Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potvrđeni letovi prema Splitu i Zagrebu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65848
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2012. 11:54 
Naslov:  Potvrđeni letovi prema Splitu i Zagrebu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na danas održanoj sjednici Vlade potvrđeno je da će letovi Osijek-Zagreb-Osijek te Osijek-Split-Osijek voziti tokom zimske sezone letenja 2012./2013. Kako stoji u Vladinom priopćenju letovi će se odvijati u svrhu očuvanja prometne povezanosti regija i gospodarskog razvitka Republike Hrvatske i to na relacijama:

- Zagreb – Dubrovnik – Zagreb
- Zagreb – Split – Zagreb
- Zagreb – Zadar – Zagreb
- Zagreb – Pula – Zagreb
- Zagreb – Brač– Zagreb
- Osijek – Split – Osijek
- Osijek – Zagreb – Osijek

Letovi prema Zagrebu polijetati će iz Osijeka na dnevnoj bazi i to u jutarnjim terminima, a vraćati će se isti dan u popodnevnim satima. Letovi za Split će prometovati tri puta tjedno iz Osijeka.

Direktor Zračne luke Osijek, Domagoj Marinić, najavio je kako će se od proljeća uvesti i linija koja će letjeti iz Osijeka prema Dubrovniku. Također je izjavio kako su u tijeku pregovori o kargo prometu koji će navodno spojiti Osijek sa kineskim i azerbejđanskim kargo letovima.



Tekst: Teuta Stazić/Osijek031.com
Foto: Foto-arhiv 031


Pročitajte i...
Ipak će biti letova iz Osijeka za Zagreb - kreću 15. studenog!
Hoće li biti letova iz Osijeka za Zagreb i Split ove jeseni i zime?
Letovi Osijek-Zagreb kreću 29. listopada!


Zadnja promjena: Redakcija 031; 08.11.2012. 23:33; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2012. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....thumbs up za pregovore o kargo prometu....
PS: taman će nam ukiniti i željezničku liniju za Zagreb preko Broda, pa ćemo svi avijonetom......


Zadnja promjena: anakonda; 08.11.2012. 12:49; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
umbo
Offline
Ukupno postova: 130
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2012. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj fala bogu vise!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pere
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2012. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo će karta koštat ko' suho zlato tako da ništa od vožnje za one plićeg džepa! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2012. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...već smo davno pretresli temu da je onome tko bi išao samo do ZG i nazad potpuno neisplativo - i vremenski i financijski.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2012. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uveden je let os-st-os ... ovi letovi os-zg su tu samo da piloti i stujardese mogu ici spavati kuci Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2012. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: › uveden je let os-st-os ... ovi letovi os-zg su tu samo da piloti i stujardese mogu ici spavati kuci Smile
Tjedan dana prekasno. Da su ih ranije uveli, Drmic bi jos uvijek imao svoj auto.

Neka, treba nam ova veza sa Splitom zimi, sad ce se Osijekom upravljati jos bolje i kvalitetnije! Vise nitko nece imati izgovor da nije mogao otici po instrukcije ili blagoslov.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2012. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

os-zg-os kolko para?

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2012. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...cca 600 kn...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2012. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm..mislim da će ovo samo još više gomilati troškove ZLO..čisto sumnjam da imaju ikakvog profita od tih letova.
Ali hajde, živi bili pa vidjeli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2012. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › uveden je let os-st-os ... ovi letovi os-zg su tu samo da piloti i stujardese mogu ici spavati kuci Smile


ako je let os-zg-os znaci da zrakoplov ostaje u os preko noci, a posada i zrekoplov su madarski tako da sumljam da ce kuci spavati Very Happy

Boost je napisao/la (Pogledaj post): › Hm..mislim da će ovo samo još više gomilati troškove ZLO..čisto sumnjam da imaju ikakvog profita od tih letova.
Ali hajde, živi bili pa vidjeli.


ne bi se slozio, to nije rayan air pa da zlo placa njima da voze. tu je profit od parkinga, slijetanja i polijetanja zrakoplova kao i parkiranja zrakoplova preko noci. iskreno neki eksta trosak ne vidim osim struje i goriva. dakle trosak ima samo CA, a njima to i tako pokriva drzava. koliko gube na drugim relacijam iz zg ovo nece ni osjetiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2012. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što je netko gore već rekao - ovo će biti čisti gubitak. Van sezone letovi za Split - lijepo je to, lijepo bi bilo imati letove za sve gradove na svijetu, ali to jednostavno nije realno isplativo.

Svi mi znamo tko i zašto želi te letove i zašto su ih gurali. Koliko ono od Splita do Mostara?!

Poreyni obveznici će financirati privatnu stranački avio liniju. Stvarno ne zaslužujemo bolje od ovih razularenih pljačkaša, ubojica i mafijaša. Osječani, probudite se! Osječani, ima li vas uopće?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2012. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N.N. je napisao/la: › dakle trosak ima samo CA, a njima to i tako pokriva drzava. koliko gube na drugim relacijam iz zg ovo nece ni osjetiti.
A tko je ta država, mudri čovječe?! Tko puni proračun te države? Tko će na kraju platiti liniju Osijek-Split u zimskom periodu.

Jesam li ja jedina koja u tome ne vidi logiku?! Hajde, recite, možda sam baš ja izrod...

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2012. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): ›
N.N. je napisao/la: › dakle trosak ima samo CA, a njima to i tako pokriva drzava. koliko gube na drugim relacijam iz zg ovo nece ni osjetiti.
A tko je ta država, mudri čovječe?! Tko puni proračun te države? Tko će na kraju platiti liniju Osijek-Split u zimskom periodu.

Jesam li ja jedina koja u tome ne vidi logiku?! Hajde, recite, možda sam baš ja izrod...



Upala si u razgovor i citiras dio koji ti odgovara. Moj mudri komentar se odnosio na gubitke zracne luke, a njih nema.
Ali u pravu si CA ce s ovim imati jos jedan milijun kuna gubitka koji ce platiti narod. Zasto bi placali 86 milijuna kuna gubitaka kad mozemo samo 85 koji gubi u ostatku drzave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2012. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očigledno nam ne valja ni kad lete ni kad ne lete...baš smo čudni

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: