Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



“Istražite privatizacijske pljačke!” [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2013. 16:01 
Naslov:  “Istražite privatizacijske pljačke!” [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O privatizacijskoj pljački u Osijeku 90-tih godina pred medijima je govorio nezavisni kandidat za gradonačelnika Anto Đapić. Slučaj MK Slavonije jedna je, rekao je, od najmračnijih priča iz tog razdoblja. “Iz njezinog skladišta je 90-ih godina u procesu privatizacije nestalo 3739 skupocjenih kožnih jakni koje su prešle granicu te 150 stanova koji su bili u posjedu tvrtke. Dodao je i kako postoji "bijela knjiga" svih malverzacija u poduzeću. “Ako je igdje bilo ratnog profiterstva u Hrvatskoj, bilo ga je u Osijeku” dodao je Đapić te naglasio kako gradonačelnik Krešimir Bubalo nikada nije postavio ta pitanja. "Svi znamo tko je i kako odlučivao o privatizacijskom procesu u Slavoniji i Baranji 90-ih godina. Za stanje gospodarstva u Osijeku odgovorni su Ali Baba i 40 razbojnika”- rekao je Đapić te pozvao DORH na istragu.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- američki veleposlanik u Vukovaru
- projekt samostalnog stanovanja psihički bolesnih osoba
- Vukovarsko lutkarsko proljeće


Osječka televizija - Vijesti, 19.03.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2013. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glavašu je prvenstveno trebalo suditi za privredni kriminal. Nadam se barem da su Osječani shvatili da inat koristi samo lopovima i kriminalcima jer se tako liše nadzora državne vlasti koja ih prepušta samima sebi.
To je vidljivo i odnosom ministra prema radnicima MK Slavonija - molite se Bogu za rješenje problema, mene ne zanimate!
Grozno... Crying or Very sad
Đaponja, glasti ću za tebe. Cool

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.03.2013. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ponovim: Zašto Đapić to spominje baš sada, a bio je gradonačelnik i mogao je podnijeti tužbe ili učiniti nešto da se te stvari istraže?
Ova njegova obećanja me podsjećaju na predizborna 21 obećanja Kukuriku koalicije Sad

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2013. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada bi Đapić počeo otkrivati ovakove probleme .. kao što je u MK Slavoniji ...kada bi krenuo lov na lopove Osiječkog gospodarstva zasigurno bi postao gradonačelnik , jer to je upravo ono što građani žele.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.03.2013. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đaponja-Laponja....ide nešto pričati...
Prekrij se tim klempavim ušima.
Dva najveća zla što su zadesila Osijek su era Glavaša i Đapića.Dok se njih dvojica ne okanu Osijeka,nema nama napretka....

Ovom gradu je potrebna nova struja.Ova dvojica su istrošena roba !

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2013. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, da vidimo tko će od naših Osiječkih vladajući političara postaviti ovakvo pitanje procesa privatizacije i problema u MK Slavoniji to je sada neka tema valjda predizborna..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2013. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako, podržavam ispitivanje i procesuiranje svake privatizacijske malverzacije, ali skupljati jeftine bodove na leđima radnika MK je degutantno. Spominjalo se po forumu i sama gradska dvorana i tko je trebao koliko maznuti. Pozivam sva nadležna tijela da budu neovisna, te da rade onaj posao za koji primaju plaću od poreza pokradenog naroda.

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spominju se famozne jakne, da su nestale preko granice, koje granice? O čemu je zapravo tu riječ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2013. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tom Vašem Đapiću bi trebale bar dvije jakne, mislim jedna od naprijeda jedna odozada.....mislim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
weird7
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2013. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo bi zgodno kada bi se netko upustio u reviziju privatizacije IPK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2013. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Kada bi Đapić počeo otkrivati ovakove probleme .. kao što je u MK Slavoniji ...kada bi krenuo lov na lopove Osiječkog gospodarstva zasigurno bi postao gradonačelnik , jer to je upravo ono što građani žele.


...neka prvo riješi svoje nagomilane tužbe.....i on uopće nije što ja kao građanka želim - nemoj generalizirati......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2013. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vijesti Osječke , kada će biti ova tema objavljena u tisku Glas Slavonije dali se smije tako što uopće i objaviti. Naravno da su to ipak vijesti za građanstvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: