Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Zastoj tramvaja na liniji broj 2

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2012. 23:45 
Naslov:  GPP: Zastoj tramvaja na liniji broj 2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas, 21. studenoga 2012. godine nešto iza 16 sati, na križanju ulice Martina Divalta i Kneza Trpimira, dogodila se prometna nezgoda u kojoj je oštećen gornji vod tramvajske mreže na liniji broj 2.

Kamion tvrtke Tehnoelektro iz Đakova, tom je prilikom zapeo za gornji vod tramvajske mreže, te je došlo do znatnog oštećenja opreme na kojoj je vod postavljen. Na teren su odmah izašle sve nadležne službe GPP-a. Također, direktor tvrtke Tehnoelektro Đakovo, čiji je kamion prouzročio štetni događaj, izrazio je žaljenje zbog nastale situacije te je osigurao pomoć u ljudstvu i tehnici kako bi se nastali kvar što prije otklonio.

U ovom trenutku teško je procijeniti hoće li se do jutarnjih sati uspjeti sanirati šteta te hoće li ujutro biti normaliziran tramvajski promet na liniji broj 2. Trenutno je na cijeloj liniji 2 uspostavljen kombinirani tramvajsko - autobusni promet, a na identičan način vozit će se i u jutarnjim satima, ukoliko se tijekom noći ne uspije otkloniti prouzročeni kvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2012. 2:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Kamion tvrtke Tehnoelektro iz Đakova, tom je prilikom zapeo za gornji vod tramvajske mreže, te je došlo do znatnog oštećenja opreme na kojoj je vod postavljen. Na teren su odmah izašle sve nadležne službe GPP-a. Također, direktor tvrtke Tehnoelektro Đakovo, čiji je kamion prouzročio štetni događaj, izrazio je žaljenje zbog nastale situacije te je osigurao pomoć u ljudstvu i tehnici kako bi se nastali kvar što prije otklonio.


Stvarno imaju kretenskog vozača kad je uspio pokidati vodove...bilo bi dobro i da plate nastale štetu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dally
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2012. 3:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je izveo zbog samopromocije firme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djmarac
Offline
Ukupno postova: 9
Lokacija: Zna se, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2012. 7:13 
Naslov:  Re: GPP: Zastoj tramvaja na liniji broj 2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto da jedna firma mora sada platiti štetu? Ajmo sada oderati gospodarstvo. Tko radi taj i grijesi tako da treba upozoriti i to je to do sljedeći put ako bude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2012. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa nisu samo žice, lik je uspio srušiti i semafor i oštetiti par automobila...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.11.2012. 8:48 
Naslov:  Re: GPP: Zastoj tramvaja na liniji broj 2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djmarac je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto da jedna firma mora sada platiti štetu? Ajmo sada oderati gospodarstvo. Tko radi taj i grijesi tako da treba upozoriti i to je to do sljedeći put ako bude.


Shocked Shocked Shocked

...a štetu će platiti dragi bog?????....da nisi ti taj vozač?????...ova je pogreška malo veća, kao i šteta, jer lik očito nije pazio.....uostalom, nakon što je napravio sr**nje, je mirno nastavio voziti kao da ništa nije bilo....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2012. 13:20 
Naslov:  Re: GPP: Zastoj tramvaja na liniji broj 2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djmarac je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto da jedna firma mora sada platiti štetu? Ajmo sada oderati gospodarstvo. Tko radi taj i grijesi tako da treba upozoriti i to je to do sljedeći put ako bude.


Bez komentara na ovakav glup post.
Btw taj vozač je nastavio vozit ne obazirući se na to da je srušio tramvajske vodove, semafor i da je oštetio 4 auta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djmarac
Offline
Ukupno postova: 9
Lokacija: Zna se, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.11.2012. 13:51 
Naslov:  Re: GPP: Zastoj tramvaja na liniji broj 2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispricavam se, krivo sam se izrazio. Shvati sam iz posta gore da bi trebalo platiti kao kasnjenje trandje ili slično. Svakako da treba podmiriti štetu na semaforu i već sto je uništeno. Nije mi samo jasno kako je to uspio napraviti jer su žice ipak dosta visoko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2012. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djmarac je napisao/la: ›
Ispricavam se, krivo sam se izrazio. Shvati sam iz posta gore da bi trebalo platiti kao kasnjenje trandje ili slično. Svakako da treba podmiriti štetu na semaforu i već sto je uništeno. Nije mi samo jasno kako je to uspio napraviti jer su žice ipak dosta visoko.



Nisi ti kriv što ne znaš napisati suvislu rečenicu, nisu te naučili

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2012. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisi ti kriv što ne znaš napisati suvislu rečenicu, nisu te naučili

dobar
evo kikača

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2012. 16:13 
Naslov:  Re: GPP: Zastoj tramvaja na liniji broj 2
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djmarac je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto da jedna firma mora sada platiti štetu? Ajmo sada oderati gospodarstvo. Tko radi taj i grijesi tako da treba upozoriti i to je to do sljedeći put ako bude.

hoćeš to reći i npr doktoru koji zezne operaciju?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: