Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kriza vlasti [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.02.2013. 18:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo tako oni nemaju legitimitet da vode grad Osijek. Ma jasno je to Bubiju i Šišku, zato i jesu nervozni, shvaćaju oni da je kraj blizu

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2013. 19:54 
Naslov:  Re: Kriza vlasti [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glas Slavonije:
Krešimir Bubalo
gradonačelnik Osijeka
"Neka očitovanje o toj maškaradi traže oni koji su silovanjem demokracije na neformalnom druženju birali sebi lutku na koncu."

A danas slušam na radiju kratko priopćenje Miroslava Šimića:
"Tko o čemu Krešimir Bubalo o lutki na koncu. Pametnom dosta"

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.02.2013. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj Šimić je neki opasan:) to se zove ugas!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.02.2013. 21:28 
Naslov:  Re: Kriza vlasti [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.02.2013. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrba nam postao osoba za međunarodne kontakte u hdssb-uSmile)) a on i braco ušli u Glavni odbor:) a ankete ne treba ni komentirati( u Glasu) , Medić senior ih pravi... Joj joj

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.02.2013. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2013. 23:15 
Naslov:  Re: Kriza vlasti [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja stvarno ne znam što je tim hdssb-ovcima.il je nešto u vodi,il saponija nešto pušta u zrak (kao što kaže simo031).

1. A snaha gospodina Vrbošića je jedna divna cura koja je završila pravo, zaposlena je u Vodovodu prije više od godinu dana, a sada je trudna i nalazi se na porodiljnom dopustu. No, to nema nikakve veze s politikom. Mi u Vodovodu ne vodimo politiku, samo želimo raditi svoj posao – poručio je predsjednik uprave Vodovoda.

možete misliti,ona je trudna.zaposlila se u dobroj firmi gdje je poslodavac ne pita:
1.koliko joj je godina,
2.da li ima djece,
3.da li misli idućih godina imati djece,

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/58757-hrvati-izumiru-a-poslodavci-trudnice-i-novopecene-majke-salju-na-cestu.html

2. Predsjednik HDSSB-a i osječko-baranjski župan Vladimir Šišljagić za Dnevno.hr rekao je da zapošljavanje članova obitelji Josipa Vrbošića u gradskom vodovodu nema apsolutno nikakve veze s njegovim dolaskom u HDSSB.

- Niti ja znam tko se zapošljava u firmama niti to mogu komentirati, ali mogu reći da to nema nikakve veze sa strankom niti s prelaskom gospodina Vrbošića kojeg dugo poznajem i zadovoljstvo mi je da je pristupio HDSSB-u – rekao nam je Šišljagić. Na pitanje kako komentira ostale afere u kojima se spominju članovi njegove stranke, Šišljagić je rekao da je protiv bivšeg ravnatelja Doma zdravlja osobno podnio prijavu Županijskom državnom odvjetništvu te je on isključen iz stranke. No, to očito nije slučaj i s bivšim šefom Zavoda za javno zdravstvo koji je samo premješten na posao u drugu gradsku tvrtku.

http://www.dnevno.hr/info/77337-podmitila-hdssb-vca-sa-4000-eura-da-bi-je-zaposlio-dobila-i-popust.html

a sad nastavak

http://www.jutarnji.hr/-dala-sam-glavasevu--politicaru-4000-eura--mita-da-mi-pronade-posao---osjecanka-razotkrila-korupciju/1082355/

Prošla je cijela godina, a od posla - ništa. Međutim, u siječnju 2011. Daniela je dobila poruku da dođe na razgovor u Županijsku skupštinu. Odmah nakon što je dr. Maksimović ušao u Glavašev HDSSB, čime je njegova pozicija predsjednika Skupštine naglo ojačala. Maksimović je dotad bio predsjednik SDP-a Osječko-baranjske županije, no nakon odluke vrha stranke u Zagrebu da se prekine tiha koalicija s HDSSB-om, Maksimović se oglušuje pa biva isključen iz SDP-a.

Pošto je Daniela početkom siječnja 2011. na Maksimovićev poziv došla u njegov ured u Županiji, zajedno su otišli županu Vladimiru Šišljagiću, predsjedniku HDSSB-a. S njima je u Šišljagićev ured ušao i direktor Regionalne veletržnice Zoran Kovač. Uz Šišljagićev blagoslov, Daniela će dobiti posao na određeno vrijeme u Veletržnici, tvrtki čiji je vlasnik Osječko-baranjska županija.

ovdje il netko laže,il pijemo vodu koju nam novoselić muti,il je saponija pustila u zrak teške kemikalije,il u toplani spaljuju neke droge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 11:53 
Naslov:  Re: Kriza vlasti [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo kako je do nedavno Vrbošić govorio o HDSSBu...dok mu se u glavi nije dogodio "klik".. osijek031.com smile


Josip Vrbošić, bivši hrvatski veleposlanik u BiH, kandidat HSLS-a i SDP-a za gradonačelnika Osijeka, kaže kako mreža HDSSB-a koga reketariti predstavlja klasičan obrazac onoga što se zove “do ut des“, odnosno “dajem ti da mi daš“.

- Stalno vidimo župana kako dijeli kosilice, kompjutore, ovo i ono, što nas ostale u kampanji stavlja u neravnopravan položaj. Mi se zalažemo za transparentnost i poštivanje zakona kad je riječ o financiranju stranaka - rekao je Vrbošić.


btw. nije Vrbošć prodao obraz ulaskom u HDSSB..prodao je kad je digao ruku za smjenu Matkovića a za nagradu od HDSSBa dobio mjesto predsjednika GV i mjesečnu naknadu od 4700kn koliko nosi to mjesto..to je početak njegove trgovine sa HDSSBom(4. mjesec 2012.) a ne zapošljavanje brata ili formalni ulazak u HDSSB...


Zadnja promjena: Osječanin; 24.02.2013. 14:31; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa lijepo je Kerum rekao da su političari roba na tržištu koja se lako može kupiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 16:17 
Naslov:  Re: Kriza vlasti [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
Pa lijepo je Kerum rekao da su političari roba na tržištu koja se lako može kupiti.


ma političari su lako kvarljiva roba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2013. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ne otvaram novu temu,a vezano je za ovu "krizu vlasti".jasno nam je svima da su vijećnici hns-a digli ruku za smjenu vrbošića, i da su samim tim potezom sebe izbacili iz koalicije s hdssb-om.ti isti vijećnici su bili i u upravnim odborima gradskih firmi,naravno, ne volonterski.nije sad bitno da li su oni dali ostavku na te pozicije ili ih je bubalo smijenio.

Mene zanima: da li su oni uopće bili potrebni tim upravnim odborima, jer je bubalo rekao tijekom presice da na njihova mjesta neće doći drugi,već će se uštediti određen iznos (nije bitno).Pa zar se taj iznos,pa i veći nije mogao uštediti na način da oni nisu trebali tamo ni biti tijekom njihove koalicije,kao što neće ni sada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: