Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječanka Dubravka Petrić osvojila prvo mjesto na međunarodnom fotonatjecanju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2012. 19:12 
Naslov:  Osječanka Dubravka Petrić osvojila prvo mjesto na međunarodnom fotonatjecanju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanka Dubravka Petrić, fotografkinja čiju smo izložbu "Kako smo se igrali u noći kazališta" imali prigodu vidjeti u Noći kazališta u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića u Osijeku i koja je fotografirala najzanimljivije trenutke na ovoj manifestaciji osvojila je prvu nagradu na međunarodnom fotonatjecanju u sklopu projekta Mjesec fotografije.

Žiri u sastavu Denis Marohnić, povjesničar umjetnosti i kustos, Mare Milin, fotografkinja, Krešimir Pletikosa, predsjednik fotografske udruge Fotogard, majstor fotograf, Leo Vukelić, likovni umjetnik, voditelj Dječjeg kazališta Dubrava, Luka Vucić, grafički dizajner objavio je slijedeću vijest:

- Komisija je obavila svoj posao. Vodili smo se više pričom koja je bila postavljena u propozicijama natječaja, nego drugim fotoznačajkama. Tako smo došli do ovih rezultata: Prvo mjesto osvojila je Dubravka Petrić čija je fotografija osvojila 13 bodova, dok troje natjecatelja (Ante Majić, Klara Podplatnik i Nenad Marčev) dijele drugo mjesto čije su fotografije osvojile po 9 bodova. Nadamo se da se i vi slažete s našim odabirom. Hvala svima na dobroj volji, čestitamo pobjednicima i želimo svima uspjeha u daljnjem fotografiranju. -

Nagrađena fotografija:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
feedmatekill
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2012. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle sad, ova fotka je drlog i to totalni.....u najbolju ruku srednje loša dokumentarna fotka......
da mi je vidjeti ove ostale drloge.....
fotografija danas....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PunoIme
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.11.2012. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

feedmatekill je napisao/la (Pogledaj post): › gle sad, ova fotka je drlog i to totalni.....u najbolju ruku srednje loša dokumentarna fotka......
da mi je vidjeti ove ostale drloge.....
fotografija danas....


Izgleda da se i ja više baš ne razumijem u fotografiju Smile A i zanima me ima li igdje nekakva fotka sa one njihove "Crvenkapice" u kojoj su glumili građani ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: