Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Bibinim raljama - uskoro na portalu Osijek031.com

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2012. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›
!nnovation je napisao/la: ›
Nitko ne osporava pravo pojedinca da pise.
Ne znam kako ti drugacije objasniti.

@ i ne, kreativnost NIJE relativan pojam.


Kako nije? Nešto što netko smatra kreativno, netko neće smatrati kretivno i obrnuto. Sve u životu je relativno pa tako i kreativnost. Nekome je kreativnost sviranje na nepostojećoj gitari, a nekome je kreativnost rezanje sira...


relativna moze biti samo tocka gledista.
konkretno, ti smatras da su ti postovi kvalitetni, kriticni, i stivo vrijedno citanja.
ja smatram da pises pizdarije.
Bez obzira sto mi mislili o tome, tvoj post stoji tu na forumu.

no,drago mi je da ste se vas dvije skuzile..pa se povlacim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rajka
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2012. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ralje su kreative? u raljama nema ni K od kreativnosti. kreativno znači novo, drugačije, uzbudljivo i ZANIMLJIVO. kreativno nije nešto što svatko, ali baš svatko može napraviti. a ralje su upravo to. bilo tko tko posjeduje kameru i mikrofon može stvoriti ovakvu vrstu 'emisije'. a na voditeljski 'dar' voditeljice suludo je trošiti riječi jer ga nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2012. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›
!nnovation je napisao/la: ›
Nitko ne osporava pravo pojedinca da pise.
Ne znam kako ti drugacije objasniti.

@ i ne, kreativnost NIJE relativan pojam.


Kako nije? Nešto što netko smatra kreativno, netko neće smatrati kretivno i obrnuto. Sve u životu je relativno pa tako i kreativnost. Nekome je kreativnost sviranje na nepostojećoj gitari, a nekome je kreativnost rezanje sira...


relativna moze biti samo tocka gledista.
konkretno, ti smatras da su ti postovi kvalitetni, kriticni, i stivo vrijedno citanja.
ja smatram da pises pizdarije.
Bez obzira sto mi mislili o tome, tvoj post stoji tu na forumu.

no,drago mi je da ste se vas dvije skuzile..pa se povlacim.

Jao bože, tebi objasniti, kao malom djetetu.
Kreativnost je nešto novo, dugačije, nešto što nitko do sada nije vidio. No, pošto živimo u modernom svijetu, malo je toga što je dosad neviđeno, pod kreativnim se počelo smatrati mnogo toga.
Da sad i ja tebi nešto kažem, ti misliš da si pametan i da si popio svu pamet svijeta koju si mogao, pa si takav pametan došao soliti nekom pamet i pričati o točki gledišta. Ja mislim da imaš previše samopuzdanja i da trebaš gledati svijet iz malo više gledišta nego to sad radiš.
P.S Da su mi postovi tj. da pišem kvalitetno,kritično i vrijedno čitanja, onda bih već bila poznata spisateljica knjiga ili bih pisala u nekim novinama.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2012. 19:32 
Naslov:  Re: U Bibinim raljama - uskoro na portalu Osijek031.com
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, sada mi reci gdje ja uopce govorim da je biba kreativna?
referirao sam se na tvrdnju da je kreativnost relativan pojam sto je cista nebuloza.

Sad kad si posjetila wikipediju i "pojasnila" mi sto je to kreativnost, reci ti meni sto je tu relativno?

a i kad ti se toliko pise, pa mogla bi nam reci sto je toliko lose u bibi, ne iskljucujem da cu se i sloziti s tobom....samo cekam da netko napise konstruktivnu kritiku pa se slozim ili ne slozim...

da, vidis s moje tocke gledista tvoje misljenje o meni je za ovu temu a i meni osobno- potpuno nevazno.
samopouzdanje... wtf Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2012. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
Dobro, sada mi reci gdje ja uopce govorim da je biba kreativna?
referirao sam se na tvrdnju da je kreativnost relativan pojam sto je cista nebuloza.

Sad kad si posjetila wikipediju i "pojasnila" mi sto je to kreativnost, reci ti meni sto je tu relativno?

a i kad ti se toliko pise, pa mogla bi nam reci sto je toliko lose u bibi, ne iskljucujem da cu se i sloziti s tobom....samo cekam da netko napise konstruktivnu kritiku pa se slozim ili ne slozim...

da, vidis s moje tocke gledista tvoje misljenje o meni je za ovu temu a i meni osobno- potpuno nevazno.
samopouzdanje... wtf Very Happy Very Happy

Nema nikakve točke gledišta, shvaćaš? Recimo meni je kreativno npr. to što netko svira na nepostojećoj gitari, dok će tebi eto npr. to biti dosadno i potpuno nekreativno? Ne znam na koji način da ti to objasnim ako ti to ne želiš shatiti.
Ja sam dala kritiku ne Bibine ralje, nije mi bilo u interesu pljuvati ničiji rad a još manje crniti ga. Što se tiće Bibe, meni osobno (iz moje točke GLEDIŠTA) ona ne izgleda toliko prirodno dok vodi, koliko nekom drugome. Nekome je presimpatična, meni jednostavno u nekim slučajevima iritantna. Ja ti ne mogu objasniti zašto, što je se tiće nje, jer jednostavno takav osjećaj u meni izaziva. Bibine ralje imaju jako dobru ideju, al samo ako se dobro izvede. Lijepi pozdrav, jer mislim da ti koliko i ja preljevaš sad iz šupljeg u prazno, jer niti ti meni možeš nešto dokazati, niti ja tebi.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: