Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Haaški sud donio oslobađajuću presudu - Gotovina i Markač vraćaju se svojim kućama!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2012. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2012. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudni li su i ponekad nedokučivi Putevi Gospodnji…

Svih ovih teških godina vodili su jednom cilju: u zatvor će, ipak, lopovi, izdajnici i drumski krivci koji si mogu priuštiti puno kilovata, satova i umjetnina, ali ne mogu nimalo ljudskog suosjećanja, savjesti i odgovornosti. Svoju će enormnu energiju, za kojom se ovih dana dosta plače, tamo, u popravno-odgojnoj ustanovi usmjeravati na nešto korisno. Sebi. Nama će biti dovoljno da nam ih maknu.

Na slobodu će, ipak, oni koji su za nju bili u stanju ući u rov onda kad su to rijetki činili. Hrvatska je danas definitivno dobila rat, a skinuta je i zadnja ljaga s njenog ratnog obraza. Dalje neka se sama brine da ga sačuva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2012. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.jutarnji.hr/kapetan-dragan-bit-ce-izrucen-hrvatskoj--nije-uspio-uvjeriti-vladu-premijerke-gillard-da-bi-trebao-ostati-u-australiji/1066813/

E, ovo je jako lijepa vijest. Nadam se da će toga notornog zločinca stići "ruka pravde".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2012. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nije jasna jedna stvar...čovjek izgubi 10-11 godina u zatvoru dokazujući da nije kriv, što se znalo od samog početka, samo je drugim kretenima trebalo dokazati da nije kriv...i što sad? Tko će mu vratiti te godine? Ima li tu osnove za neku protu tužbu, naknadu, bilo što?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2012. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moze traziti odstetu..ali cini mi se da su neke tocke ostale, tj za njih je kriv pa ce mu to vjerojatno uci u "staz"...

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2012. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
moze traziti odstetu..ali cini mi se da su neke tocke ostale, tj za njih je kriv pa ce mu to vjerojatno uci u "staz"...

Question Question Question Question Question Question Question Question Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2012. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kazem "cini mi se" jer nisam mogao dobro cuti sve..
kad sam slusao, sudac je preskocio tocke 3 i 10..mozda je to islo u odvojenom obrazlozenju, nemam pojma.

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2012. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
kazem "cini mi se" jer nisam mogao dobro cuti sve..
kad sam slusao, sudac je preskocio tocke 3 i 10..mozda je to islo u odvojenom obrazlozenju, nemam pojma.


Oslobođen je po svim točkama optužnice, tj. po točkama 3 i 10 je proglašen nevinim prošle godine kad je proglašen krivim po svim ostalim točkama, pa su zato te točke danas izostavljene. Inače, sud u Hagu ne isplaćuje nikakve odštete za za nevino "ležanje" tako da to što su im propale godine života ide po onoj staroj "nikom ništa".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2012. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok, hvala na pojasnjenju!

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.11.2012. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Eto, gdje su sada svi oni kojima je ovo lakrdijaski sud?!


očeš reč da nije lakrdijaški sud koji je optužio čovjeka na 27god. zbog totalne gluposti.
onda je tu presudu isti taj sud pobio? lol

dok recimo na istom tom sudu nije bio glavaš,
koji je nradjivo ubijanje baba od 80god.
hrvata koji nisu htjeli sudjelovat u njegovim bolesnim idejama.
kak bi ti nazvo taj sud?

7god. je čovjek odrobio bezveze, al totalno bezveze.
te optužnice njegove nemaju veze s ničim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2012. 15:45 
Naslov:  Re: Haaški sud donio oslobađajuću presudu - Gotovina i Markač vraćaju se svojim kućama!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strašno je kakvih izopačenih umova ima! Takvi debili svoju djecu uče izvrnutoj povijesti i usađuju im mržnju prema Hrvatima još od djetinjstva. Palili su našu zastavu prije 20 godina, pale ju i sad. Nevjerojatno je kako (i danas) javno izjavljuju kako će klati Hrvate, nakon što su počinili tolike zločine i masakrirali naše ljude, a sve zato što su htjeli uzeti tuđi teritorij i napraviti Veliku Srbiju. U njihovim bolesnim glavama nešto ozbiljno ne štima! Jednostavno nemam riječi. Sad

Pročitajte članak...

FOTO, PROSVJED U BEOGRADU Srpski radikali zapalili hrvatsku zastavu: 'Ovako će i Hrvatska!'

Na prosvjedu Srpske radikalne stranke (SRS) ispred zgrade Predsjedništva Srbije, zbog oslobađajuće haške presude generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču, spaljena je hrvatska zastava, a predsjednik Tomislav Nikolić optužen je za izdaju, javlja srpski Blic.

Paleći hrvatsku zastavu, sudionici prosvjeda su skandirali 'Ovako će i Hrvatska' i 'Bit će mesa, bit će mesa, klat ćemo Hrvate'.

Sudionici prosvjeda nosili su transparente 'Haag = EU = Vatikan', 'Dogodine u Kninu', 'Stop haškoj tiraniji' i 'Sloboda za Šešelja'.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.11.2012. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolesnih glava ima svagdje, kaoko u srbiji, tako i u hrvatskoj.
ja sam bio dobar s jednom srbikonjom,
cura je seuper ispravna, jako rijetko poštena.
dok recimo znam dosta hrvata koji su isto po pitanju mozga ko i ti što pjevaju klat čemo hrvate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2012. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
ja sam bio dobar s jednom srbikonjom,
cura je seuper ispravna, jako rijetko poštena.

Znam i ja ljude koji su srpske nacionalnosti i ispravniji su od nekih naših ljudi. No, ovdje je riječ o zadrtim bolesnicima koji javno idu skandirati onakve grozote i još se prijetiti. U svoje 23 godine ne sjećam se da sam čula takve brutalne stvari od Hrvata. Srbi bi se sada trebali pokriti ušima i biti manji od makovog zrna, ali to neće biti moguće jer su i dalje uvjereni da je u redu što su pokušali uzeti ono što im ne pripada i napraviti strašne zločine u tom pokušaju.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.11.2012. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ovo su budale, a i vidim dosta "djece"
ove dvije što ih približi kamera, upitno jel imaju 18god. koje su to brije po glavi.
smiješno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2012. 19:30 
Naslov:  Re: Haaški sud donio oslobađajuću presudu - Gotovina i Markač vraćaju se svojim kućama!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Strašno je kakvih izopačenih umova ima! Takvi debili svoju djecu uče izvrnutoj povijesti i usađuju im mržnju prema Hrvatima još od djetinjstva. Palili su našu zastavu prije 20 godina, pale ju i sad. Nevjerojatno je kako (i danas) javno izjavljuju kako će klati Hrvate, nakon što su počinili tolike zločine i masakrirali naše ljude, a sve zato što su htjeli uzeti tuđi teritorij i napraviti Veliku Srbiju. U njihovim bolesnim glavama nešto ozbiljno ne štima! Jednostavno nemam riječi. Sad

Pročitajte članak...

FOTO, PROSVJED U BEOGRADU Srpski radikali zapalili hrvatsku zastavu: 'Ovako će i Hrvatska!'

Na prosvjedu Srpske radikalne stranke (SRS) ispred zgrade Predsjedništva Srbije, zbog oslobađajuće haške presude generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču, spaljena je hrvatska zastava, a predsjednik Tomislav Nikolić optužen je za izdaju, javlja srpski Blic.

Paleći hrvatsku zastavu, sudionici prosvjeda su skandirali 'Ovako će i Hrvatska' i 'Bit će mesa, bit će mesa, klat ćemo Hrvate'.

Sudionici prosvjeda nosili su transparente 'Haag = EU = Vatikan', 'Dogodine u Kninu', 'Stop haškoj tiraniji' i 'Sloboda za Šešelja'.


Malo ću sad karikirati: odakle im naša zastava? Gdje se u Srbiji može kupiti zastava druge države? Mogu li ja u Hrvatskoj kupiti zastavu Republike Srbije? Znači li to da su zastavu kupili kod nas i ostavili nam novce u proračun? Smile

I da se može kupiti u Srbiji ili otprintati, naručiti ili nabaviti na neki drugi način, opet su utrošili previše vremena, truda i novca za nešto što toliko mrze. Samo još jedan dokaz u prilog teoriji da su poprilične budale.

_________________
I mjesečina može biti pogled na svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: