Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sljedeće godine u školama kreće program osposobljavanja djece za vožnju bicikla

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2012. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › pa vi ste svi bolensi u glavi...99 posto ljudi u gradu Osijeku je mentalno zaostalo u 19.stoljeću i nema vama nikad promjene i spasa...debili žive tu kojima se prodaje školovanje djece kako vozit bicikl Very Happy pa nikakvo čudo da nam je ovako sjebano u državi i gradu Osijeku kada tu žive male slijepe ovčice kojima Glavaš i ostala banda servira što hoće kad hoće kako hoće a gladne male ovčice samo trčaraju okolo vesele što im netko bilo što nudi....vozački za bicikl...pa vi ste svi bolesni pa nikakvo čudo što smo svi u kurcu...nemam riječi koliko ljudi u ovome gradu mogu trpit šutit i bit ovce....


...popljuvala sam ideju o plaćanju predavača za takve stvari, kao i ideju da takva akcija ostane neobavezna......no, ne slažem se s ostatkom teksta.....prevelik je broj onih kojima je prometna kultura po pitanju vožnje biciklom nepoznata stvar.....u to uključujem i vozače i pješake koji se moraju prilagoditi jedni drugima.....

slažem se, edukacija, pogotovo kada su u pitanju djeca

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.11.2012. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad vam je stalo do djece a petkom i subotom djeca od 12 do 18 godina mrtva pijana nadrogirana vani,curice doslovno ko kurve za iznajmit...ali bitno da je vama svima stalo do njih kad je u pitanju bicikl Smile bravo roditelji Wink

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2012. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Ta praksa je postojala, u ex. Jugi. Djeca su u sedmom razredu OŠ, imala obuku i polaganje za vožnju bicikla, i to je dobra inicijativa. Prometna kultura je kao i svaka druga kultura, stečena navika, i treba ju razvijati kod djece, od rane mladosti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2012. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
sad vam je stalo do djece a petkom i subotom djeca od 12 do 18 godina mrtva pijana nadrogirana vani,curice doslovno ko kurve za iznajmit...ali bitno da je vama svima stalo do njih kad je u pitanju bicikl Smile bravo roditelji Wink

meni do moje je, a za tebe ne znam

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2012. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack Fate je napisao/la: ›
OK, to je vec druga stvar. Nego, bilo bi dobro organizirati i Program osposobljavanja za planiranje i izvedbu biciklistickih staza Smile


Dobra! Wink

Što se edukacije tiče - glasujem za.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2012. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luzer13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ratni_heroj je napisao/la: ›
sad vam je stalo do djece a petkom i subotom djeca od 12 do 18 godina mrtva pijana nadrogirana vani,curice doslovno ko kurve za iznajmit...ali bitno da je vama svima stalo do njih kad je u pitanju bicikl Smile bravo roditelji Wink

meni do moje je, a za tebe ne znam


...ako ti imaš problema s tim, ja nemam....ja svoje dijete odgajam, za razliku od onih koji za to "nemaju vremena, jer su zaposleni"........pa sam ga tako i naučila ponešto o prometnoj kulturi (kao i onoj općoj)......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Luzer13
Offline
Ukupno postova: 324
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2012. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Luzer13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ratni_heroj je napisao/la: ›
sad vam je stalo do djece a petkom i subotom djeca od 12 do 18 godina mrtva pijana nadrogirana vani,curice doslovno ko kurve za iznajmit...ali bitno da je vama svima stalo do njih kad je u pitanju bicikl Smile bravo roditelji Wink

meni do moje je, a za tebe ne znam


...ako ti imaš problema s tim, ja nemam....ja svoje dijete odgajam, za razliku od onih koji za to "nemaju vremena, jer su zaposleni"........pa sam ga tako i naučila ponešto o prometnoj kulturi (kao i onoj općoj)......

pa da , to i ja kažem...

_________________
just run osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.evil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Antunovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2012. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › pa vi ste svi bolensi u glavi...99 posto ljudi u gradu Osijeku je mentalno zaostalo u 19.stoljeću i nema vama nikad promjene i spasa...debili žive tu kojima se prodaje školovanje djece kako vozit bicikl Very Happy pa nikakvo čudo da nam je ovako sjebano u državi i gradu Osijeku kada tu žive male slijepe ovčice kojima Glavaš i ostala banda servira što hoće kad hoće kako hoće a gladne male ovčice samo trčaraju okolo vesele što im netko bilo što nudi....vozački za bicikl...pa vi ste svi bolesni pa nikakvo čudo što smo svi u kurcu...nemam riječi koliko ljudi u ovome gradu mogu trpit šutit i bit ovce....
di ugura GLAVAŠA u temu o biciklizmu? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2012. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
...sve to stoji....ali prometna policija je odavno takve stvari radi po školama u sklopu njihovog posla...ne vidim zašto bi se sada takve akcije odjednom naplaćivale???...uostalom, i dalje je neobavezno.....


Policija je to radila ali to sigurno nije njihov posao niti su ti ljudi deucirani da - educiraju.
Taj posao bi valjda i trebali raditi predavaci ili pedagozi, i za taj posao bi trebali biti placeni.

svakako hvale vrijedan program ali ne treba stati na djeci jer nam je u prometu brdo starijih biciklista koji veze s pravilima nemaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2012. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...citiram iz članka:
"Stoga su mnoge osnovne škole u Hrvatskoj na vlastitu ruku, a u suradnji sa županijskim policijskim upravama, provodile osposobljavanje učenika za vožnju biciklom koju je do sada prošlo 3.160 učenika."
...dakle, ovim se ne bi promijenilo ama baš ništa, jer je program i dalje neobavezan, traje samo 10 sati, i dosad ga je provodila policija.....jedina je razlika što bi netko okrenio nekakve pare kroz honorare predavača, putne troškove i opremu u obliku narančastih prsluka...eto...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: