Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"ona štuje sile tame"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: treba li reklama biti prikazana na tv-ju

da ... i sandra treba odgrizat glave pilićima i poljevat se krvlju gola
75%
 75%  [ 6 ]
ne ... u pakao će te svi
25%
 25%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 8


Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2012. 19:11 
Naslov:  "ona štuje sile tame"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zabranjena reklama ...




... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2012. 2:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Zabranjena reklama ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=InSJwhbkeko[/youtube]

... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste

Ipak je velika razlika između ovih religija i sila tame... Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.10.2012. 10:34 
Naslov:  Re: "ona štuje sile tame"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Zabranjena reklama ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=InSJwhbkeko[/youtube]

... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste


reakcija HTV-a je nazalost tipicna za ovaj nas mentalitet... ovo za polumjesec, davidovu zvijezdu i ostale vjerske simbole sam i ja isto pomislio kada je crkva ili drzava (vise se ne sjecam tocno) forsirala postavljanje krizeva u skolama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2012. 10:48 
Naslov:  Re: "ona štuje sile tame"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto su križevi u školama? Pa zbog Ugovora sa Svetom Stolicom.

Kako ondje lijepo piše, "uzima se na znanje da većina građana u Republici Hrvatskoj pripada Katoličkoj Crkvi", a jedan od članaka kaže da će "odgojno-obrazovni sustav u javnim predškolskim ustanovama i školama, uključujući i visoka učilišta, uzimati u obzir vrijednosti kršćanske etike."

A zašto je zabranjena reklama? Isto zbog Ugovora.

"Poštujući načela vjerske slobode u pluralističkom društvu, RH će dosljedno paziti da u sredstvima društvenoga priopćivanja budu poštivani osjećaji katolika i temeljne ljudske vrijednosti etičke i vjerske naravi."

_________________
I mjesečina može biti pogled na svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2012. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Come to the dark Side! We have Cookies!

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2012. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovom zabranom su im omogućili da tisuće ljudi više vidi reklamu, tko još gleda HRT..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2012. 10:49 
Naslov:  Re: "ona štuje sile tame"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Zabranjena reklama ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=InSJwhbkeko[/youtube]

... zabranjena je jer "ona štuje sile tame" ... da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv ... ajde jel to fer ... jel to pošteno ... i zašto na zidu u školi pored križa nema i polumjesec, buda, davidova zvijezda i jedan prazan ram da simbolizira ateiste

Mislim reklama mi je glupa, ali ja je ne bi zabranjivao jer bi tim nahođenjem mogao zabranit 80 posto reklama, iz razloga što su reklame očaj očaja Very Happy
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
da je kojim slučajem ona obučena u bijelo i da u pozadini duško čurlić govori "sandra je katolkinja, ona voli isusa" reklama bi drito išla na tv
A dobro ovo je sad pretpostavka iz neke ljutnje Very Happy .... iako ja ni Isusa i slično nebi trpao pod reklame, malo mi je to nakaradno za radit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2012. 20:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reklama brutalno glupa kao i sve reklame na tu šemu. iskon i bonbon imaju nevjerojatno čudne reklame i nisam još našao osobu kojoj se sviđaju.
ali normalno da ne treba bit zabranjena. ovaj iskon je izgleda samo za prave rvate i katolike, a ne ovakva smeća kao sandra

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: