
Slavonska večer
Dočekajte
Uskrs uz zvuk izvorne
slavonske glazbe. U goste im dolazi tamburaški sastav
Lyra koji će vas uz zabavnu glazbu rasplesati do jutra, a
club Exit će vas počastiti sa domaćom rakijom da upotpuni pravi slavonski štih. Gazde farbaju jaja, tamburaši donose i harmoniku, a od vas očekuju ludo raspoloženje.
