Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ukraden bicikl [obavijesti]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
who gives a fuck
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek naravno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2006. 4:54 
Naslov:  Ukraden bicikl [obavijesti]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

molio bih sve da paze malo po gradu,ukrali su mi veceras bicikl!! jako je skup i jako mi puno znaci pa vas molim da gledate okolo i probate ga uociti

naprijed ima dirt jumper3 2004,obruc double track sa da bomb nabom,lulica je takodjer da bomb, prednji deore 525 disk, straznji tocak je sun rims mamut sa deore glavom!! ima feltov crno smedji sic. bajk je inace single speed sa husefeltovim nogama pogona i race face bash gardom!!!!

eto,bili smo u sk8 parku i ostavio sam ga ispod sprave dok mi odemo na koncert. bio je zakljucan za stup i prekriven paletama!!! u parku je bila hrpa ljudi,ne znam kako se to sve dogodilo!!!

trebao sam sutra dual vozit a sad cu kurac a ne dual vozit u sumici!!!!!

neznam sta da vise kazem,pitajte me ako vas sta zanima!!! sliku cu staviti sutra,ne nadjem sad
rasirite ovo okolo ljudima,pricajte sa ekipom koja se bavi kradjom bicikala,jos jesdnom,ovakav bajk je samo jedan na svijetu i ne moze se voziti okolo,zato ga molim vas samo vratite i nikome nista

hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.08.2006. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas mi te zao...
Staqvi sliku sto prije i nadam se da ces naci svoj bicikl...
Jebote grad kad ne smijes nigdje ostaviti bicikl, cak ni zavezan sa sto lanaca!!!
Ajmo vec sami, kad policija nece ili ne moze, pofatat shupke koji nam odvoze bicikle...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2006. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e dobro je da nije gore...cuo sam da u zagrebu nemos nista ostaviti ,sve kradu.osatvis u autu radio ili naocale odma imas razbijenu sajbu i to usred bijela dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
who gives a fuck
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek naravno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2006. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a neznam,prvi puta to cujem. stvarno ima debila na ovom svijetu koji nemaju zivot i koji nemaju ni skolu a ni pameti pa nemogu nikako drugacije zivjet!! debili...


Zadnja promjena: who gives a fuck; 10.09.2006. 10:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2006. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom prilikom sam čuo kad su nekome drpili nekakav sličan bicikl da je to odma ošlo dalje prema Đakovu mislim.. Ajde pošalji sliku pa ga mozda netko uoči...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2006. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cisto sumnjam ali posalji svejedno... evo ovdje su mom kolegi po drugi puta ukrali isti bajs. Policija ga je nasla prvi puta a sad oce imati srece i drugi put .... ???

Uglavnom sudeci koliko je tvoj bajs unikatan u gradu, bit ce tesko ne zamijetiti ga. Zato da sam ja na mjestu lopova i nek sam malo upucen sta sam ukrao definitivno bi ga drzao zatvorenim na par mjeseci uz naravno neke preinake, tipa prebojati ga, staviti neki svoj logo kao "Moj je" i zamijeniti nesto pout sica ili nesto drugo tek toliko da se dijelovi ne poklapaju.

A i prodao bi ga bolje negdje u nekoj selendri gdje bajs nece vidjeti asfalt!

Zelim ti GOOD LUCK da si ga uspijes vratiti!

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2006. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebo te, danas se sve krade.

E'o primjerice, jedan moj lega kupio nove aluminijske naplatke iliti takozvane "felge" da bi jedno jutro nasao auto na klocnama. Samo radi informacije: 4 felge + niskoproflne gume izasle su ga nekih 6 -7 tisucica.

Jos malo ces kada odlazis od kuce morat vezat lanac za nosivi zid da ti ju netko ne bi marnio zajedno sa temeljima....

E da, puno srece u pronalasku bicikla, i volio bi da ujedno nadjes i onoga tko ti ga je maznio.

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
who gives a fuck
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek naravno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2006. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jadan onaj tko ga je ukrao ako ga nadjem!! lose ce se provesti!!!!!!
ima u extrenu neki lokot za 600kn kojeg ni sam isus nemoze pokidat!! pun kurac je tezak. pise da ne nemoze presjeci,izbusiti bravica,sa tekucim vodikom ohladiti pa razbiti,nemoze se rastegnuti,skupiti!! mislim da se to isplati u danasnje vrijeme i kontam da ako si kupin novi bajk da to sigurno kupujem!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pirgo
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2006. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda će ti pokrast točkove i sve ostalo osim rame.
Surprised)

_________________
Will You make that grim connection?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2006. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

who gives a fuck je napisao/la: › ima u extrenu neki lokot za 600kn kojeg ni sam isus nemoze pokidat!! pun kurac je tezak. pise da ne nemoze presjeci,izbusiti bravica,sa tekucim vodikom ohladiti pa razbiti,nemoze se rastegnuti,skupiti!! mislim da se to isplati u danasnje vrijeme i kontam da ako si kupin novi bajk da to sigurno kupujem!!


Dvaput provjeri (reviewove na Netu) kakav lokot kupujes. Ngdje sam citao da kao postoji neki ultra-super-cool-neunistivi lokot, a mogao se otkljucati obicnim flomasterom. ;-)

Inace, pogledaj ovaj filmic o kradji bicikala... Poucno...


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2006. 2:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, meni su šljakeri iz "Energa" Đakovo maznuli treka. Klinci iz zgrade su ih vidili, prijavio sam policiji, i oni mi rekli da šef gradilišta nije nista primjetio te da moja tvrdja nije utemeljena. Da stvar bude još gora pošto mi je isti maznut prije tri godine od strane susjeda koji se selio, ja bajk nađem u sred Zg i sav sretan javim policiji da sam ga našao. Kada sam ponovo prijavio krađu ovi naši dilovi u 1. policijskoj kažu da je "montin bajk" s tim brojem već ukraden i da mi ga nisu mogli ukrasti. Zato sada bajk nosim u spavaću sobu, a ne da ga ostavim bez nadzora na nekom mračnom mjestu.
Heh a da ste vidli kad sam legi pred prekršajnim sudom u Os prebacio zaključan bike sa jedne strane ulice na drugu, a tri drota bleje u mene kao da je normalno da nosam zaključani bike na ramenu, to je ko u ovom filmiću.
Lega da te razočaram, bajk ćeš naći samo ako posjetiš auto-pije i skontaš da neki drlog ima par tvojih djelova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
who gives a fuck
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek naravno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2006. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo citan sta sam sve pisao okolo i moram se evo ispricati teror wristu,sorry bio sam zivcan kad sam ti napisao da neseres,evo ispravio sam to! i jos jednom sorry...
a od bicikla nistu u kurac,pomirio sam se stim da je to negdje u nekom drugom gradu ili mozda van hrvatske Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2006. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su zveknulitri komada u dvije godine... nisu bili skupi, ali su ipak bili moji! nešto sam njuškao, pričao s ljudima i čuo da ima neki dil između lopova u osk i vinkulji, mažnjavaju bicikle pa ih čendžaju i onda prodaju. iako, poznavajući rad policije mogu samo reći - žao mi je prijatelju, ako ga ne nađeš sam nitko neće...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
merida
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.02.2012. 4:46 
Naslov: Warning ! Ukraden bicikl!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav, molim za pomoć.

27.02.2012. mi je ukraden bicikl Merida Crossway 20V, model iz 2010. (isti kao na slici) u vremenu od 17:30-18:30. U trenutku krađe je imao na sebi 4 mačja oka (po 2 na svakom kotaču) te čelični spiralni lanac pričvršćen uz sjedalo (na slici). Bicikl je hibrid, nešto između gradskog i mountain bikea, ima tanje gume. Ukraden je u dvorištu u Županijskoj ulici (kružni tok), stoga molim sve poštene građane koji imaju neku informaciju ili su ga slučajno prepoznali u okolici neka me kontaktiraju na 098/908-3012.

Zahvaljujem.





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
merida
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2012. 20:13 
Naslov: Warning ! Re: Ukraden bicikl!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

merida je napisao/la (Pogledaj post): › Pozdrav, molim za pomoć.

27.02.2012. mi je ukraden bicikl Merida Crossway 20V, model iz 2010. (isti kao na slici) u vremenu od 17:30-18:30. U trenutku krađe je imao na sebi 4 mačja oka (po 2 na svakom kotaču) te čelični spiralni lanac pričvršćen uz sjedalo (na slici). Bicikl je hibrid, nešto između gradskog i mountain bikea, ima tanje gume. Ukraden je u dvorištu u Županijskoj ulici (kružni tok), stoga molim sve poštene građane koji imaju neku informaciju ili su ga slučajno prepoznali u okolici neka me kontaktiraju na 098/908-3012.

Zahvaljujem.

Mislim da bi bilo pametno pa evo i serijskog broja, ako netko bude slučajno primjetio, kupovao itd. (AD09J03582)




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: