Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Je li ova skrivena kuća najljepša u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2012. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@rajka....ako ne znaš...Hrvati su prolili krv...boreci se da izađu iz mracnog doba socijalizma.....Hrvati su ginuli...nebili konacno došao taj dugo ocekivani zapadnjacki kapitalizam

gospodo draga...dobili ste to što ste tražili... ova kuca je upravo produkt tog kapitalizma kojem ste toliko dugo godina težili...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rajka
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2012. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da i? Kakve veze ima tvoja paralela sa skijanjem s cijelom pricom? Kapitalizam postoji i u brojnim drugim zemljama, pa (gle cuda!) u njihovim provincijskim gradovima nema potrebe za ovakovim isticanjem. Cini se da je tebe zivot fino mazio kad imas ovakve stavove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2012. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesi li 100% sigurna da u provoncijama nema ovakvih kuca ?
da li stvarno misliš da u sirimašnijim cetvrtima nema razlike ?

to što ti nemaš mogucnosti napraviti ovakvu kucu ti ne daje za pravo drugome zabraniti da napravi takvu kucu

to što se ova kuca samo u smislu arhitektonske izvedbe izdvaja od prosjeka....(a financijski budimo realni odavno ima skupljih kuca u Osijeku)...ne daje ti za pravo da odmah prozivaš vlasnika kako je lopov ili muljator koji je na nelegalan nacin stekao novce

što se tice paralele između skijanja i neimaštine odnosno siromaštva u Rvata...je samo iz tog razloga...da se pokaže kako mi znamo samo jako dobro kukati a onda na sasvim krivi nacin pokazujemo koliko smo stvarno siromašni

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
U prolazu
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2012. 0:10 
Naslov:  Re: [FOTO] Je li ova skrivena kuća najljepša u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazalost stavovi poput nick-a Rajka su nasa stvarnost.
Tuzno i jadno.
Lose i za osobu ,a i zajednicu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
U prolazu
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2012. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

clean_ac je napisao/la (Pogledaj post): › koliko ja znam vlasnik nije profesor već poduzetnik. ali ko da je bitno

Pa to je izgleda mnogima najbitnije
Tko je ,sto je, koliko para, odakle
Broj gaca isl
A tema dizajn i arhitektura ccccccccccc

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack Fate
Offline
Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2012. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rajka je napisao/la: ›
da imam takvu lovu, pa cak i da sam ju posteno zaradio, bilo bi mi NEUGODNO tako sto izgraditi u OSIJEKU, hej u OSIJEKU!!!


Zasto, po cemu se to Osijek toliko razlikuje od ostalih gradova slicne populacije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2012. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...eto, dobro rekao @Tamna strana...od nekoliko fotki vrlo zanimljive kuće, tri stranice dnevno političkih pljuvačina.....
...osobno, kuća je izvana vrlo zanimljiva, ako ništa drugo....iznutra mi je interijer presterilan, ali to je stvar ukusa....
...kako se nitko nije sjetio pljuvati "Vilu Vodovod dok sam bio direktor" ili onaj užas od Nado centra....ovo je sasma lijepa i neobična kuća, i baš dobro da je u Osijeku....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2012. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack Fate je napisao/la: ›
rajka je napisao/la: ›
da imam takvu lovu, pa cak i da sam ju posteno zaradio, bilo bi mi NEUGODNO tako sto izgraditi u OSIJEKU, hej u OSIJEKU!!!


Zasto, po cemu se to Osijek toliko razlikuje od ostalih gradova slicne populacije?



po takvom razmišljanju...u Osijeku bi se samo trebale graditi štale...jer eto to je onda prihvatljivo za okolinu....plus što ne bi bilo zavisti od ostalih građana...jer kako se netko samo usudio sagraditi nešto drugacije u Osijeku...

nego...kad se ova tema toliko zasrala....cudime da vec netko nije spomenuo Glavaša.....sigurno je i on ucestvovao u i oko izgradnje ove kuce....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rajka
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2012. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prva stvar, ni jedan moj komentar nije bio politicki.

druga stvar, ni jednom nisam rekao da je vlasnik te kuce lopov, muljator niti da je na ilegalan nacin stekao novce.

ono sto sam pokusao reci je da nije ni vrijeme ni mjesto za takvo sto. zasto mislim da je to tako, necu dalje objasnjavati jer me ocito nekolicina vas ne razumije.

treca stvar, u mojim komentarima nema ni trunka ljubomore, ako ste to mislili. niti mislim da imam pravo ikome zabraniti graditi takvo sto. niti da bilo tko drugi ima to pravo. niti mislim da se u osijeku trebaju graditi samo stale. ali imam pravo, pa cak i duznost, ukazati na neke stvari. to sto neki ne razumiju na sto pokusavam ukazati je upravo odraz onoga na sto pokusavam ukazati.

previse sam puta posjetio obitelji na uskim njivama da bih podrzavao bilo koji oblik snobizma. a ako je negdje isti izrazen, onda je to u Osijeku. upravo zato sto ga je u takvoj sredini tako LAKO njegovati.

ispricavam se ako je zbog mene rasprava krenula u krivom smijeru. nastavite se diviti arhitektonskim rjesenjima same kuce!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2012. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
Od sutra prestajem je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›

Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize ostvaruju 30 % više odlazaka na skijanje ...
Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize po kucanstvu u prosjeku imaju 2 mobilna aparata...
Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize.....poharaju sve trgovacke centre kao da je sudnji dan...
Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize ne ostavljaju ni jedno slobodno mjesto u birtijama...



Hajde budi ljubazan, pa iznesi barem jedan relevantan statistički izvor za podatke koje ispaljuješ, sa linkom. Hvala, od srca.


koliko vidim imaš prste da tipkaš...
dakle otvoriš ovaj link google ....te na vrlo jednostavan i brz nacin dobiješ sasvim nove spoznaje o neimaštini Rvata u ovo doba najvece krize...


Zašto nisam iznenađen? Pričopričac velikih usta i grandioznih izjava bez pokrića.

Jesi znao da su 75% osječana transvestiti?
Jesi znao da su Hrvati jedini narod u galaksiji koji nemaju mucice u pupku?
Jesi znao da su hrvatski arhitekti redom pokupovali sve parcele u Splavarskoj,jer je počela arhitekt-olimpijada; natjecanje za najkuću u ulici?

NISI?
Pa imaš google...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2012. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od sutra prestajem je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
Od sutra prestajem je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›

Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize ostvaruju 30 % više odlazaka na skijanje ...
Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize po kucanstvu u prosjeku imaju 2 mobilna aparata...
Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize.....poharaju sve trgovacke centre kao da je sudnji dan...
Hrvati su jedini narod koji u doba najvece krize ne ostavljaju ni jedno slobodno mjesto u birtijama...



Hajde budi ljubazan, pa iznesi barem jedan relevantan statistički izvor za podatke koje ispaljuješ, sa linkom. Hvala, od srca.


koliko vidim imaš prste da tipkaš...
dakle otvoriš ovaj link google ....te na vrlo jednostavan i brz nacin dobiješ sasvim nove spoznaje o neimaštini Rvata u ovo doba najvece krize...


Zašto nisam iznenađen? Pričopričac velikih usta i grandioznih izjava bez pokrića.

Jesi znao da su 75% osječana transvestiti?
Jesi znao da su Hrvati jedini narod u galaksiji koji nemaju mucice u pupku?
Jesi znao da su hrvatski arhitekti redom pokupovali sve parcele u Splavarskoj,jer je počela arhitekt-olimpijada; natjecanje za najkuću u ulici?

NISI?
Pa imaš google...


vidi ovako...meni nije problem tebi nacrtati i bojicama ako treba samo da bi razumio....

za pocetak evo ti ovaj link....
http://www.monitor.hr/vijesti/30-posto-vise-rezervacija-za-skijanje-nego-prosle-godine/221899/

ako ti ni to nije dovoljno mogu ja i nastaviti.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.12.2012. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam vidjela sličice, prvo što mi je palo na pamet je " kak se tu sve sjaji i blista!" onda sam vidjela ono kamenje oko stola (ili je tepih nijebitno) ali treba to držati bez prašine, mislim stalno netko po kući mora čistit, a ja to ne volim. Kuhinja! kao da nikad nije taknuta toliko sve blista i u stvari jako mi se sviđa. I na kraju kuća je u Slavoniji, a ne vidim nimalo bujnog slavonskog cvijeća i zelenila, a tako puno kamena, mramora i svačeg što mi je prije za (ne znam) neki otok škrte vegetacije, Brač recimo.
To je onako prvo što mi je palo na pamet; mislim da je u tu kuću uloženo jako puno truda i razmišljanja, kuća je presavršena i jako lijepa i drago mi je da je u Osijeku i bilo bi lijepo kada bi bilo jako puno takvih neobičnih i novih kuća po Slavoniji, to bi značilo da su i ljudi na neki način pomaknuli svoja razmišljanja ka nečem novom i boljem i da im/nam je svima bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2012. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›

za pocetak evo ti ovaj link....
http://www.monitor.hr/vijesti/30-posto-vise-rezervacija-za-skijanje-nego-prosle-godine/221899/

Pa tih "30%" je novinska senzacija, a to ti piše i u samom članku. Dakle, ne radi se o doslovnom porastu broja skijaša za 30%, nego neke agencije bilježe 30% više prometa, a razlog tome je propast nekih velikih turističkih agencija (tipa Generalturista).

Uglavnom, daj ti i druge linkove za svoje stavove pa da i to prokomentiramo, iako nije tema Very Happy

A što se tiče kuće, meni se pak ne sviđa izvana, a sviđa iznutra, izuzev kamina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.12.2012. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

arhitektonski vrlo zanimljiva. Cestitke.

ali, meni je prva stvar pala na pamet ... 'kako zagrijati taj prostor' ? ... i onda pred ocima $$$$$

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.12.2012. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uff kuca je izmisljena... manje je vise, obozavam ovaki minimalizam Smile

offtopic: stvarno je zanimljivo kako ljudi vole gledati u tude novcanike osijek031.com smile osijek031.com smile... kao sto je netko napisao, bolje se trudite uciniti vas novcanik pozeljnim za gledanje nego da gledate druge.

po meni bi prvom drustveno uredenje trebalo biti utpijsko (bez onog dijela sa robovima) bez novaca ui privatnog vlasnistva, ali kako to u ovom svijetu nije moguce i kako prevladava kapitalizam moram se prilagoditi i cinim sve ne bi li si ugodio u zivutu (na to mislim da ulazem u svoje sklovanje, i intelekualni napredak koji za sobom vuce i nagrade - novac)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: