Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Noćni život: Nox, Bastion, Tufna, Q Club, K Topu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2012. 7:31 
Naslov:  [FOTO] Noćni život: Nox, Bastion, Tufna, Q Club, K Topu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I sinoć smo posjetili neka od najatraktivnijih mjesta za zabavu te ih fotografirali. Ovoga puta bili smo u Noxu, Bastionu, Tufni, Q Clubu te K Topu.

Kako je bilo sinoć vani pogledajte u našoj galeriji fotografija...


Galerija 031: Noćni život: Nox, Bastion, Tufna, Q Club, K Topu
[Foto: Ivan Ban][24.11.2012. Nox, Bastion, Tufna, Q Club, K Topu]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2012. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prosjek godina 17 i pol!

Sve b' ja to po'apsio! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marko123
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 25.11.2012. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pohvalno je što osijek ima portal za promicanje maloljetničke delikvencije i alkoholizma osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.11.2012. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa to sve zajdno nema dovoljno godina za bit do 23 a kamoli dalje osijek031.com smile ova tvrđa je postala izvor maloljetničkog vrtića -_-

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hiuvai
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2012. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de dosadni ste

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 14:13 
Naslov:  Re: [FOTO] Noćni život: Nox, Bastion, Tufna, Q Club, K Topu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosadni su zato što govore istinu? Što rade djeca od 16-17 godina u kasne noćne sate na ulici i klubovima? Žalost, rijetka su mjesta gdje ne obitavaju klinci!
I ne znam da li samo ja primjećujem da su svi isti, u istim haljetcima ili košuljicama, s istom šminkom,frizurom...Bljah!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2012. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sta se vi ocvali bunite! Smile doticni fotograf je bio na mjestima gdje se okupljaju klinci evo recimo luna je za starije Smile moze se vidjeti po galeriji.. a da policija ne radi svoj posao ocito ne radi Smile da radi onda bi mnogi nocni klubovi (bircevi) odavno stavili lokot na bravu a to netkome na gradskoj vlasti ne bi bilo bas po volji stoga logicno je da policija ima toleranciju pa zato postoje samo povremene akcije i to je to..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2012. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Dosadni su zato što govore istinu? Što rade djeca od 16-17 godina u kasne noćne sate na ulici i klubovima? Žalost, rijetka su mjesta gdje ne obitavaju klinci!
I ne znam da li samo ja primjećujem da su svi isti, u istim haljetcima ili košuljicama, s istom šminkom,frizurom...Bljah!

A ti nisi u njihovim godinama bila/bio vani u to doba sa drustvom ili ne spadas u tu kategoriju ljudi koji jesu.. ja sam svojih 16-17god sam poceo izlaziti i taj period zivota mi je bio najbolji bez ikakvih obveza lak i ugodan zivot i nista mi ne fali danas niti sam alkoholicar niti drogeras.. ako imaju dobar kucni odgoj i ako imaju povjerenje roditelji u njih nece nikada biti nikakvih problema niti ce oni postati problem..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›
Dosadni su zato što govore istinu? Što rade djeca od 16-17 godina u kasne noćne sate na ulici i klubovima? Žalost, rijetka su mjesta gdje ne obitavaju klinci!
I ne znam da li samo ja primjećujem da su svi isti, u istim haljetcima ili košuljicama, s istom šminkom,frizurom...Bljah!

A ti nisi u njihovim godinama bila/bio vani u to doba sa drustvom ili ne spadas u tu kategoriju ljudi koji jesu.. ja sam svojih 16-17god sam poceo izlaziti i taj period zivota mi je bio najbolji bez ikakvih obveza lak i ugodan zivot i nista mi ne fali danas niti sam alkoholicar niti drogeras.. ako imaju dobar kucni odgoj i ako imaju povjerenje roditelji u njih nece nikada biti nikakvih problema niti ce oni postati problem..


Prventsveno da ti kažem nisam ocvala, mlada sam cura, al svejedno ne mogu da se ne osvrnem na to da su počeli sve mlađi i mlađi izlaziti i sve duže i duže. Kažeš, ako imaju dobar kućni odgoj i povjerenje sve je u redu? E to ti je u malom broju slučajeva tako. Ti isti klinci (pričam i o onima koji čak nemaju ni 16) su do 4 ili 5 ujutro vani, pijani toliko da ne vide pred sebe. I sad, najčešće ti se dogodi (sad pričam o muškoj populaciji) da se nađe tu par napuhanih i bahatih klinaca koji popiju koju kap alkohola pa misle da su boga za bradu uhvatili. E onda ide onaj dio, tuče,prebijanja,pišanja po tuđim fasadama,dvorištima, riganja ispred nečijeg prozora i slično. Što se tiće cura i curica, već s 15 godina svaka od njih ima kraću suknjicu od svoje kose, štikle i šminke kao da im je 30. I onda se netko poslije čudi kako se to događaju silovanja, što se tu uopće zbiva. I ja sam se provodila kad sam imala 17 godina,al to nije podrazumjevalo opijanje do besvjesti obučena kao zna se tko!

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2012. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="RoadToNowhere";p="415307"]
Coca Cola je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›
Dosadni su zato što govore istinu? Što rade djeca od 16-17 godina u kasne noćne sate na ulici i klubovima? Žalost, rijetka su mjesta gdje ne obitavaju klinci!
I ne znam da li samo ja primjećujem da su svi isti, u istim haljetcima ili košuljicama, s istom šminkom,frizurom...Bljah!

A ti nisi u njihovim godinama bila/bio vani u to doba sa drustvom ili ne spadas u tu kategoriju ljudi koji jesu.. ja sam svojih 16-17god sam poceo izlaziti i taj period zivota mi je bio najbolji bez ikakvih obveza lak i ugodan zivot i nista mi ne fali danas niti sam alkoholicar niti drogeras.. ako imaju dobar kucni odgoj i ako imaju povjerenje roditelji u njih nece nikada biti nikakvih problema niti ce oni postati problem..


Citat: › Prventsveno da ti kažem nisam ocvala,mlada sam cura, al svejedno ne mogu da se ne osvrnem na to da su počeli sve mlađi i mlađi izlaziti i sve duže i duže.


salio sam se Smile i ja sam mlad dečko Smile slažem se s tobom osnovnoškolskoj djeci nije mjestu u nekom kafiću poslje 21h.. a za to su krivi roditelji i društvo ali i iz moje generacije je bilo likova koji su u osnovnoj vec pušili i pili te izlazili van i bili do 4h ujutro samo ih je bila manjina i to su bili problematični učenici trendovi se mjenjanju i to samo znači da starimo Smile jer ruku na srce ono što smo mi radili naše bake i djedovi su mogli samo sanjati Smile

Citat: › Kažeš, ako imaju dobar kućni odgoj i povjerenje sve je u redu? E to ti je u malom broju slučajeva tako. Ti isti klinci (pričam i o onima koji čak nemaju ni 16) su do 4 ili 5 ujutro vani, pijani toliko da ne vide pred sebe. I sad, najčešće ti se dogodi (sad pričam o muškoj populaciji) da se nađe tu par napuhanih i bahatih klinaca koji popiju koju kap alkohola pa misle da su boga za bradu uhvatili. E onda ide onaj dio, tuče,prebijanja,pišanja po tuđim fasadama,dvorištima, riganja ispred nečijeg prozora i slično.


Na sreću nisu svi isti i uvijek će biti takvih i za to godine uopče nisu bitne vidio sam mnoge i sa 25-30 da to rade..

Citat: › Što se tiće cura i curica, već s 15 godina svaka od njih ima kraću suknjicu od svoje kose, štikle i šminke kao da im je 30. I onda se netko poslije čudi kako se to događaju silovanja, što se tu uopće zbiva.


Tu se slažem s tobom ali sobzirom da je ovo slobodna zemlja imaju poptpuno pravo da se tako oblače to je ipak odgoj u pitanju i roditeljska briga jer ako roditelj takvu curu pusti van onda je ipak roditelj taj koji snosi krivicu..

Citat: › I ja sam se provodila kad sam imala 17 godina,al to nije podrazumjevalo opijanje do besvjesti obučena kao zna se tko!


Na žalost trend ili popularnos odjevnih predmeta diktira moda i drustvo (mediji).. stvar je samo odgoja svi problemi kreću od kuće..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ščćščć
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: deseti kat pod dekom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2012. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa mladima je danas glavna zabava alkohol, opijati i biti fensi.

Neka uživaju dok im taj mozak veličine graška možda ne naraste... u što čisto sumnjam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko vidim po fotkama, nekim žeMskama bi trebala špahtla za skidanje pudera s face. I trebale bi smanjiti unos mrkve. Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2012. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Coca Cola"]
RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la: ›
RoadToNowhere je napisao/la: ›
Dosadni su zato što govore istinu? Što rade djeca od 16-17 godina u kasne noćne sate na ulici i klubovima? Žalost, rijetka su mjesta gdje ne obitavaju klinci!
I ne znam da li samo ja primjećujem da su svi isti, u istim haljetcima ili košuljicama, s istom šminkom,frizurom...Bljah!

A ti nisi u njihovim godinama bila/bio vani u to doba sa drustvom ili ne spadas u tu kategoriju ljudi koji jesu.. ja sam svojih 16-17god sam poceo izlaziti i taj period zivota mi je bio najbolji bez ikakvih obveza lak i ugodan zivot i nista mi ne fali danas niti sam alkoholicar niti drogeras.. ako imaju dobar kucni odgoj i ako imaju povjerenje roditelji u njih nece nikada biti nikakvih problema niti ce oni postati problem..


Citat: › Prventsveno da ti kažem nisam ocvala,mlada sam cura, al svejedno ne mogu da se ne osvrnem na to da su počeli sve mlađi i mlađi izlaziti i sve duže i duže.


salio sam se Smile i ja sam mlad dečko Smile slažem se s tobom osnovnoškolskoj djeci nije mjestu u nekom kafiću poslje 21h.. a za to su krivi roditelji i društvo ali i iz moje generacije je bilo likova koji su u osnovnoj vec pušili i pili te izlazili van i bili do 4h ujutro samo ih je bila manjina i to su bili problematični učenici trendovi se mjenjanju i to samo znači da starimo Smile jer ruku na srce ono što smo mi radili naše bake i djedovi su mogli samo sanjati Smile

Citat: › Kažeš, ako imaju dobar kućni odgoj i povjerenje sve je u redu? E to ti je u malom broju slučajeva tako. Ti isti klinci (pričam i o onima koji čak nemaju ni 16) su do 4 ili 5 ujutro vani, pijani toliko da ne vide pred sebe. I sad, najčešće ti se dogodi (sad pričam o muškoj populaciji) da se nađe tu par napuhanih i bahatih klinaca koji popiju koju kap alkohola pa misle da su boga za bradu uhvatili. E onda ide onaj dio, tuče,prebijanja,pišanja po tuđim fasadama,dvorištima, riganja ispred nečijeg prozora i slično.


Na sreću nisu svi isti i uvijek će biti takvih i za to godine uopče nisu bitne vidio sam mnoge i sa 25-30 da to rade..

Citat: › Što se tiće cura i curica, već s 15 godina svaka od njih ima kraću suknjicu od svoje kose, štikle i šminke kao da im je 30. I onda se netko poslije čudi kako se to događaju silovanja, što se tu uopće zbiva.


Tu se slažem s tobom ali sobzirom da je ovo slobodna zemlja imaju poptpuno pravo da se tako oblače to je ipak odgoj u pitanju i roditeljska briga jer ako roditelj takvu curu pusti van onda je ipak roditelj taj koji snosi krivicu..

Citat: › I ja sam se provodila kad sam imala 17 godina,al to nije podrazumjevalo opijanje do besvjesti obučena kao zna se tko!


Na žalost trend ili popularnos odjevnih predmeta diktira moda i drustvo (mediji).. stvar je samo odgoja svi problemi kreću od kuće..

Ja nisam pobila ništa od toga što ti kažeš, ja se u potpunosti slažem s tobom, al to nam govori jednu drugu stvar da nam svijet ide u 3 lijepe majke i majčice. Stvar je u tome da se takve stvari stavljaju pod normalno (normalno je oblačiti se kao da se izrazim pristojno eskort dama s 15), pa koji vrag?? Čuj meni to nikad neće biti jasno, no ja u većinu ovih mjesta ne bih ni inače ušla, tako da "njihov život ne moj" , a i dalje od mog prozora Very Happy !

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2012. 0:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ščćščć je napisao/la (Pogledaj post): › Pa mladima je danas glavna zabava alkohol, opijati i biti fensi.

Neka uživaju dok im taj mozak veličine graška možda ne naraste... u što čisto sumnjam.



Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2012. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ščćščć je napisao/la (Pogledaj post): › Pa mladima je danas glavna zabava alkohol, opijati i biti fensi.

Neka uživaju dok im taj mozak veličine graška možda ne naraste... u što čisto sumnjam.



Laughing

HAHA! Genijalno! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: