Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] O.K. Club snimio novi spot za pjesmu "Nebom mi se smiješiš"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2013. 10:06 
Naslov:  [VIDEO] O.K. Club snimio novi spot za pjesmu "Nebom mi se smiješiš"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O.K. Club je bend koji na hrvatskoj glazbenoj sceni aktivno djeluje od 2004. godine u sferi urbanog rocka i pop-rocka.

Veliki autorski potencijal benda rezultirao je potpisivanjem ugovora s nakladničkom kućom Croatia Records te izdanjem dva studijska albuma „Sad je pravo vrijeme“ (2008. g.) i „Mačkamama“ (2010. g.)

Na oba albuma, na kojima se nalazi ukupno 26 pjesama, bend je nastojao vratiti zvuk „zlatnih“ 80-ih pop-rock godina obogaćujući ga svježim idejama i modernim produkcijskim mogućnostima. Pjesme nude tematsku raznolikost i širinu izričaja, uokvirenu prepoznatljivim zvukom i originalnim glazbenim rješenjima.

O.K. CLUB je do sada izbacio 8 video brojeva: „Vrata zapada (Kadilak)“, „Badnja večer“, „Kao ljubav“, „Tebi priznam sve“, „Ritam je ono što nas veže“, „Speedway“, „Nešto u pogledu“ i „Letim“.

Paralelno navedenim aktivnostima, O.K. CLUB je odradio brojne live nastupe diljem Lijepe naše i šire, te nastupe u emisijama različitih televizijskih postaja (HRT, CMC, Slavonska i Osječka TV).

Ovih dana bend je završio snimanje najnovijeg (devetog) spota za pjesmu "Nebom mi se smiješiš" s albuma "Mačkamama".

Poslušajte i pogledajte:




Nakon nešto dulje pauze glede video angažmana, poznati osječki glazbeni sastav O.K. Club, snimio je novi spot. Njihov najnoviji (deveti po redu) video uradak rađen je za pjesmu "Nebom mi se smiješiš" sa studijskog albuma "Mačkamama".

Spot je snimljen u Osijeku na lokaciji "Dvorac – Mačkamama" pod redateljskom i snimateljskom palicom mladog i talentiranog Roberta Ferenca. Pored članova benda (Berox, Mr.Tom, Baky, Boki i Danko) koji su tu u većoj ili manjoj ulozi, spotom dominira pojava i fantastična izvedba plesnih elemenata izvrsne Ivane Crnković (plesni studio - "Illusion").

Video uradak nije napravljen u klasičnoj formi prezentacije benda, već scenski u velikoj mjeri prati temu i zvuk same pjesme koja je nabijena ogromnom dozom emocija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2013. 13:18 
Naslov:  Re: [VIDEO] O.K. Club snimio novi spot za pjesmu "Nebom mi se smiješiš"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uuuuuuu dobra mi je ova stvar! Nisam ovo dosad cuo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jole1
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2013. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvi put čujem ali ne i posljednji odlična stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: