Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vuković prozvao Srba da se prodao HDSSB-u [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Osjećaj nije mržnja, već žaljenje!Laž

Žaluje se u tišini, a mrzi na glas. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 20:46 
Naslov:  Re: Vuković prozvao Srba da se prodao HDSSB-u [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cool


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2013. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slazem se sa svime sto si napisao osim da asu politicari nesposobni. Itekako su sposobni lopovi.
Ni lopov ne moze biti svatko a ovi su probrani, vrhunski i zakonima koje je donio vrhovni lopov Seks zasticeni kao licki medvjedi.
lehi je napisao/la: ›
U svim ovim postovima Osijeku je potrebna velika čistka dakle ovakve muljaže prepucavanja na političkoj sceni. Političari koji još uvijek žive u prošlosti političari koji sebi grade biznis od ove nikakve politike koju vode . Dosta je više gluposti građani su osiromašeni opljačkani od vašeg nesposobnog upravljanja gradom ,i slavonijom. Sve je opljačkano pokradeno . Stranačka prepucavanja prelazi iz stranke pa to je jad kriza sve veća prelazi sve češći živa majmunarija od politike... Dragi naši političari sve ovo što se događa u gradu i županiji sirotinje sve više mladost odlazi iz grada što na to reći SRAMITE SE..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.02.2013. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danijel Srb je oduvijek bio ljigavac i jedna marioneta,kao i njegov kolega Krešimir Bubalo,s kojim zajedno ispija kave i dogovara uništenje HSP-a!

Danijel Srb je sustavno uništavao HSP u dogovoru sa HDSSB-om,te sama logika nalaže da će taj poltron završiti kao i Matković,prvo u redovima krimi stranke,pa kad bude uvidio da mu tu nema kruha,bit će otjeran ili će sam otići.

Za osječane je najbitnije da izađu na izbore u velikoj većini i da daju bilo kome glas,osim za HDSSB,pa onda će ovoga puta i oporba biti spremna ujediniti se i srušiti zauvijek krimi organizaciju,koju iz Mostara vodi bolesni um.

SVI ZAJEDNO DO POBJEDE PROTIV HDSSB-a !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.02.2013. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PIŠE JUTARNJ: ČEKAMO 1 MAJ!!!
Nakon njegova odlaska Srb je rekao da se sada „moglo vidjeti s čime smo se mi u HSP-u susretali“, a na opetovane prozivke da je produžena ruka HDSSB-a pozvao je one koji to tvrde i insinuiraju da to i dokažu.

- Ukoliko se to dokaže ja ću 1. svibnja napustiti politiku. Ali, isto očekujem i od onih koji se upuštaju u takve kvalifikacije. Jednako tako, na ovaj dvoboj istine pozivam i novinare koji to insinuiraju da dokažu svoje tvrdnje ili da u suprotnom s 1. svibnja napuste novinarstvo - poručio je predsjednik HSP-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.02.2013. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žali se javno one koji to ne shvaćaju sami..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2013. 19:59 
Naslov:  Re: Vuković prozvao Srba da se prodao HDSSB-u [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
PIŠE JUTARNJ: ČEKAMO 1 MAJ!!!
Nakon njegova odlaska Srb je rekao da se sada „moglo vidjeti s čime smo se mi u HSP-u susretali“, a na opetovane prozivke da je produžena ruka HDSSB-a pozvao je one koji to tvrde i insinuiraju da to i dokažu.

- Ukoliko se to dokaže ja ću 1. svibnja napustiti politiku. Ali, isto očekujem i od onih koji se upuštaju u takve kvalifikacije. Jednako tako, na ovaj dvoboj istine pozivam i novinare koji to insinuiraju da dokažu svoje tvrdnje ili da u suprotnom s 1. svibnja napuste novinarstvo - poručio je predsjednik HSP-a.


zašto čeka 1.svibnja? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.02.2013. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valjda da mu dokažu da je ili ne dokažu, pa nek se neko povuče iz politike ili novinarstva.....
Svejedno mi je samo nek se neko povuče.. Ovaj lik je korektno bacio rukavicu.. Nek je protivnici prihvate ili neprihvate.
Zna li neko na koje novinare se to odnosilo???
Flauder?? ili neko drugi??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
Valjda da mu dokažu da je ili ne dokažu, pa nek se neko povuče iz politike ili novinarstva.....
Svejedno mi je samo nek se neko povuče.. Ovaj lik je korektno bacio rukavicu.. Nek je protivnici prihvate ili neprihvate.
Zna li neko na koje novinare se to odnosilo???
Flauder?? ili neko drugi??


u redu,ali zašto baš do 1.svibnja.što da stigne preći u neku drugu stranku,ili ide na more u sezonu? osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zna li neko na koje novinare se to odnosilo???
Flauder?? ili neko drugi??


pa jel ti čitaš naslov teme? Vuković prozvao Srba da se prodao HDSSBu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: