Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić uzvraća udarac [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2013. 16:06 
Naslov:  Đapić uzvraća udarac [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam i ja staviti ljutu travu na ljutu ranu, poručio je nezavisni kandidat za gradonačelnika Osijeka Anto Đapić i najavio promjenu stila komunikacije s konkurencijom, iako se do sada trudio čuvati dostojanstvo političkih suparnika. Sve je to isprovocirano, pojasnio je, jučerašnjim istupom Dinka Burića kada ga je optužio da je pokušao od Osječana ukrasti pola milijarde kuna. Ove će tvrdnje, dodao je Đapić, Dinko Burić morati dokazati na sudu. Rekao je kako je Burić posljednja osoba u hrvatskoj politici koja može govoriti o vjerodostojnosti i dostojanstvu, podsjetivši na događaj kada je Branimir Glavaš pred njim, Bubalom i Matkovićem, izvrijeđao Burića ne birajući riječi i najgore prostačeći. Prema Đapićevim riječima, HDSSB je istopio svoju monolitnost i gube izbore, te su stvoreni uvjeti za pravu i žestoku utakmicu među oporbom za preuzimanje vlasti u Osijeku.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- mljekari sumnjičavi prema obećanjima ministra
- liječnika nedostaje, studenata nedovoljno
- policija uspješna


Osječka televizija - Vijesti, 25.02.2013.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2013. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima zasto hdssb nije podnio prijavu protiv Đapića( ne branim ga, ali on je za ove, kakav god da je, kailica). Ako znaju nešto o tome, ako imaju neke dokaze, neka prijave! I pokušaj je kazneno djelo, pogledajte jadnog Drmića!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2013. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anto? To ovaj sto je pokrao vlastitu stranku? Gledam likove uz njega, onom Novokmetu je ovo sad cetvrta stranka. Trebao je u koaliciju sa Drmicem, isti su.

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2013. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.jutarnji.hr/svi-glavasevi-ljudi--osudenici--pohlepnici--zli-doktori--plagijatori--alkoholicari---/883278/?pageNumber=2

Dinko Burić

Osječko-baranjski dožupan i budući saborski zastupnik koji će odlukom stranke na sljedećoj sjednici Hrvatskog sabora zasjesti na Markov trg, sudionik je dvije afere. U prvoj, ostao je dužan više od 300.000 kuna KB-u Osijek koji je taj novac uložio u njegovu specijalizaciju. Burić je s bolnicom sklopio ugovor o specijalizaciji iz interne medicine kojom se obvezao vratiti taj iznos ,ukoliko u bolnici nakon završene specijalizacije ne provede onoliko vremena koliko je specijalizacija trajala. No umjesto pet godina i dva mjeseca, on je bolnicu napustio za manje od godinu dana, a da novac nije vratio. Druga afera bio je sukob interesa utvrđen postupkom koji je vodilo Povjerenstvo Hrvatskog sabora. Burić je kao specijalist interne medicine s Domom zdravlja u Donjem Miholjcu sklopio ugovor o internističkim pregledima i za samo 12 radnih dana primio honorar od 51.000 kuna. Dom zdravlja je i zbog toga stvarao gubitke koje je pokrivala Osječko-baranjska županija gdje je Burić bio dožupan, zadužen i za zdravstvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2013. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.jutarnji.hr/svi-glavasevi-ljudi--osudenici--pohlepnici--zli-doktori--plagijatori--alkoholicari---/883278/?pageNumber=2

Dinko Burić

Osječko-baranjski dožupan i budući saborski zastupnik koji će odlukom stranke na sljedećoj sjednici Hrvatskog sabora zasjesti na Markov trg, sudionik je dvije afere. U prvoj, ostao je dužan više od 300.000 kuna KB-u Osijek koji je taj novac uložio u njegovu specijalizaciju. Burić je s bolnicom sklopio ugovor o specijalizaciji iz interne medicine kojom se obvezao vratiti taj iznos ,ukoliko u bolnici nakon završene specijalizacije ne provede onoliko vremena koliko je specijalizacija trajala. No umjesto pet godina i dva mjeseca, on je bolnicu napustio za manje od godinu dana, a da novac nije vratio. Druga afera bio je sukob interesa utvrđen postupkom koji je vodilo Povjerenstvo Hrvatskog sabora. Burić je kao specijalist interne medicine s Domom zdravlja u Donjem Miholjcu sklopio ugovor o internističkim pregledima i za samo 12 radnih dana primio honorar od 51.000 kuna. Dom zdravlja je i zbog toga stvarao gubitke koje je pokrivala Osječko-baranjska županija gdje je Burić bio dožupan, zadužen i za zdravstvo.


Mene ovo ne čudi. Ajmo hdssb-ovci koju posluku porati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2013. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić je žrtva vlastite taštine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2013. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marko Bagarić
Uz člana predsjedništva i rizničar HDSSB-a krajem prošle godine skrivio je na autocesti Zagreb - Lipovac prometnu nesreću sa 1,02 promila alkohola u krvi. Međutim, Bagariću to nije bila jedina prometna nesreća u alkoholiziranom stanju. Na Dan državnosti, 30. svibnja 2001., u vidno alkoholiziranom stanju, vozeći službeni županijski BMW (Bagarić je u to vrijeme bio osječko-baranjski župan) i bez vozačke dozvole, izazvao je prometnu nezgodu u Ivankovu kraj Vinkovaca. Tada je pobjegao s mjesta nesreće, no policija ga je sustigla i identificirala. U vrijeme te nesreće nije imao vozačku dozvolu jer mu je bila oduzeta zbog jedne ranije prometne nezgode dok je još radio u gradskoj upravi Đakova. Tada je, totalno pijan, razbio službeni automobil renault 21. Budući da Croatia osiguranje zbog toga nije priznala štetu, Bagarić ju sam morao platiti oko 54 tisuće kuna.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2013. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da vidimo malo i Drmića. Da vidite tu elokventnost, širinu vokabulara.. Meni malo baca na onog malog POČAČEN SAM;)


http://www.youtube.com/watch?v=E4MjTcvuodA&feature=youtube_gdata_player

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2013. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma zajebi sad tog primata Drmića, tema topica je Đapić. U vrijeme kad je on bio gradonačelnik, uistinu mi je bilo neugodno reći da sam osječanin, no povijest me je naučila da uvijek može biti gore. Bez obzira na sve, poručio bih Đapiću da se okane Osijeka i ovako nam je loše i bez njega.

Btw, kad već spominjete afere selotejpaša, upravo Drmić prednjači u njima. Svojevremeno je bio optužen za malverzacije na Radio Đakovu, gdje ga je Glavaš postavio na mjesto direktora. Na kraju se uspio izvući od optužbi. Na koji način, možemo samo nagađati...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2013. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel to ovaj Đapić što je iz Ćaprajzlija -City... pa koji su to sve danas igrači u toj Slavonskoj politici . Dali ima koja afera da se ne spomijnu koje kakvi da ne spomenemo uvozni političari pa sve nešto iz BIH.. Trebalo bi malo uvesti reda na politićkom planu u Osijeku dosta tog prepucavanja upljuvavanja na račun građana Osijeka svih ovi godina samo preskakanja prepona, ništa pametno za Slavoniju . Bilo bih poželjno da političar za grad bude i po koji Slavonac previše je cirkusa u gradu pa i Slavoniji. Dakle najprije uvijet steći status Osiječana tek onda u politiku . U ovome gradu se vidi kako se živi danas upravo zahvaljujući koje kakvim nesposobnjakovićima koji se otimaju za fotelje za svoju korist..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2013. 2:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Jel to ovaj Đapić što je iz Ćaprajzlija -City... pa koji su to sve danas igrači u toj Slavonskoj politici . Dali ima koja afera da se ne spomijnu koje kakvi da ne spomenemo uvozni političari pa sve nešto iz BIH.. Trebalo bi malo uvesti reda na politićkom planu u Osijeku dosta tog prepucavanja upljuvavanja na račun građana Osijeka svih ovi godina samo preskakanja prepona, ništa pametno za Slavoniju . Bilo bih poželjno da političar za grad bude i po koji Slavonac previše je cirkusa u gradu pa i Slavoniji. Dakle najprije uvijet steći status Osiječana tek onda u politiku . U ovome gradu se vidi kako se živi danas upravo zahvaljujući koje kakvim nesposobnjakovićima koji se otimaju za fotelje za svoju korist..


Br. Razdoblje Gradonačelnik Stranka
1. od 1786. do 1788. Franjo Antun Blažić
2. od 1789. do 1790. Antun Mrazović
3. od 1791. do 1804. Franjo Broschan
4. od 1809. do 1811. Ivan Baranyai
5. od 1811. do 1813. Aleksandar Chavrak
6. od 1813. do 1814. Karlo Zengewall
7. od 1815. do 1821. Stjepan Moslavac
8. od 1822. do 1831. Josip Krmpotić
9. od 1831. do 1835. Josip Poszanyi
10. od 1835. do 1848. Alojz Schmidt
11. od 1848. do 1850. Demetar Vuković
12. od 1850. do 1853. Baltazar Čalogović
13. od 1853. do 1868. Alojz Schmidt
14. od 1868. do 1869. Antun Stojanović
15. od 1869. do 1883. Nikola Živanović
16. od 1884. do 1892. Fridrich Broschan
17. od 1892. do 1895. Antun Rottar
18. od 1895. do 1913. Konstantin Graff
19. od 1914. do 1919. Antun Pinterović
20. od 1920. do 1934. Vjekoslav Hengl
21. od 1934. do 1935. Vlado Malin
22. 1935. Milovan Pinterović
23. od 1935. do 1937. Dušan Radanović
24. od 1937. do 1940. Jovan Božić
25. 1941. Josip Galovac UHRO
26. od 1942. do 1945. Ivan Movrin UHRO
27. od 1945. do 1947. Andrija Kocijanović KPH
28. od 1947. do 1951. Slavko Čorak KPH
29. od 1951. do 1955. Matija Bunjevac SKH
30. od 1958. do 1963. Petar Zatezalo SKH
31. od 1963. do 1965. Branko Runje SKH
32. od 1965. do 1969. Milenko Radusinović SKH
33. od 1969. do 1974. Jozo Petović SKH
34. od 1974. do 1982. Ivica Fekete SKH
35. od 1982. do 1983. Petar Anić SKH
36. od 1983. do 1984. Milan Rajković SKH
37. od 1984. do 1985. Željko Huber SKH
38. od 1985. do 1986. Mirko Bojanić SKH
39. od 1986. do 1988. Milutin Bede SKH
40. od 1988. do 1990. Dragutin Badurina SKH
41. od 1990. do 1992. Zlatko Kramarić HDZ
42. od 1992. do 1993. Karlo Karačić HDZ
43. od 1993. do 2005. Zlatko Kramarić LS
44. od 2005. do 2008. Anto Đapić HSP
45. od 2008. do 2009. Gordan Matković HSP
46. 2009. Anto Đapić HSP
47. od 2009. Krešimir Bubalo HDSSB

Hajmo sada redom zajedno brojati krvna zrnca i gledati odakle je tko došao i koje je nacionalnosti... I možeš li mi odgonetnuti na koji način se stječe status osječanina i tko odlučuje o tom statusu, neki zakoni, propisi ili možda ti? Misliš li možda da se rođenjem u Osijeku dobivaju sve pozitivne osobine kao što su poštenje, intelekt, sposobnost, ili pak moraš biti treća generacija koja je rođena u Osijeku ili pak sedma?
Vi vrli Osječani od "stoljeća sedmog" ste u biti najveći fašisti i malograđani, što nije ni čudno jer Osijek u zbilji i je jedan provincijski grad čiji malograđani žele živjeti po uzoru na malograđane iz metropole. Dokaz tome je i da je sva "krema" grada pričala njemački, a svi su znali hrvatski, ali nisi bio "in" ako pričaš hrvatski, a i ako pričaš hrvatski morao si bar jednu riječ na njemačkom u rečenicu ubaciti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2013. 7:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al đapone? jel to onaj što je htio munit miljone na dvorani?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2013. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wilko je napisao/la (Pogledaj post): › al đapone? jel to onaj što je htio munit miljone na dvorani?


...ma ne - to je onaj košarkaš što toliko voli kobasice da jednostavno nestanu u njegovoj blizini.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2013. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oh cucule! to onaj sto mu se dres skupio u pranju? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2013. 9:02 
Naslov:  Re: Đapić uzvraća udarac [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



....težak je put do gore, pogotovo kad padneš vrlo nisko....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: