Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO GALERIJA + ANKETA] Usporedba čišćenja građana i zimskih službi. Građani (uglavnom) ispunili svoju dužnost! A profesionalne službe koje plaćamo?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi pametnije da ste za vrijeme vaše vladavine u gradu sagradili pošteni dom za stare i nemoćne . Vladajući HDSSB još želi kažnjavanje za neočišćen snijeg koji stari i nemoćni nisu sposobni čistiti , pa koliku bi trebali građani vama ispisati kaznu za ovakav život u gradu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2012. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo bi pametnije da ste za vrijeme vaše vladavine u gradu sagradili pošteni dom za stare i nemoćne . Vladajući HDSSB još želi kažnjavanje za neočišćen snijeg koji stari i nemoćni nisu sposobni čistiti , pa koliku bi trebali građani vama ispisati kaznu za ovakav život u gradu..


...ja ne mogu vjerovati koliko si tupa i nedokazana, ali bitno da pišeš milijarde postova s jednom te istom temom......
...dakle, da ti nacrtam: u SVIM gradovima Lijepe naše komunalni redari kažnjavaju radi neočišćenog snijega ispred vlastitih ulaza....a što se tiče starijih, što onda nisi pametno rekla da treba kažnjavati prve susjede tih nemoćnih i starijih koji, eto, nemaju moralne osnove da pomognu u nevolji???????
....ajmo, Lehi - diži se, parola ovo ono....u zatvore s njima svima......budi se....ne spavaj, uzmi lopatu i očisti snijeg.....
(btw. mi smo svojim starijim susjedima počistili i njihov dio, čak mi nije bilo teško ni soli posipati, tako da ako im padne na pamet izlaziti na ovu zimkulju-da ne padnu.....
....a čak mi ni HDSSB ni lokalna vlast nisu pomogli....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2012. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad je mrtav, a još nisu u stanju barem počistiti snijeg na vrijeme. Sramota je da i na soli kradu. Inati se Slavonijo...zapala si u snijegu Smile

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2012. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve se lijepo vidi, bijelo na bijelo Very Happy

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2012. 13:47 
Naslov:  Re: [FOTO GALERIJA + ANKETA] Usporedba čišćenja građana i zimskih službi. Građani (uglavnom) ispunil
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Kako da čiste kada, jučer u Nemetinu, na udaljenosti od 500m dvije ralice u kanalu?


Zadnja promjena: Luzer13; 11.12.2012. 8:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2012. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luzer13 je napisao/la: ›


Kako da čiste kada, jučer u Nemetinu, na udaljenosti od 500m dvije ralice u kanalu?

Ti kao da nikad nisi čuo za čišćenje kanala? Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2012. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima da li se cesta kroz Sjenjak broji kao očišćena? Katastrofa! Udarne rupe - ne sjećam se da je prije bilo ovako ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water12
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Unikom nije odradio čišćenje prometnica onako kako bi trebao, ali na radio postajama stalno se vrte pohvale kako su ulice očišćene od snijega, možda ne živimo u istom gradu kada Bubalo toliko hvali odrađen posao Unikoma. Ulice sužene za samo jedno vozilo, raskršća neočišćena, ući u drugu ulicu- nemoguća misija, ma ne vrijedi nabrajiti..... uglavnom nesposobni za taj posao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Luzer13 je napisao/la: ›


Kako da čiste kada, jučer u Nemetinu, na udaljenosti od 500m dvije ralice u kanalu?

Ti kao da nikad nisi čuo za čišćenje kanala? Smile

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2012. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako su točni podaci koje sam pronašao u medijima, u Osijeku djeluje 8 ralica, a u Zagrebu 275!!!!

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Ako su točni podaci koje sam pronašao u medijima, u Osijeku djeluje 8 ralica, a u Zagrebu 275!!!!


Jos ja mislio krivo sam cuo kad je lik iz unikoma pohvalno rekao kako je svih 8 ralica na cestama. 8 ? Pa onda sam super zadovoljan kako je ocisceno, sta vise i ocekivati od 8 ralica na cijeli grad.
Eh kad bi nam se sad vratio onaj cesting koji smo svake godine pljuvali, ispada da ni nisu toliko losi hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa!!!!!
Gradske cest nisu nikada bile ovako aljkavo, traljavo, pa čak i krajnje neodgovorno (ne)očišćene....
Sramota!!!
U Vinkovcima nema kolotraza, svi, ali zaista svi cestovni putevi u centru, u blizini bolnice su u potpunosti očišćeni...

Izgleda da je odgovrna ekipa pohitala na konzalting u Drinovce? A onda će produžiti na Kuperes, malo na smučkanje...

Gradska apokalipsa se nastavlja...

_________________
Ovo je zemlja kojom - i u kojoj - vladaju populisti, bleferi, manipulatori, prevaranti, plemenski vođe, lažni proroci...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2012. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

av8or je napisao/la (Pogledaj post): ›
U Vinkovcima nema kolotraza, svi, ali zaista svi cestovni putevi u centru, u blizini bolnice su u potpunosti očišćeni...



I Vukovar je dobro očišćen...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ceste izvan Osijeka prema Vukovaru i u Vukovaru ociscene. Tocno se vidi i osjeti razlika kad se ulazi u Osijek.

Nisam slusao radio, ali zar doista Bubalo govori da je ovo super ocisceno?!

U centru gotovo da nema ceste (osim Gundike i Strosike) u kojoj automobili ne struzu podvozjem. Bit ce veselo sad kad se to snisne i zaledi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jošava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 482
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2012. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne samo da ceste nisu očišćene kako treba, već i prilazi pješačkim prelazima, nogostupi gdje nema kuća, tramvajske i autobusne stanice, jednom rječju grad nikada nije bio ovako loše očišćen iako je prošlo već više od dva dana kako je snijeg prestao padati.
Odgovorni za ovu situaciju trebaju biti sankcionirani .

_________________
Lokalšovinist.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: