Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
a.vidi.me.sad
Offline
Ukupno postova: 33
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2013. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inati se ti Slavonijo moja i dalje.
A ona tiha, civilizirana, građanska većina nijemo će i na ovim izborima iz prikrajka samo gledati kako ova zajapurena sektaška mašinerija sebi i "za svoje" osigurava još 4 godine slatke vlasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.02.2013. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam uvjeren da je ljudima dosta

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade Nimoy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2013. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije ljudima dosta, oni bi još malo. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2013. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: › sve štima al mačku i psa ne dirajte! osijek031.com smile

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2013. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne smatram da će od ovoga transfera selotejp stranka imati neke osobite koristi. Polako su se isprofilirali u reciklažno dvorište za zbrinjavanje različitih vrsta političkog otpada.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.02.2013. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sada da je lijepo doznati tko je onih 15 karikatura instalirao u UKOP i čije iskaznice imaju

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2013. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako u toj stranci (mislim na HDSSB) imaju talenta za nešto, onda je to talent određivanja cijene političara, od onih najnižih oblika konvertita tipa zadriglog seoskog baje iz Đakova s manirima i dikcijom poljoprivrednika-svinjara, pa do onih najfinijih gradskih džentlmena, pripadnika otmjene društvene kreme, koje svojevremeno respektiraše i ljevica i centar i desnica.
Kapa dolje; u Osijeku, a i dalje, svatko ima svoju cijenu… Pa i (bivše) ikone osječkog građanskog (nepostojećeg) duha, kojima smo se mi, naivci, iskreno divili.
Trebat će i meni 40-tak dana da pokušam shvatiti razloge, no neće ići ni tad. Objašnjenje je samo jedno: slika osječke inteligencije je laž od početka. To je oduvijek jedna pokvarena palanačka grupica manipulatora koja u tajnosti vječito broji nekakve srebrnjake.


P.S.
Profesore Vrbošiću, vjerujem da znate kako se natrag ne može više nikad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2013. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je stvarno dosta, da nam gradom upravlja ovako pomno izbalansirana družina koja ima jedini cilj,a to je uvesti bezvlađe i anarhiju u cjelokupni sustav funkcioniranja županije i grada, vjerujem da ima dosta ljudi koji misle glavom,a ovo mi sve daje nadu da neće još dugo marginalizirat obične građane željne normalnog života!!

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
more456
Offline
Ukupno postova: 199
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2013. 20:59 
Naslov:  Re: Komentar: Dr.sc. Josip Vrbošić - bivši liberal i veleposlanik postao glavaševac
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Veliki problem i ove regije i Hrvatske Je SDP. Očigledno da je Maksimović imao podršku Milanovića-koliko se sjećam u zadnjim svatovima Maksimoviću bio je i sam Milanović (ne ide baš svakom članu SDP-a u svatove). Kada je SDP istaknuo Vrbošića išao je spin da mu je podršku dao sam Milanović (jer su obojica bili diplomati).
O lošem kadroviranju na prošlim izborima morao bi se očitovati i SDP- najprije Biljana Borzan a zatim i sam Zoran Milanović.
U jednom broju Jutarnjeg lista bio je opis najljepših kuća u Slavoniji, i ispalo je da najljepšu kuću ima Josip Vrbošić. Da le je moguće da ju je sagradio od profesorske plaće?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
clean_ac
Offline
Ukupno postova: 36
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2013. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene zanima za kog uopće glasovati na izborima? nit je sdp ikad išta učinio za osijek, hdz ne moram ni pričati, đapić fuj, hsp isto tako, matković još gori...ne znam kog uopće ima normalnog? vidim da ima ovdje ljudi koji se stalno bune protiv ove vlasti, al mene zanima koja je dobra alternativa kad ovako više ne ide?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2013. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
puca mu prslučić što netko misli o njemu.. Smile


Pucat će njemu nešto drugo u 5 mj,kad krimi stranka popuši,pa mu brat,žena,ljubavnica ,mačka i pas dobiju nogaru iz Vodovoda !....


sve štima al mačku i psa ne dirajte! osijek031.com smile


Nekako se potajno nadam da će HDSSB biti iznenađenje predstojećih lokalnih izbora, u negativnom smislu dakako, ali mislim da su previše pustili korijenje i da će u ovoj situaciji ogromne nezaposlenosti mnogi ljudi glasovati za njih nadajući se da će im netko bližnji biti uguran na radno mjesto na teret izmuženih regionalnih i lokalnih proračuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HDSSB-L
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2013. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na članku. Napokon da je netko počeo objektivno izvještavati za razliku od Glavaševih zabavnika (Glas Slavonije, Slavonski radio, Sib i Slavonska televizija)!!!

Živio Osijek031!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2013. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

clean_ac je napisao/la (Pogledaj post): › mene zanima za kog uopće glasovati na izborima? nit je sdp ikad išta učinio za osijek, hdz ne moram ni pričati, đapić fuj, hsp isto tako, matković još gori...ne znam kog uopće ima normalnog? vidim da ima ovdje ljudi koji se stalno bune protiv ove vlasti, al mene zanima koja je dobra alternativa kad ovako više ne ide?

Još jedna stvar koja ide vladajućima u korist, nažalost. Naime još se nije profilirao nitko tko bi mogao konkurirati ozbiljno hdssbOVCAMA. Pecnik mi se čini ok, iako ne znam tko mu je u timu. Mene ne zanima samo tko će biti gradonačelnik već tko su kandidati za poslove u gradskoj upravi. Da li ti ljudi imaju morala, ili će se ponašati kao i sve vlasti dosada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2013. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox, dođi na sastanak Laburista u 19 sati srijedom, dijagonalno preko puta "velike pošte" u Europskoj aveniji pa vidi neke od tih ljudi, poslušaj što govore, promotri program koji imaju i na kojem rade. Pozdrav! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2013. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

clean_ac je napisao/la (Pogledaj post): › Pecnik mi se čini ok, iako ne znam tko mu je u timu

Vidim sada kako je Pecniku kandidatkinja za dogradonačelnicu propala miss interneta Question Exclamation
Stvarno mi nije jasno gdje svi pronalaze takve likove...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: