s Novi prekršajni zakon [2/2]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi prekršajni zakon

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2013. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › kakve veze ima tema "novi prekršajni zakon" sa svatovima od 500 ljudi.
jedino ako svojim trubljenjem ne krše neki decibelni zakon


Dakako..naši starohrvatski plemenski običaji su u stalnoj koliziji sa prekršajnim i kaznenim zakonima koje često prepisujemo od nekih civiliziranih naroda!!
Pa npr. starohrvatski izvorni "sirotinjski" svatovi izgledaju vako...okuplja se preko 500 ljudi (brojka je samo da se komšiji tlak digne, bez ekonomske ili neke druge opravdanosti), to su u pravilu svatovi bez prijave o javnom okupljanju, svaki drugi od nazočnih dolazi automobilom, što znači 250 automobila u jednoj ulici gdje živi eventualna mladenka ili još više gdje je mladoženja ili sala za svatove...a to automatski za sobom povlači oko 100 prekršaja nepropisnih parkiranja, gaženja trave, uništavanja zelenila jer teško se u štiklama od 20 centa prošetat ulicom!! Kad završe stari hrvatski običaji kreveljenja (kupovanja) i narušavanja javnog reda ispred kuće mladenke slijedi sviranje iz automobila, te vožnja u alkoholiziranom stanju do sale, crkve, mladoženje..!! Tijekom vožnje u koloni pijanih vozača, pojedini gosti izlaze na krovove automobila, pucaju iz revolvera, kalašnjikova, topova, vjese na vratima automobila..i nakon svih orgija ulazak u grad..gdje starohrvatski plemenski običaji nalažu prvome u koloni da pod utjecajem gajbe piva i konjaka usred križanja toljagom "staroga svata" zaustavlja promet kako se nebi narušio jing i jang svih nazočnih u svatovskoj koloni.. te eventualnu plodnost mladenke!! Naravno ...zaboravio sam..tijekom vožnje dolazimo do trubljenja bez posebnog razloga kako bi se ostalom pučanstvu skrenula pažnja na činjenicu da se dvoje pripadnika plemena vežu na kraći vremenski period (statistički dokazano) poradi stvaranja potomaka koje će prema statističkim podacima u pravilu veći dio svog života provesti samo sa jednim roditeljem!! Literatura korištena za ovaj post: knjiga "Starohrvatski plemenski običaji" i "Statistika razvoda brakova u Hrvata"!!! Dali ti je sada jasno zašto svatovi imaju vezu sa odredbama prekršajnog zakona!!?? Twisted Evil


legendo Very Happy

evo kikirikija

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2013. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"tijekom vožnje u koloni pijanih vozača, pojedini gosti izlaze na krovove automobila" to samo govori o njihovoj kulturi i roditeljskom odgoju
" pucaju iz revolvera, kalašnjikova, topova" mislim da ovo spada u kazneni zakon
"usred križanja toljagom "staroga svata" zaustavlja promet" to rade kad nema policije,al nisu baš hrabri kad im neki baja (PTSP) malo jebe mamu
- zna se tko danas pravi svatove od 500 ljudi,pa nam dođe pola hercegovine u goste,
- ako smatraš da svatovi ( bilo koji ) krše zakon ( prekršajni/kazneni) brate snimi,pošalji mail na policiju, pitaj da li oni to smiju,zašto smiju,zašto ja ne mogu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: