Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Mršić: Igrači igraju za menadžere, ali protiv Slavena idemo po iskupljenje!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2012. 11:57 
Naslov:  NK Osijek: Mršić: Igrači igraju za menadžere, ali protiv Slavena idemo po iskupljenje!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tmurno je ovih dana oko NK Osijeka, a sunca ni na vidiku. Prognoza je loša, zima je počela i po svemu sudeći biti će dugotrajna. Sedam utakmica bez pobjede, a u iščekivanju dva protivnika koja nikako ne leže. Prvi je na redu Slaven Belupo u Koprivnici, gdje Bijelo – plavi ne znaju za pobjedu godinama, a potom u Gradski vrt stiže Dinamo, protiv kojeg Bijelo – plavi ne znaju za pobjedu stoljećima. Nimalo lagan zadatak za trenera Mršića i njegove demoralizirane trupe. Kamo sreće da je prvi dio sezone završio onog trenutka kada je Šimčić dao posljednji zvižduk u utakmici protiv Cibalije. Ali nije, i na igračima ostaje da slijedeće dvije utakmice odrade maksimalno profesionalno, dijametralno suprotno ovoj zadnjoj. Motiva ne bi trebalo nedostajati, barem ako osjećaju i dijelić sramote zbog onoga što su priuštili svojim navijačima u utorak.



Na tom tragu je i trener Mršić, koji utakmicu protiv Belupa vidi kao priliku za iskupljenje i osvajenje boda ili sva tri;
- Što je prošlo, prošlo je i Cibaliju trebamo što prije zaboraviti. Emotivno smo se u potpunosti ispraznili, jer izgubili smo unaprijed dobivenu utakmicu. Odlazimo u goste domaćinskoj ekipi koja ima iskustva i znanja i protiv koje Osijek u prošlosti nije dobro prolazio. Ipak, oduvijek sam volio voditi ekipu u Koprivnici, jer Slaven je ekipa koja voli igrati i nadigravati se. Treba se posebno paziti Vugrineca, svi znamo njegove kvalitete. Morat ćemo uložiti i zadnji atom snage kako bi se iskupili za Kup i vratili se kući neporaženi, što bih smatrao uspjehom. Ne moram ni pričati o problemima koji nas muče, Kurtović je zadnji na listi ozlijeđenih, otišla su leđa, tako da na njega vjerojatno ne možemo računati. Na treningu se ozlijedio i rezervni vratar Mikulić, stradao je list noge, jedva je izašao s terena. Zato će priliku s klupe čekati mladi Malenica. Ma ne znam više ni kako mi izgleda standardna momčad... Imam osjećaj da posljednjih nekoliko utakmica dobar dio igrača igra za menadžere, a ne za klub, svi se žele pokazati i dokazati, a tako ne ide. Jednostavno ne funkcioniramo kao momčad., zavapio je Mršić i završio svoje izlaganje.



Najavljeni sastav za sutrašnju utakmicu:
Vargić – Aleksić, Vrgoč, Smoje, Ibriks – Jugović, J. Mišić, Novaković, Lešković, Kvržić – Perošević

Utakmica u Koprivnici na rasporedu je u subotu, 01. prosinca, s početkom u 19:00 sati.

Tekst i foto: Mladen Kovačević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ščćščć
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: deseti kat pod dekom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2012. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Piši propalo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.11.2012. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma idete vi po da nekažem šta !

_________________
Ako još ima pravde, tada se nemam čega bojati. Ako je nema, znači da se boje oni koje hoće moju glavu.
Georges Danton
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ščćščć
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: deseti kat pod dekom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2012. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): › ma idete vi po da nekažem šta !


Idu po Vegetu Cool

ščćščć je napisao/la (Pogledaj post): › Piši propalo.


2:0 - A ća san van ja reka Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: