Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Laburisti: 'Probudit ćemo uspavanu ljepoticu, moćnu Slavoniju!'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2013. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
tebi očito neke stvari nisu jasne(kao ni Pecniku Laughing )...grad ne može funkcionirati bez dogovora i koalicija..to je politika a tko nije spreman na to, ne znam šta traži u politici u Osijeku...nijedna strana (a ima ih 4) u Osijeku nije toliko snažna da sama može preuzeti vlast bez dogovora i koalicija..ili bi i ti ko tvoj Pecnik svako malo na lokalne izbore "dok se građani ne opamete" Laughing ..


Ne znam samo kako je Kramarić više od desetljeća bio gradonačelnik bez koalicije.

Iskreno, meni je muka od koalicija jer onda svatko vuče na svoju stranu.
Na kraju krajeva i Bubalo je tako došao na vlast (Snaga grada, jel).

Ako analiziramo rezultate EU izbora, jedino su laburisti osvojili parlamentarno mjesto bez ikakve koalicije.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2013. 22:06 
Naslov:  Re: Laburisti: 'Probudit ćemo uspavanu ljepoticu, moćnu Slavoniju!'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odličan nastup kolege forumaša mvarge u večerašnjoj emisiji "Vip tretman"..i odlična ideja o kupovini stana ili dva u Zagrebu kako bi se pomoglo roditeljima bolesne djece u smještaju dok im je dijete u bolnici...svaka čast na ideji! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2013. 22:45 
Naslov:  Re: Laburisti: 'Probudit ćemo uspavanu ljepoticu, moćnu Slavoniju!'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › odličan nastup kolege forumaša mvarge u večerašnjoj emisiji "Vip tretman"..i odlična ideja o kupovini stana ili dva u Zagrebu kako bi se pomoglo roditeljima bolesne djece u smještaju dok im je dijete u bolnici...svaka čast na ideji! osijek031.com smile


Ideja nije nova, bilo je prije nekog vremena ne znam točno gdje sam pročitala ni tko je inicirao, mislim neki Adamović koji je i sam imao bolesno dijete
potreba za smještaj roditelja, ili roditelja i djetea postoji i za pohvalu je svaka inicijativa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miroslav Varga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: Tvrđavica
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2013. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez obzira na Vaš izbor, simpatije ili stavovoe, moja zadnja poruka vezana uz izbore je vrlo jednostavna. Molim Vas da izađete na izbore i pogledajte zašto je to važno:

http://youtu.be/DDOEP2bAMuM

_________________
Kandidat Hrvatskih laburista za župana Osječko-baranjske županije
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: