Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U Bibinim raljama - uskoro na portalu Osijek031.com

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2012. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
mimiz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Carobnica je napisao/la: ›
Osijek ima hrpu ljudi koji se rade i trude u onome što rade. Trebaju i oni ponekad isplivati. Stvarno su jadni ovi kojima i to smeta. Takvi jadoši nisu nikome "zanimljivi", osim samima sebi.

Trude se u čemu?
Snimanju clipova na razini osnovne škole?
OK, slažem se da treba pokrenuti ljude malo, ali neka se ljudi onda potrude pokazati malo muda u onome što rade.
Budući da svi mediji ljudima prikazuju samo ono što smiju, neka netko bude odvažan i to promijeni...
Ali ne snimanjem pijanih maturanata, kao što rajka kaže.Neka nam ponudi ono što ne možemo vidjeti svaki dan. INOVACIJA, ljudi, to nam fali!

Ali, ok, svaki proizvod ima svoje potrošače.
Tako i ovaj. Očito se ja tu ne uklapam. I to je meni OK.

Ma o čemu ti pišeš i o kakvim mudima ti misliš Smile ja ih posve podržavam i smatram da si u krivu, tko želi više slušati tamo neke prožvakane teme i "zvijezde" bolje da ugošćuju nepoznate face odnosno poznate malo broju ljudi u gradu,takvi ljudi imaju puno toga više za reći i pokazati.. a tebe nitko ne sili da ih gledaš a gledati ćeš ih ako si posjetioc osijek031 u to sam siguran ili još bolje okupi ekipu pa ti nešto napravi i pokaži svoja muda, te budi odvažna/odvažan..

Ja puno toga stvaram i s ekipom i individualno, zato i smatram da sam dovoljno kompetentna ovako nešto komentirati. I nisam mislila da bi trebali govoriti o zvijezdama. Nego je meni zanimljivo kako se oni stvavljaju u prvi plan kao zvijezde.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2012. 18:10 
Naslov:  Re: U Bibinim raljama - uskoro na portalu Osijek031.com
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Pokušajte to napraviti što manje traljavo! Ne kažem da to inače radite traljavo, niti da radite loše, samo pokušajte napraviti nešto što inovativnije. Prošla "sezona" je izgledala poprilično neozbiljno, al ne baš na dobar način i mislim da zato nailazite i na loše komentare.


Prva sezona Bibinih ralja bila je velik izazov i za mene i za Bibu, jer ni jedno od nas nije imalo nikakvog voditeljskog i u mom slučaju snimateljskog iskustva. Prva sezona odrađena je lošom kamerom, mikrofon nismo niti imali nego se zvuk snimao na diktafonu a kasnije se sinkroniziralo. Sada imamo bolju opremu (doduše, još čekamo par sitnica) i odlučili smo nastaviti taj projekt jer vjerujemo u njega.

Naravno, jasno nam je da ne postoji projekt koji će se svima svidjet, ali mi ovo radimo za one koje će to zanimati. One koje neće zanimati što netko od naših sugrađana ima za reći, jednostavno ne moraju ni gledati.

Biba je odlična voditeljica jer nije glumica. Ne glumi pred kamerom. Takva je kakva je. Komunikativna i zanimljiva. ili ti se sviđa ili ne. Meni je osobno već muka od uštogljenih voditelja koji tekst/pitanja nauce napamet pa se u nekoj situaciji vidno osramote jer, ili nisu slušali svog sugovornika nego su razmišljali o sljedećem pitanju koje će postaviti, ili nisu skloni improvizaciji ukoliko tijek intervjua ode drugim putem.

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Znam da vam nije u interesu se baviti politikom, al eto možete se obratiti mljekarima, ili nekom sličnom. To je mali savjet od mene, no ja sam samo mali mrav čije mišljenje i tako nije bitno. Wink


Ako te zanima što mljekari, poljoprivrednici ili neki treći imaju za reći, dovoljno je da upališ televiziju, bilo koji portal ili radio. Dosta nam je tih crnih stvari. Dosta nam je pesimizma. Ne želimo to.

@RoadToNowhere, pričekaj četvrtak, pogledaj prvu epizodu, možda ti se svidi, možda ne...možda jednom bude neki i sugovornik koji će te zanimati pa ćeš željeti poslušat nešto o njemu. Smile

mimiz je napisao/la: ›
Ja puno toga stvaram i s ekipom i individualno, zato i smatram da sam dovoljno kompetentna ovako nešto komentirati. I nisam mislila da bi trebali govoriti o zvijezdama. Nego je meni zanimljivo kako se oni stvavljaju u prvi plan kao zvijezde.


Svatko tko gleda televiziju, prati medije ili sluša radio, dovoljno je kompetentan da prokomentira, a ne samo oni koji to stvaraju. Svaka čast što stvaraš nešto s ekipom ili induvidalno, ali nikad po tvom radu ne bih pljuvao...ako mi se ne bi sviđao, jednostavno neću to pratiti, jer znam da postoje ljudi kojima se to sviđa. Svaki proizvod ima svoju publiku.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2012. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd nije baš toliko loše Smile
praksa , praksa i još malo praksa pa će biti nešto od vas Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2012. 20:30 
Naslov:  Re: U Bibinim raljama - uskoro na portalu Osijek031.com
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako te zanima što mljekari, poljoprivrednici ili neki treći imaju za reći, dovoljno je da upališ televiziju, bilo koji portal ili radio. Dosta nam je tih crnih stvari. Dosta nam je pesimizma. Ne želimo to.

Mislim da nisi shvatio što sam time htjela reći! Poanta toga je bilo da se ne orijentirate samo prema nekakvim glumcima, bendovima i slično, već i nekim drugim pričama malih ljudi koji bi htjeli da se njihov glas čuje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2012. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: › ako mi se ne bi sviđao, jednostavno neću to pratiti, jer znam da postoje ljudi kojima se to sviđa. Svaki proizvod ima svoju publiku.

Nisam imala namjeru popljuvati, samo sam iznijela svoje mišljenje. A u ranijim postovima sam i napisala upravo to da svaki proizvod ima svoju publiku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2012. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mimiz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
mimiz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Carobnica je napisao/la: ›
Osijek ima hrpu ljudi koji se rade i trude u onome što rade. Trebaju i oni ponekad isplivati. Stvarno su jadni ovi kojima i to smeta. Takvi jadoši nisu nikome "zanimljivi", osim samima sebi.

Trude se u čemu?
Snimanju clipova na razini osnovne škole?
OK, slažem se da treba pokrenuti ljude malo, ali neka se ljudi onda potrude pokazati malo muda u onome što rade.
Budući da svi mediji ljudima prikazuju samo ono što smiju, neka netko bude odvažan i to promijeni...
Ali ne snimanjem pijanih maturanata, kao što rajka kaže.Neka nam ponudi ono što ne možemo vidjeti svaki dan. INOVACIJA, ljudi, to nam fali!

Ali, ok, svaki proizvod ima svoje potrošače.
Tako i ovaj. Očito se ja tu ne uklapam. I to je meni OK.

Ma o čemu ti pišeš i o kakvim mudima ti misliš Smile ja ih posve podržavam i smatram da si u krivu, tko želi više slušati tamo neke prožvakane teme i "zvijezde" bolje da ugošćuju nepoznate face odnosno poznate malo broju ljudi u gradu,takvi ljudi imaju puno toga više za reći i pokazati.. a tebe nitko ne sili da ih gledaš a gledati ćeš ih ako si posjetioc osijek031 u to sam siguran ili još bolje okupi ekipu pa ti nešto napravi i pokaži svoja muda, te budi odvažna/odvažan..

Ja puno toga stvaram i s ekipom i individualno, zato i smatram da sam dovoljno kompetentna ovako nešto komentirati. I nisam mislila da bi trebali govoriti o zvijezdama. Nego je meni zanimljivo kako se oni stvavljaju u prvi plan kao zvijezde.

Okej! Baš bi volio vidjeti sto ti to stvaraš i što ti to daje za pravo da pljuješ po tuđem radu i ne znam zašto se zeros spuštva na tvoju razinu provokacija.. rekla si
"Očito se ja tu ne uklapam" ali svoj nos moraš gurnuti jel? Vlastito mišljenje je baš kao i šupak,svatko ga ima.. došla si ovdje pljuvati i to ti je jedina svrha logiranja na ovaj forum isto važi i za roadtonowhere kad napiše traljavo,neozbiljno i inovativnije govori da ta osoba uopće nije ni svjesna da s tim nije ništa rekla niti je pridonjela nešto da sljedeći nastavci budu bolji.. i svhatite više valjda imate mozak da se oni ne bave politikom niti poljoprivredom nego običnim građanima i puno mi je zanimljivije vidjeti tamo nekog mog susjeda nego Linića,Milanovića,Bubala,Josipovića itd..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2012. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
mimiz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
mimiz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Carobnica je napisao/la: ›
Osijek ima hrpu ljudi koji se rade i trude u onome što rade. Trebaju i oni ponekad isplivati. Stvarno su jadni ovi kojima i to smeta. Takvi jadoši nisu nikome "zanimljivi", osim samima sebi.

Trude se u čemu?
Snimanju clipova na razini osnovne škole?
OK, slažem se da treba pokrenuti ljude malo, ali neka se ljudi onda potrude pokazati malo muda u onome što rade.
Budući da svi mediji ljudima prikazuju samo ono što smiju, neka netko bude odvažan i to promijeni...
Ali ne snimanjem pijanih maturanata, kao što rajka kaže.Neka nam ponudi ono što ne možemo vidjeti svaki dan. INOVACIJA, ljudi, to nam fali!

Ali, ok, svaki proizvod ima svoje potrošače.
Tako i ovaj. Očito se ja tu ne uklapam. I to je meni OK.

Ma o čemu ti pišeš i o kakvim mudima ti misliš Smile ja ih posve podržavam i smatram da si u krivu, tko želi više slušati tamo neke prožvakane teme i "zvijezde" bolje da ugošćuju nepoznate face odnosno poznate malo broju ljudi u gradu,takvi ljudi imaju puno toga više za reći i pokazati.. a tebe nitko ne sili da ih gledaš a gledati ćeš ih ako si posjetioc osijek031 u to sam siguran ili još bolje okupi ekipu pa ti nešto napravi i pokaži svoja muda, te budi odvažna/odvažan..

Ja puno toga stvaram i s ekipom i individualno, zato i smatram da sam dovoljno kompetentna ovako nešto komentirati. I nisam mislila da bi trebali govoriti o zvijezdama. Nego je meni zanimljivo kako se oni stvavljaju u prvi plan kao zvijezde.

Okej! Baš bi volio vidjeti sto ti to stvaraš i što ti to daje za pravo da pljuješ po tuđem radu i ne znam zašto se zeros spuštva na tvoju razinu provokacija.. rekla si
"Očito se ja tu ne uklapam" ali svoj nos moraš gurnuti jel? Vlastito mišljenje je baš kao i šupak,svatko ga ima.. došla si ovdje pljuvati i to ti je jedina svrha logiranja na ovaj forum isto važi i za roadtonowhere kad napiše traljavo,neozbiljno i inovativnije govori da ta osoba uopće nije ni svjesna da s tim nije ništa rekla niti je pridonjela nešto da sljedeći nastavci budu bolji.. i svhatite više valjda imate mozak da se oni ne bave politikom niti poljoprivredom nego običnim građanima i puno mi je zanimljivije vidjeti tamo nekog mog susjeda nego Linića,Milanovića,Bubala,Josipovića itd..

Coca Cola, kažeš da je mišljenje baš kao šupak,svatko ga ima. Tako je, ima ga, imaš ga i ti. Govoriš o tome kako se ne treba spuštati na moju razinu, a sam se spuštaš još i niže time što vrijeđaš mene i drugog komentatora. Kontadiktoran si!
Ja sam napisala moje viđenje nečega, na što imam apsolutno pravo, e sad to se može nekom sviditi, nekome ne, to me ne zanima. Još jedna stvar, ja sam predložila da se može baviti malim ljudima (ne politikom, Linićem i ekipom) što ti očito nisi shvatio, tako da uistinu nema smisla više pričati o mozgu, i o tome tko ga ima a tko ne!

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2012. 22:33 
Naslov:  Re: U Bibinim raljama - uskoro na portalu Osijek031.com
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svatko tko gleda televiziju, prati medije ili sluša radio, dovoljno je kompetentan da prokomentira, a ne samo oni koji to stvaraju. Svaka čast što stvaraš nešto s ekipom ili induvidalno, ali nikad po tvom radu ne bih pljuvao...ako mi se ne bi sviđao, jednostavno neću to pratiti, jer znam da postoje ljudi kojima se to sviđa. Svaki proizvod ima svoju publiku.


Ja nisam pogledao niti jednu bibu ali Vas opet podrzavam, jer mi je drago da netko nesto doista i RADI..

Kao sto vidimo po ovim komentarima i opcenito na forumu 031, nasi dragi sugradjani sve znaju bolje od drugih, sve mogu bolje od drugih...ali sve ostaje na trulom piskaranju.
recept ti je potpuni ignor i uzivancija u onome sto volis.

Sretno tebi i bibi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2012. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la: ›
mimiz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
mimiz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Carobnica je napisao/la: ›
Osijek ima hrpu ljudi koji se rade i trude u onome što rade. Trebaju i oni ponekad isplivati. Stvarno su jadni ovi kojima i to smeta. Takvi jadoši nisu nikome "zanimljivi", osim samima sebi.

Trude se u čemu?
Snimanju clipova na razini osnovne škole?
OK, slažem se da treba pokrenuti ljude malo, ali neka se ljudi onda potrude pokazati malo muda u onome što rade.
Budući da svi mediji ljudima prikazuju samo ono što smiju, neka netko bude odvažan i to promijeni...
Ali ne snimanjem pijanih maturanata, kao što rajka kaže.Neka nam ponudi ono što ne možemo vidjeti svaki dan. INOVACIJA, ljudi, to nam fali!

Ali, ok, svaki proizvod ima svoje potrošače.
Tako i ovaj. Očito se ja tu ne uklapam. I to je meni OK.

Ma o čemu ti pišeš i o kakvim mudima ti misliš Smile ja ih posve podržavam i smatram da si u krivu, tko želi više slušati tamo neke prožvakane teme i "zvijezde" bolje da ugošćuju nepoznate face odnosno poznate malo broju ljudi u gradu,takvi ljudi imaju puno toga više za reći i pokazati.. a tebe nitko ne sili da ih gledaš a gledati ćeš ih ako si posjetioc osijek031 u to sam siguran ili još bolje okupi ekipu pa ti nešto napravi i pokaži svoja muda, te budi odvažna/odvažan..

Ja puno toga stvaram i s ekipom i individualno, zato i smatram da sam dovoljno kompetentna ovako nešto komentirati. I nisam mislila da bi trebali govoriti o zvijezdama. Nego je meni zanimljivo kako se oni stvavljaju u prvi plan kao zvijezde.

Okej! Baš bi volio vidjeti sto ti to stvaraš i što ti to daje za pravo da pljuješ po tuđem radu i ne znam zašto se zeros spuštva na tvoju razinu provokacija.. rekla si
"Očito se ja tu ne uklapam" ali svoj nos moraš gurnuti jel? Vlastito mišljenje je baš kao i šupak,svatko ga ima.. došla si ovdje pljuvati i to ti je jedina svrha logiranja na ovaj forum isto važi i za roadtonowhere kad napiše traljavo,neozbiljno i inovativnije govori da ta osoba uopće nije ni svjesna da s tim nije ništa rekla niti je pridonjela nešto da sljedeći nastavci budu bolji.. i svhatite više valjda imate mozak da se oni ne bave politikom niti poljoprivredom nego običnim građanima i puno mi je zanimljivije vidjeti tamo nekog mog susjeda nego Linića,Milanovića,Bubala,Josipovića itd..

Coca Cola, kažeš da je mišljenje baš kao šupak,svatko ga ima. Tako je, ima ga, imaš ga i ti. Govoriš o tome kako se ne treba spuštati na moju razinu, a sam se spuštaš još i niže time što vrijeđaš mene i drugog komentatora. Kontadiktoran si!
Ja sam napisala moje viđenje nečega, na što imam apsolutno pravo, e sad to se može nekom sviditi, nekome ne, to me ne zanima. Još jedna stvar, ja sam predložila da se može baviti malim ljudima (ne politikom, Linićem i ekipom) što ti očito nisi shvatio, tako da uistinu nema smisla više pričati o mozgu, i o tome tko ga ima a tko ne!

Tvoj prvi post "Boringg" drugi "Meni jednostavno ona ne odgovara kao voditeljica! But it's just me!" sta ti radiš uopće na ovoj temi što želiš dokazati ? Jel ti dosadno u životu? Gurate nos tamo gdje vam nije mjesto kužiš? Ne voliš ništa od autora i ne vidim razlog zašto si došla na forum osim da pametuješ i pljuješ.. zar bi ja trebao doći npr. na stranicu od masterchef-a i baciti pljuvačinu i pametovati a ne pratim ih i ne zanimaju me jel ti sad jasno? Ako nije produži imaš drugh tema na forumu ili mozda se druži sa prijateljima.. ne želim više s tobom se raspravljati u svezi ove teme nemamo ništa zajedničkog isto važi i za mimiz pljuc! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
rajka
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2012. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zasto zeros i jos njih nekoliko misle da ljudi koji kritiziraju ovakvu vrstu 'emisija' sami nista u svom zivotu nisu napravili? kako i zasto to misle? oni koji u 'raljama' ne prepoznaju bog zna kakvu vrijednost samo sjede pred kompjuterima, ne rade nista, i pljuju po drugima?

ne, upravo suprotno. mislim da se radi o ljudima koji razaznaju razliku imedju kvalitetnog i nekvalitetnog upravo zato sto u svom zivotu postigli kvalitetu i na mnoge nacine bili socijalno aktivni, osvjesteni i doprinijeli razvoju grada. bez da su se za to morali pokazati na tevejcu, kreveljeci se.

to je sve.


Zadnja promjena: rajka; 27.11.2012. 23:35; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2012. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: › Okej! Baš bi volio vidjeti sto ti to stvaraš i što ti to daje za pravo da pljuješ po tuđem radu i ne znam zašto se zeros spuštva na tvoju razinu provokacija.. rekla si
"Očito se ja tu ne uklapam" ali svoj nos moraš gurnuti jel? Vlastito mišljenje je baš kao i šupak,svatko ga ima.. došla si ovdje pljuvati i to ti je jedina svrha logiranja na ovaj forum isto važi i za roadtonowhere kad napiše traljavo,neozbiljno i inovativnije govori da ta osoba uopće nije ni svjesna da s tim nije ništa rekla niti je pridonjela nešto da sljedeći nastavci budu bolji.. i svhatite više valjda imate mozak da se oni ne bave politikom niti poljoprivredom nego običnim građanima i puno mi je zanimljivije vidjeti tamo nekog mog susjeda nego Linića,Milanovića,Bubala,Josipovića itd..

A što smo nadr.ani...
Svrha foruma je izražavanje vlastitog mišljenja i razmjena iskustava.
Budući da i ti imaš i šupak i mišljenje, i upravo si ga izrazio, ne vidim otkud misliš da imaš pravo drugima braniti izjašnjavanje vlastitoga?
Mislim da bi bilo pretjerano i lažno kad bi svi rekli da im se sviđa rad ovih ljudi. Kao što ne gledaju svi Sulejmana. I ne slušaju svi Cecu. I ne vole svi šljokice. I ne vole svi čokoladu i palačinke.

Mislim da bi trebao shvatiti moju poantu. Ljudi trebaju uvažavati različita mišljenja. Ja nisam rekla da bih ovoj ekipi zabranila rad (što niti mogu niti želim), samo da mi se njihov rad ne sviđa. Mislim da to smijem reći. I mislim da bi se i oni složili da je ok da ih ne hvale baš svi.
PEACE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2012. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tvoj prvi post "Boringg" drugi "Meni jednostavno ona ne odgovara kao voditeljica! But it's just me!" sta ti radiš uopće na ovoj temi što želiš dokazati ? Jel ti dosadno u životu? Gurate nos tamo gdje vam nije mjesto kužiš? Ne voliš ništa od autora i ne vidim razlog zašto si došla na forum osim da pametuješ i pljuješ.. zar bi ja trebao doći npr. na stranicu od masterchef-a i baciti pljuvačinu i pametovati a ne pratim ih i ne zanimaju me jel ti sad jasno? Ako nije produži imaš drugh tema na forumu ili mozda se druži sa prijateljima.. ne želim više s tobom se raspravljati u svezi ove teme nemamo ništa zajedničkog isto važi i za mimiz pljuc! Wink

Forum je tu s razlogom! Lijepi pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.11.2012. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da sad ne quotam nazočne Smile

Ja nisam rekao da treba braniti da se piše što se želi nego govorim o vama kao osobama što komentirate teme ili ljude odnosno njihove radove a da vas totalno ne zanima njihov rad ili ne svidja, ne vidim zašto imate želju izraziti svoje mišljenje ili napisati loš komentar iako vam nije mjesto na toj temi jer nemate očito ništa zajdničkog što vas veže sa autorima preko njihovog djela.. ustvari to sve o vama govori da želite biti svakom loncu poklopac i svagdje gurati svoje mišljenje koje je ionako nebitno kada nije argumentirano sobzirom da su komentari tipa boring,iritantno itd.. takvi komentari nitkome ne doprinose ništa osim što su dosadni.. gledam sa svog stajališta i moj krug prijatelja da nemamo običaj davati mišljenja u svezi nečega sto me ne zanima iako ga možda imam ali ga ne želim dati javno čisto iz pristojnosti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.11.2012. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
Da sad ne quotam nazočne Smile

Ja nisam rekao da treba braniti da se piše što se želi nego govorim o vama kao osobama što komentirate teme ili ljude odnosno njihove radove a da vas totalno ne zanima njihov rad ili ne svidja, ne vidim zašto imate želju izraziti svoje mišljenje ili napisati loš komentar iako vam nije mjesto na toj temi jer nemate očito ništa zajdničkog što vas veže sa autorima preko njihovog djela.. ustvari to sve o vama govori da želite biti svakom loncu poklopac i svagdje gurati svoje mišljenje koje je ionako nebitno kada nije argumentirano sobzirom da su komentari tipa boring,iritantno itd.. takvi komentari nitkome ne doprinose ništa osim što su dosadni.. gledam sa svog stajališta i moj krug prijatelja da nemamo običaj davati mišljenja u svezi nečega sto me ne zanima iako ga možda imam ali ga ne želim dati javno čisto iz pristojnosti..

A tko si ti da nas kritiziraš, i pričaš o nama kakve smo osobe? Fino ti se ne sviđa komentar, onda produžiš, al ne i ti si svakom loncu poklopac. Tako da iz ovog tvoj možemo zaključiti da preljevaš iz šupljeg u prazno i uporno radiš ono što navodiš kao negativno.
Guranje svog mišljenja? Ako ja kažem da se meni nešto ne sviđa, ili da mi je dosadno ili neinovativno, to ne znači da mi se nikad neće sviditi niti išta slično! To znači samo jednu jedinu stvar, savjet za buduće snimanje. Hoće li to netko poslušati ili ne, to je njegova stvar.
Još jedna stvar, kada ideš s nečim u javnost, u ovom slučaju emisijom, moraš biti svjestan da će biti kritika, i moraš ih prihvatiti, u suprotnom nemaš što raditi u nazovimo to "javnosti".

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.11.2012. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fantastična je količina frustracije koja se nakuplja u ovakvim grudicama koje postaju grude ispod svakog, pa i najnekonfliktnijeg teksta. Čovjek bi rekao, kada bi se vidjeli uživo, da biste si prste odrezali... Za medicinske djelatnike ili psihologe amatere dušu dalo Smile

Zeros i Biba - samo naprijed, ne dajte se uvući u infantilne konverzacije i jeftine provokacije!

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: