Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tadić mora u zatvor zbog Glavaša

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2013. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidiš ti ne shvaćaš... Glavašoid Srbina ne smatra čovjekom i smatra da je ok , da je Glava heroj itd.
Slokovićka je u biti rekla da su ostali i veći kriminalci od Drage. To je sada relativno...

I mali offtopic, Vrkić je pozvao Bubala na sučeljavanje i debatu pred studentima Sveučilišta u Os, kao i sučeljavanje na OsTV i STV. Dam se kladit da Bubi neće pristati,jer će ga Vrkić pojesti.Bubi je sve samo ne kapacitet za debatu.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2013. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka, neka. Neka svi vide kako završavaju Glavaševi poslušnici. U zatvoru. Bit će toga sve više i više. A to što se Drmić izvukao nagodbom - govori samo da je sve priznao. Dakle - sam je poslao Tadića u zatvor. Krasno društvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.02.2013. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo tako, Tadić se opet skoro rasplakao kada je čuo presudu. I ja razumijem da je to šok, mislim razumijem s ljudske strane, ali...ali, zašto bi on sada štitio ekipicu koja ga je doslovno poslala u zatvor, tj. tamo je zbog njih?? Ako mu ponude nagodbu u zamjenu za recital ne bih se kladio da neće pristati! U zamjenu za amnestiju, naravno...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2013. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: › Ako mu ponude nagodbu u zamjenu za recital ne bih se kladio da neće pristati! U zamjenu za amnestiju, naravno...
Mislim da on nije pripadnik unutarnjeg kruga, tako da i ono sto bi rekao ne bi bilo nesto u rangu riznicarke HDZ-a, koja je razmotala jedno od klupka oko Sanadera.

Tadic je zrtvovani pijun. Premalo zna, zato je i zrtvovan. To je ono kad primis udarac za ekipu i odes u corku odraditi svoje kako bi organizacija ostala nedirnuta. Organizacija i capo di tutti capi.


Cosa nostra! Za svoje!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.02.2013. 23:59 
Naslov:  Re: Tadić mora u zatvor zbog Glavaša
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da su se forumaši raspisali o Vrkićevoj prometnoj nesreći. Zanimalo bi me kakav auto je Vrkić vozio. Da nije možda bio neki Fiat, koji je Zadarkomerc (predstavnik Fiata-u kojem je gđa Vrkić bila direktorica za Slavoniju) besplatno dijelio odabranima dok nije bankrotirao i napravio ogromnu štetu i Fiatu i ljudima koji su uplatili Fiat (Alfa Romeo) automobile.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam baš, ja mislim da Drago zna puno stvari iz 90-tih.
Uglavnom, kako bilo gadno po njega!

Ali ova priča sa Maksimovićem i dogovorima u Šiškovom uredu( piše Jutarnji pozivajući se na "oštećenu") tek će eskalirati. Ozbiljne su to optužbe! A čujem da je i na sjednici Županijske skupštine bilo veselo po tom pitanju,da se nije baš snašao

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 0:03 
Naslov:  Re: Tadić mora u zatvor zbog Glavaša
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

more456 je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim da su se forumaši raspisali o Vrkićevoj prometnoj nesreći. Zanimalo bi me kakav auto je Vrkić vozio. Da nije možda bio neki Fiat, koji je Zadarkomerc (predstavnik Fiata-u kojem je gđa Vrkić bila direktorica za Slavoniju) besplatno dijelio odabranima dok nije bankrotirao i napravio ogromnu štetu i Fiatu i ljudima koji su uplatili Fiat (Alfa Romeo) automobile.


Neki službeni, valjda od Uljare

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2013. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Vidiš ti ne shvaćaš... Glavašoid Srbina ne smatra čovjekom i smatra da je ok , da je Glava heroj itd.
Slokovićka je u biti rekla da su ostali i veći kriminalci od Drage. To je sada relativno...

I mali offtopic, Vrkić je pozvao Bubala na sučeljavanje i debatu pred studentima Sveučilišta u Os, kao i sučeljavanje na OsTV i STV. Dam se kladit da Bubi neće pristati,jer će ga Vrkić pojesti.Bubi je sve samo ne kapacitet za debatu.


Čuo sam da je OSTV pozivala i Bubija i Šiška već xy puta( kroz prošlih par god), ali da se niti jednom nisu odazvali.
To mi i nije toliko teško za povjerovati pošto OSTV ne smije ući u HDSSB-ove prostorije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2013. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počela strogoća.. nije valjda da smo počeli biti svi isti pred zakonom..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.02.2013. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas je popularno u našem pravosuđu da recimo od sedam sudionika kaznenog djela imamo šest svjedoka pokajnika pa samo jedan na*ebe.
Iako pozdravljam svaku osuđujuću presudu u slučaju korupcije jer to može samo pozitivno utjecati na promjene u društvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2013. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, završilo je tako da su u ovom slučaju svi krivi. I Tadić, i Drmić i Marketić. Tadić će i u zatvor, za razliku od ovo dvoje.

Zanimljivo je samo kako nitko ne komentira kako je Drmić na osnovu PRIZNANJA da je pokušao podmititi suca Vrhovnog suda dobio dvije godine uvjetno uz pet godina roka kušnje, ali i dalje radi kao saborski zastupnik (dok mi obični smrtnici za posao blagajnice ili čistača moramo vaditi potvrde o nekažnjavanju). Priznao je da se ogriješio o zakon, a radi, gle čuda, baš kao zakonodavac. I onda još prodikuje o moralu i poštenju, proziva navodne kriminalce, izvodi i cirkuse sa parkiranjem automobila na glavni trg...

Gdje je kraj licemjerju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet ne kontašSmile

Lijepo kaže Drmić u Saboru. On je tako odgojen i tko nam kriv što nemamo takvu moralnu vertikalu u životu, kao on, (misli na Glavaša) i da bi on to ponovo učinio, a Burić u NU2 kaže da bi on i više učinio??? (neki rafal?)

Oni imaju osobu, a mi, mi smo jadni i eto;))))

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
"Tadićeva odvjetnica, Jadranka Sloković, presudu je nazvala skandaloznom jer je su se, kako je rekla, izvukli ljudi od kojih neki snose veću krivicu od njega. "

Tadiceva odvjetnica je ovime zapravo priznala da je njezin klijent pocinio ovo nedjelo. Kad odvjetnica ovako komentira, onda je sasvim jasno da nema nikakve sumnje da je ova kriminalna skupina, koja ukljucuje i saborskog zastupnika iz redova HDSSB-a, doista i ucinila podmititi suca Vrhovnog suca.

Ah, silly me, kao da je trebalo odvjetnicino priznanje - tja, pa oni su sami priznali da su to ucinili.

I sad pitanje za sve one koji planiraju zaokruziti HDSSB ili nekog njihovog: zar vama doista nimalo ne smeta sto glasate za ljude koji podmicuju suce i to za slucaj ubojstava ljudi? Shvacate li tezinu tih nedjela?! Shvacate li da u sustavu u kojem se to cini i sutra netko moze odvesti vas i vase dijete i pucati vam, ponizenima, u potiljak na obali Drave?!


Imate li vi savjest?!


ha ha....
savjest ? glasači HDSSB-a,pa još i savjest da imaju.....Smile

imaj oni(glasači) uhljebljene plaće od 7000 kn pa naviše po gradskim firmama......

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.02.2013. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće još dugo!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2013. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Građani bi bili oduševljeni da se na OSTV pojavi ŽUPAN i GRADONAČELNIK da malo porazgovaraju sa građanima o stanju u gradu i šire naravno i o aktuelnoj temi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: