Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: GPP-ov Uskrsni tramvaj ponovno vozi ulicama grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2013. 10:49 
Naslov:  GPP: GPP-ov Uskrsni tramvaj ponovno vozi ulicama grada Osijeka
Od 31.03.2013. 15:00 do 07.04.2013. 17:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[18.03.2013. 18:23] Gradski prijevoz putnika i ove će godine, u okviru projekta Uskrsni tramvaj, svojim korisnicima ponovno ponuditi jedinstvenu uslugu prijevoza u prigodno uređenom tramvaju.

Riječ je o zajedničkom projektu Gradskog prijevoza putnika Osijek i tvrtke Unikom, namijenjenom prije svega najmlađim stanovnicima grada Osijeka, ali i regije. Usluga će ove godine biti ponuđena kroz tjedan dana i to od 31. ožujka do 7. travnja u prijepodnevnim i popodnevnim terminima, a sadržajno je obogaćena glumačkom predstavom i animacijom.

Iz GPP-a upućuju poziv svoj dječici, na zajedničko druženje i ludu zabavu u tramvaju ukrašenom proljetnim ukrasima, pisanicama, zečićima i kokama, a poseban ugođaj dati će i prirodna travnata podloga postavljena po cijeloj površini tramvaja, čime su u GPP-u ovaj tramvaj učinili najvjerojatnije jedinstvenim u svijetu. GPP će u svom Uskrsnom tramvaju djeci osigurati glumački predstavu, animaciju i poklončiće za svako dijete.

Na sam blagdan Uskrsa, tvrtka UNIKOM biti će sponzor "Potrage za pisanicama", koje će imati poseban sadržaj, a to je obiteljska ulaznica za tradicionalno dječje događanje, koje se organizira u osječkom ZOO vrtu.

Prijepodnevne vožnje od 2. do 5. travnja već su rezervirane za djecu iz dječjih vrtića, a svi ostali mogu svoju dječicu povesti u pravu proljetnu pustolovinu vikendom (31.3., 1.4., te 6. i 7. 4.) 11:00, 12:00, 15:00, 16:00 i 17:00 sati (osim 31.3., kada su organizirani samo popodnevni termini), te radnim danom u 17:00 i 18:00 sati.


[18.03.2013.] Zajedno dočekajte proljeće u najljepšem Uskrsnom tramvaju na svijetu. Malo će glumiti, malo će pjevati i plesati i puno se zabaviti. A sve će to za vas zajedno s vama odraditi omiljeni Uskrsni zeko.

U nedjelju, 31. ožujka 2013. godine na sam Uskrs u tramvaju će biti organizirana potraga za pisanicama, od kojih će neke imati poseban sadržaj - ulaznicu za tradicionalno veliko dječje druženje na Uskrsni ponedjeljak u Zoo Vrtu.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2013. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Uskrsni zeko vodit će vas kroz zoo vrt, pjevat ćemo, plesati, pozdraviti naše životinje, poželjeti im sretan Uskrs uz pisanice i naravno tražiti skrivena kinder jaja"

Daklem, situacija jučer u 17h ispred zološkog vrta. Gomila roditelja s djecom ljuto stoji ispred ulaza u zološki i svađa se s tetom na blagajni jer je išla reklama kako je i ove godine tradicionalno besplatan ulazak na 1. travanj u zološki. Istovremeno je išla i ova gore navedena reklama "potraga pisanica i skrivenih kinder jaja uz obilazak zološkog sa zecom" po cijeni za ODRASLE 12KN a DJECA 10KN ali teta na blagajni pojma nema o tim promo cijenama i svima naplaćuje punu cijenu karte koja je ODRASLI 20KN a djeca 10KN.
Teta na ulazu nije dobila nikakvu direktivu od svog šefa o novim cijenama i nju to ništa ne zanima. Roditeljima nema druge nego kupiti SKUPLJE karte od cijene koja se reklamira i odvesti djecu u zološki kako su im prethodno i obećali.

Situacija nakon ulaska u zološki, NEMA potrage za pisanicama i kinder jajima, nema skrivenih kinder jaja, zec stoji ispred kaveza s majmunima i tamo zabavlja djecu a mi svi ostali možemo samo prošetati zološkim kao i inače.

NIŠTA NIJE ORGANIZIRANO!!SRAMOTA

Zaključak, roditelji su prevareni!! Evil or Very Mad djeca su jako razočarana!! Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2013. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pandora je napisao/la: ›

NIŠTA NIJE ORGANIZIRANO!!SRAMOTA

Zaključak, roditelji su prevareni!! Evil or Very Mad djeca su jako razočarana!! Crying or Very sad


...nazoveš udrugu potrošać...nazoveš 24 sata...nazoveš razne druge medije...pa nek se oni malo pozabave s njima...
naravno da neceš ništa postici s time...al eto...nek se unikom malo opravdava svima koji ih budu zvali....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2013. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..a i dobiješ ipak malo moralne satisfakcije.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2013. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2013. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="tamna strana";p="424648"]
pandora je napisao/la: ›
...nazoveš udrugu potrošać...nazoveš 24 sata...nazoveš razne druge medije...pa nek se oni malo pozabave s njima...
naravno da neceš ništa postici s time...al eto...nek se unikom malo opravdava svima koji ih budu zvali....


eh, zato sam i postala ovdje, valjda su i ovo mediji... Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2013. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...evo, ovdje kažu da je bilo supika: http://www.glas-slavonije.hr/194383/3/Malisani-i-Zeko-uzivali-u-obilasku-zivotinja


bila su dva termina, u 10h i u 17h. Mogu samo reči za ovaj u 17h zaista ne znam kako je bilo prijepodne dok su bili novinari, sigurno je bilo kak' spada kad su i medije pozvali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peroskakavac
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2013. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zeko je dočekao klince na ulazu i vodio setnju kroz cijeli zoloski sa kratkim zaustavljanjima ispred svake zivotinje, kojima smo pjevali i cestitali uskrs. Na kraju setnje su svim klincima podjeljena kinder jaja nakon otplesana 2 plesa.

Sto se tice cijene za odrasle, gpp je tiskao letke i nisu poslali unikomu na provjeru, Cijena po 12 kuna za odrasle je greska na letku.

I nigdje nije isla reklama da je ulaz besplatan, to je laz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peroskakavac
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2013. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I zeko je naglasio u 17 h svim roditeljima i malisanima da se ne razdvajaju puno od zeke kako ne bi propustili zabavu, ples a na kraju i jaja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2013. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nisam bila, ali čini mi se kao da je organizirano zbrda zdola....a i cijena se najavljivala po 12 kuna, pa kad su već vidjeli prekasno da je greška, mogli su pregrist go**no i ne naplatiti razliku od tih 8 kuna....jer ako je netko išao s dvoje-troje djece, očito nije baš lijepo prošao....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2013. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...dapače, pred zakonom je to kažnjivo kao "Dovođenje kupca u zabludu"....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
peroskakavac
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2013. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teta na blagajni nemoze naplatiti cijenu koju nema u računalu. Ali slazem se da bi trebala ici sluzbena isprika unikoma i gpp-a na propustu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2013. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

peroskakavac je napisao/la (Pogledaj post): › Teta na blagajni nemoze naplatiti cijenu koju nema u računalu. Ali slazem se da bi trebala ici sluzbena isprika unikoma i gpp-a na propustu


...ma daj, molim te - teta na blagajni je najmanje važna ovdje i ne spominji mi nekakve cijene u računalu, takve se stvari vrlo lako riješavaju....i unikom i gpp su prevelike firme da bi si dozvolile takve propuste.....
...tako svaki trgovac može napisati jednu cijenu, a na blagajni naplatiti drugu, jer tako stoji u računalu......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2013. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

peroskakavac je napisao/la (Pogledaj post): › Zeko je dočekao klince na ulazu i vodio setnju kroz cijeli zoloski sa kratkim zaustavljanjima ispred svake zivotinje, kojima smo pjevali i cestitali uskrs. Na kraju setnje su svim klincima podjeljena kinder jaja nakon otplesana 2 plesa.

Sto se tice cijene za odrasle, gpp je tiskao letke i nisu poslali unikomu na provjeru, Cijena po 12 kuna za odrasle je greska na letku.

I nigdje nije isla reklama da je ulaz besplatan, to je laz.


Ne znam za ovo s besplatnim, drugi roditelji su govorili kako je to tradicionalno za 1. travanj da je zološki besplatan ulaz, a ako sam dobro shvatila svi mediji koji su to pokrivali sustavljali naslove tipa "tradicionalno 1. travanj u zološkom vrtu..." pa su valjda zato ljudi to tako shvatili.

Ja osobno sam išla s klincima radi gore spomenutog letka, mi zeca nismo čuli da je rekao to što ti navodiš, bila je velika gužva i svi su bili poprilično uzrujani i zbunjeni. Ja sam s svojim klincima malo stajala sa zekom, ali nama je to predugo trajalo stalno stajati kod kaveza s majmunima pa smo mi produžili u potragu za skrivenim kinder jajima kako je i navedeno u letku (da su kinder jaja sakrivena).

Dakle po ovome sada ispada da je kriv LETAK... svi naputci u letku su bili netočni i krivi! Radi toga su mnoga djeca ostala zakinuta za kinder jaja a roditelji za kunice u džepu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2013. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, da sam znao da će umjesto zeke biti zečica, išao bi i ja Embarassed

a šta uopće na letku od gpp-ovog uskrsnog tramvaja radi cijena ulaza u zoo-vrt, to su dvije različite gradske tvrtke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: