Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zvjezdane staze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Klas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: 031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da.. kad smo već kod uvodne špice.... Sladunjava gitaristička formula, i glas rockera srednjih godina koji žali za izgubljenom mladošću nekako mi je baš šmekala uz slide-ove raznih plovila i zrakoplovila s imenom Enterprise..

Čuj.. povukao me sentiment...
Što ti misliš? Cool Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Klas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: 031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vulkanske ženske guzice? Embarassed Cool Shocked

Misliš da netko ima fetiš na njih...

Je da... Federacija je malo sterilna i prepitoma za moj ukus....

Bila je jedna epizoda Voyagera... Više se ne sjećam koja... Gdje je počinjalo kao; Federacijski bojni brod Voyager oklopljen k'o tenk i naoružan svim i svačim demolirao jedan planet...

Da sad ne ulazim u to.. je l' ti poznato???


Zadnja promjena: Klas; 07.10.2006. 16:55; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klas je napisao/la (Pogledaj post): › E da.. kad smo već kod uvodne špice.... Sladunjava gitaristička formula, i glas rockera srednjih godina koji žali za izgubljenom mladošću nekako mi je baš šmekala uz slide-ove raznih plovila i zrakoplovila s imenom Enterprise..

Čuj.. povukao me sentiment...
Što ti misliš? Cool Very Happy


Ma gledaj cijela ta uvodna špica vizualno je odlična, ali uz tu glazbu imao sam osječaj kao da počinje Santa Barbara ili neka sapunjara. No kažem zanemarimo tu uvodnu glazbu ostalo je jako dobro....
Mislim kada bi vidio u stvarnosti svemirski brod Enterprise, brzo bi zaboravio prošla vremena Wink
Serija je dobro koncipirana kao neki vodić za budučnost ako bi mogli to nazvati tako priprosto...ili barem daje neke smjernice u kojima bi se trebala ljdska civilizacija kretati.
Ne znam jesili čitao knjigu KOZMOS od Carl Sagana ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 16:51 
Naslov:  Re: zvjezdane staze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Star Trek Update !!!!!

Evo slučajno sam naletio na ovo pretražujući Tom´s Hardware stranicu... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Klas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 46
Lokacija: 031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la: ›
Klas je napisao/la (Pogledaj post): › E da.. kad smo već kod uvodne špice.... Sladunjava gitaristička formula, i glas rockera srednjih godina koji žali za izgubljenom mladošću nekako mi je baš šmekala uz slide-ove raznih plovila i zrakoplovila s imenom Enterprise..

Čuj.. povukao me sentiment...
Što ti misliš? Cool Very Happy


Ma gledaj cijela ta uvodna špica vizualno je odlična, ali uz tu glazbu imao sam osječaj kao da počinje Santa Barbara ili neka sapunjara. No kažem zanemarimo tu uvodnu glazbu ostalo je jako dobro....
Mislim kada bi vidio u stvarnosti svemirski brod Enterprise, brzo bi zaboravio prošla vremena Wink
Serija je dobro koncipirana kao neki vodić za budučnost ako bi mogli to nazvati tako priprosto...ili barem daje neke smjernice u kojima bi se trebala ljdska civilizacija kretati.
Ne znam jesili čitao knjigu KOZMOS od Carl Sagana ?



Kontam si da i hoćemo tim putem... Možda i puno prije nego u navedenim godina do Voyagera....
Kozmos nisam čitao iako imam frenda za kojeg sam siguran da je to pročitao.. Osobno, preferiram drukčiju literaturu kad uhvatim vremena za čitanje.. Što sam propustio?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa u KOZMOSU Carl Sagan govori o tome kako je neizbježno, bilo to u bližoj ili daljoj budućnosti, da se čovjek otisne u svemir. I to ne samo ono formalno, već da nam svemir postane novi dom ili bar potraga za planetima na kojima ima uvjeta za život. Kad tad mi ćemo morati napustiti Zemlju....Misli da već sad možeš vidjeti da se dosta sredstava ulaže u traganje za planetima na kojima bi mogli postojati uvijeti za život, a i veliki dio našeg svakidašnjeg života je vezan uz stvari koje imamo zahvaljujući svemirskim istraživanjima ( računala, pazma tv, diktalni satovi itd, mikovalne pićnice...itd)
Sagan još govori o tome kako je šteta što toliki novac odlazi u militarne svrhe jer to znatno koći daljnji progres ljudske civilizacije prema svemiru...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.10.2006. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad sam se sjetio da su se u Enterpriseu čak spominjali Hrvati i Srbi u jednoj epizodi (kad su Tucker i Malcom ostali bez goriva i signala u nekoj letjelici).

Hehe, čini se kako će naša natalitetna politika ipak doći na svoje pa ćemo postojati i tada. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.10.2006. 2:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Sad sam se sjetio da su se u Enterpriseu čak spominjali Hrvati i Srbi u jednoj epizodi (kad su Tucker i Malcom ostali bez goriva i signala u nekoj letjelici).

Hehe, čini se kako će naša natalitetna politika ipak doći na svoje pa ćemo postojati i tada. Very Happy


Da spominjali su u kontekstu otkrića, tj. kako to da su baš Ameri otkrili warp drive, a ne recimo Europljani...pa je onda nabrojio par naroda sa starog kontineta...Gledao sam tu epizodu... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: