Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradonačelnik moli građane za pomoć pri čišćenju cesta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2012. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
ja ne znam zasto je bvama toliko bitno dal je ociscena ili ne kad od 8 navecer do 2 3 ujutro sjedite pred kompom i komentirate ovu temu:D

A onda kad se neka baba poslklizne ,opali u zatiljak i na licu mjesta umre, onda će biti nije pred mojom kućom nego je pred tvojom. Pljuvajmo po službama,bla,bla,bla.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2012. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Da pojednostavimo pao je prvi snijeg ,i naravno da je nespremno neuredno to se vidi. Dakle gospoda vladajući nisu sposobni riješiti ovakav problem pa što reći . Ovo je bogat grad europski grad želimo da bude u redu, ne da se prepiremo o snijegu i ledu. Gospon Gradonačelnik bi mogao mobilizirati gradske službe da odrade svoj dio zadaće uostalom plaćeno je iz bogatog proračuna grada.Zaista građani previše plaćaju život u gradu zapelo na zimi ..

Ovo je zdravo razmišljanje a ti Angelium si notorna budala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2012. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka mi objasni netko od ovdašnjih bubalo dušebrižnika kako je moguće da je ulica 4. prioriteta danas 2 puta vidjela ralicu, a ulica 2. niti jednom ??

Bit će da je to zato što u ovoj 4. stanuje netko vrlo važan, visokorangirani regionalist pri gradskom vijeću Grada Osijeka! FUJ!!

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2012. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ocisceno!!

Evo pa nek si Frost i njegov kolega Klick pogledaju jesu li nesposobnost pokazale zimske službe ili građani!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65885
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrli gradonačelnik danas izjavio, vidjeh na Dnevniku HRTa, da sve ulice neće biti očišćene jer ih je previše.Štovani gradonačelniče, neću vam platit komunalnu naknadu (iz koje se dijelom financira čišćenje snijega) jer imam PREVIŠE računa za platit ovaj mjesec. Stoga ako ja mogu uvažit vašu izjavu onda i vi uvažite moju.
I shvatite konačno da za naše novce želimo i uslugu za koju plaćamo.
I prije nego krenete davati izjave, osobno se prošetajte gradom a ne vjerovati podanicima na riječ.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2012. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradani ocistili svoje. Ralice skinule koliko je fizicki moguce a da neostete asfalt i rinzole, na ostatak bacili sol i cekaju da temperatura i sunce odrade ostalo. Ovih par ulica sto su pune snijega su slijepe ulice gdje auto jedva prode, a kamoli kamion od 2+ metra sirine. Neznam, ako tebi i tvom autu bljuzga i 3 cm snijega prestavlja problem, ocito bi se trebao preselit u toplija podneblja, ili nabavit zimske gume.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2012. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti i tvoji sektaši bi se trebali pokrit ušima i do proljeća ne pojavljivat u javnosti!

Slažem se s Morganom - neće oni nama dat što smo platili? Nemojmo ni mi njima platiti! Apsolutna sramota. Ajde još i od bubala i očekujem da laže čim zine, al kad mu vidim dušebrižnike na forumima kako ga zdušno brane - prvo optužuju građane, a kad im daš slike odmah ih hvale, jasno je da smo zadnja rupa na svirali upravo zbog njih - INATI SE SLAVONIJO!

BANDO!

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2012. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoras ti nikome nista platit, u slobodnoj si drzavi zar ne? Ili ipak nisi... Doci ce dan kada ces shvatiti da mozes svakog zajebat, osim drzave.
Ljudi zive i u vecim zabokrecinama od ove vase (Osijek) pa nisu tolike placipicke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2012. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

frosty je napisao/la: ›
Doci ce dan kada ces shvatiti da mozes svakog zajebat, osim drzave.

a po tebi je uredu da država zajebava gradjane a da oni šute?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2012. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da ste 25% novca koje ste namjenili za podmićivanje suca iskoristili za jednokratno zaposlenje ljudi na čišćenju snijega, Osijek bi bio čist i prohodan!
Da je Drmićev audi zapao cijela bi vam mladež kopala golim rukama da ga izbavi!

I zašto ti uopće spominješ državu ?? Ovo nije vaša država! Zaboravljaš da vi ne poštujete institucije iste.

Kao što sam rekao - pokrijte se ušima i ne javljajte se do proljeća.

BANDO!

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.12.2012. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto bi placao radnika kad moze dobiti jeftiniju i ucinkovitiju radnu snagu- studente.

I gle, zovi tcom sluzbu za korisnike pa se njima pozali, jer te ocito nitko neslusa.Sto prije shvatis da si glas iz dubine, manje ces se sekirat stvarima na koje nemozes utjecati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2012. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

frosty je napisao/la: ›
Zasto bi placao radnika kad moze dobiti jeftiniju i ucinkovitiju radnu snagu- studente.

I gle, zovi tcom sluzbu za korisnike pa se njima pozali, jer te ocito nitko neslusa.Sto prije shvatis da si glas iz dubine, manje ces se sekirat stvarima na koje nemozes utjecati.

ovo je savršen prikaz njihovog mindseta: studenti su jeftina radna snaga! ovo toliko jasno opisuje njihov sustav vrijednosti, da je to zastrašujuće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ovaj HDSSB nemože jedan običan snijeg riješiti u gradu , vjerujem kad im stigne lova iz EU fondova vjerujemo da će kupiti najpametnije strojeve za snijeg da će im pozavidjeti sve članice EU .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tina4321
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2012. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakva je situacija u gradu pokazuje i ova rasprava ovdje... okrivljujete se međusobno, a nitko nije kriv.
i prošle godine je pao snijeg, i prošle godine nije bilo očišćeno. priča se ponavlja.
ovdje je samo bitno izvlačenje novca (gradskog- znači svih građana) i njegovo završavanje u nečijim džepovima tj. stranci. zbog toga i je cijela frka.

prošle godine je unikom dobio novce za čišćenje lišća koje je palo s drveća u jesen!!! (čitaj: falilo novca pa su uplatili!!)
hej, ljudi!! zamislite lišće pada u jesen!!

problem su nadolazeći izbori, hdssb ovce će izaći na njih i zaokružiti svoje (jer njima je dobro, oni grabe iz te "naše" gradske blagajne), a mi ostali ćemo dobiti porciju graha i gu***e slijedeće 4 god. najžalosnije je to što je ostatak političkog razreda skupa s njima bježao sa sati predavanja o moralu. pa ti onda izaberi manje zlo...

dok netko u ovim krajevima ne nastrada kao Sanader, neće biti reda. a možda ni onda. ali treba misliti pozitivno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: