Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: HNS laže!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2013. 10:45 
Naslov:  Vox populi: HNS laže!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na prodajnom mjestu u Osijeku, jedinom prodajnom mjestu u gradu i široj okolici, nekoliko stotina ljudi je ostalo bez karte, a od toga preko stotinu njih je na prodajnom mjestu bilo od ranih jutarnjih sati. Naime, u 23 h u srijedu, znači dan prije, pred ulazom u Tisak media centar počeli su se skupljati prvi ljudi i da bi se izbjeglo ubacivanje preko reda dijelili su se brojevi. Do nekih 5 h ujutro došlo se do broja 200. Nakon toga gužva se povećala i brojevi se više nisu dijelili. Oko 8h ujutro pred ulazom je bilo već nekoliko stotina ljudi koji su strpljivo čekali otvaranje prodajnog mjesta.

Prva osoba puštena je na blagajnu 20-ak minuta nakon toga. Bio je to čovjek koji je imao redni broj 1. Isprintali su mu 3 karte a onda ju kako kažu ''sustav pao''. Četvrtu kartu je dobio u 12:20 h. Nakon toga ušla je osoba sa rednim brojem 2, za to vrijeme čuli smo se sa drugim gradovima u kojima je prodaja normalno funkcionirala, možete zamisliti očaj ljudi koji su bili u redu već više od 12 h i bili su svjesni da neće doći do karte, ali svejedno smo strpljivo čekali.

Tempo kojim su se kupci obrađivali je bio toliko spor, da nam je svima bilo jasno da sam onih 200 ljudi sa brojevima neće biti gotovi do navčerali svejedno smo čekali.da bi konačno, oko 15 h zatvorili prodajno mjesto i objavili da karata više nema. Vrata su zatvorena ispred nosa osobi sa rednim brojem 65.

S obzirom da sam cijelo vrijeme bio blizu ulaza, svjedok sam da se ulazilo točno po rednim brojevima, što je dokaz da je u gradu Osijeku, na prodajnom mjestu kojem je gravitiralo ''pola Slavonije'', jedinom dijelu Hrvatske koji napuni stadion i kada Hrvatska igra protiv ''neatraktivnih'' protivnika, dijelu Hrvatske iz kojeg se tradicionalno slijevaju tisuće i tisuće ljudi na utakmice u Zagreb, za ovu utakmicu prodano (bez internet prodaje) samo 260 ulaznica. 260 ulaznica!

Izjava ''gospode'' iz HNS-a da je svatko "'ko je čekao cijelu noć ulaznicu i kupio"' pljuska je u lice svima onima koji su probdjeli noć, propustili ispit, uzeli slobodan dan na poslu ili pobjegli i zamjerili se šefu, riskirali otkaz ili platili nekome da sačuva dijete domasvi ovi primjeri su ljudi iz reda koji su stajali ispred mene, neki i od 1h ujutro i ti ljudi ne zaslužuju da svi mediji objavljuju ovu bezobraznu LAŽ.

Znam da ne mogu ništa promijeniti pišući vam, ali molim vas u ime svih onih koji su proveli gotovo 15 sati u redi čekajući karte, da bi na kraju ostali bez karata i doživjeli da ih policija za nagradu tjera sa prodajnog mjesta, da u njihovo ime objavite da HNS LAŽE i da je zbog njihove ili nesposobnosti da osiguraju kvalitetan sustav prodaje ili zbog lopovluka i dijeljenja karata ''zaslužnima'', grad Osijek i Slavonija ostala na bijednih 240 karata, tužnih 240 ulaznica.

Za kraj, citirat ću jednoga od stotine razočaranih koji je odlazio doma uz riječi: Ništa, sad moram tražiti kartu od mafije, izgleda da će tako biti lakše nego ovako poštenim putem.

I bio je u pravu, uvjeren sam da ću u sljedećih mjesec dana i ja nabaviti kartu, jer svi mu koji smo u nogometu znamo ''negdje nekoga'', i mi ćemo se snaći, ali mlada majka dvoje djece koja je bila ispred mene i čekala cijelu noć, koja je provela preko 10 sati u redu i platila dadilju da joj ujutro pazi na malu djecu, samo da bi kupila karte za sebe i brata koji je htio doći na utakmicu iz Švicarske, koja je plakala dok su nas policajci tjerali sa prodajnog mjestata majka zaslužuje da istina iz Osijeka bude objavljena.

Tekst: Mario Burek


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel' samo meni smješno da neko čeka karte za utakmicu koja je unaprijed namještena i zdušno želi vikati u u boj u boj za narod svoj i ubij u bij srbina??

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.02.2013. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › Jel' samo meni smješno da neko čeka karte za utakmicu koja je unaprijed namještena i zdušno želi vikati u u boj u boj za narod svoj i ubij u bij srbina??


nije ... ima nas Smile

btw, ja bi samo preporucio blog Vedrane Rudan: Za Srbiju spremni Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.02.2013. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
Jel' samo meni smješno da neko čeka karte za utakmicu koja je unaprijed namještena i zdušno želi vikati u u boj u boj za narod svoj i ubij u bij srbina??


bez uvrede mal mislim da pričaš gluposti!!
takva utakmica namještena??de molim te!
a vikanje svakom odvolje!!

A VEZANO ZA ULAZNICE SAMO ĆU REĆI DA JE TO TUŽNO I SAMO TUŽNO!
bio sam i sam čekao previše sati za taj papirić i čekao bi još da sam znao da ću ga dobiti,al brate što je previše previše!!
SRAMOTA ZA HNS!!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.02.2013. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedno je sigurno - Širkan nema ništa s tim...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2013. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › Jel' samo meni smješno da neko čeka karte za utakmicu koja je unaprijed namještena i zdušno želi vikati u u boj u boj za narod svoj i ubij u bij srbina??


kako ti znas tko sto zeli zdusno vikati?kako znas da je namjesteno?
meni je recimo smjesno svaki dan citati filozofe po forumu, pa nikoga ne opterecujem time.

Netko ceka u redu za tekmu, netko za ajfon..netko(mozda ti) za neki rock koncert..

Inace, trazim 2 karte Very Happy tribina - nebitna, cijena - nebitna!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2013. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"..ali mlada majka dvoje djece koja je bila ispred mene i čekala cijelu noć, koja je provela preko 10 sati u redu i platila dadilju da joj ujutro pazi na malu djecu, samo da bi kupila karte za sebe i brata koji je htio doći na utakmicu iz Švicarske, koja je plakala dok..."

Sve ok, ali ovo me dotuklo Very Happy.
Da je bilo što drugo, a ne karta za tekmu...sad bih se rasplakao Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahhahh pa namještaju se utakmice lige prvaka....al' ok ipak hns je jedan pošten savez bez ikakve mrlje u prošlosti Very Happy
nek' viče ko šta hoće...ako ne želim biti di se pušta opera neću ići na takva mjesta otitći ću kod đuke...znaći želiš biti di se skandiraju ustaške parole...mislim da se to sve može puno dostojanstvenije gledati preko tva u dobrom društvu ili negdje dalje..

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.02.2013. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
ahhahh pa namještaju se utakmice lige prvaka....al' ok ipak hns je jedan pošten savez bez ikakve mrlje u prošlosti Very Happy
nek' viče ko šta hoće...ako ne želim biti di se pušta opera neću ići na takva mjesta otitći ću kod đuke...znaći želiš biti di se skandiraju ustaške parole...mislim da se to sve može puno dostojanstvenije gledati preko tva u dobrom društvu ili negdje dalje..


misli ti šta hoćeš,al brate mili kakve krvave ustaške parole????
stvarno si naporan!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2013. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kruha i igara. Sve češće samo igara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2013. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="bob11";p="421316"][quote="rockeros"]
znaći želiš biti di se skandiraju ustaške parole.../quote]

To je prvenstveno mjesto gdje se odigrava utakmica.
Sto ce tko skandirati, mene osobno ne zanima...a ako si vec toliko osvjesten i brines o okolini u kojoj egzistiras..pa halo?!Daj pogledaj gdje zivis Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 21:49 
Naslov:  Re: Vox populi: HNS laže!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U prodaju je otislo oko 70 posto karata, ostalo ce se moci nabaviti na crno po desetorostrukoj cijeni. I mafija mora od necega zivjeti, najbolje od budala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inace, trazim 2 karte Very Happy tribina - nebitna, cijena - nebitna!
[/quote]

Naci ces karte, bez brige. Takve kojima je cijena nebitna bas i cekaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod je napisao/la: ›
I mafija mora od necega zivjeti, najbolje od budala.

Valja smanjiti vanjski dug...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2013. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod, jel ti sad malo lakse? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: