Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U samo jednom danu zabilježeno nekoliko krađa na području Osijeka!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65908
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2012. 10:35 
Naslov:  U samo jednom danu zabilježeno nekoliko krađa na području Osijeka!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nepoznati su počinitelji jučer između 7 i 15 sati ukrali bicikle. Jedan bicikl se nalazio ispred ulaza stambene zgrade u Osijeku, dok je drugi bio u krugu Kliničkog bolničkog centra Osijek. Krađom su oštetili 42-godišnjaka i 42-godišnjakinju iz Osijeka za iznos od nekoliko tisuća kuna. Policija traga za nepoznatim kradljivcima.

A sinoć je oko 22:40 sati, na raskrižju Vukovarske i Keršovanijeve ulice u Osijeku, nepoznata mlađa muška osoba iz ruku 22-godišnjakinje iz Vinkovaca istrgnula i ukrala torbicu s osobnim dokumentima i novcem. Krađom je vlasnici pričinjena šteta od nekoliko stotina kuna. Policija traga i za ovim kradljivcem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2012. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne sviđaju mi se ove otimačine nasred ulice. Zar je do toga došlo?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2012. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
Ne sviđaju mi se ove otimačine nasred ulice. Zar je do toga došlo?


ovo je tek pocetak ....nažalost

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubuski123
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2012. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žao mi je tih ljudi.., ali me zanima zasto policija neobjavljuje sitne krade po trgovinama,
pljacke poslovnih i ugostiteljskih prostora, pljacke stanova i kuca...itd i naravno podatak o
rijesenim slucajevima i naravno nacionalnost pocinitelja koja je uhvacena pa da vidimo
i da narod zna koga smo to pustili u drzavu i zasto. Naravno 3 do 7 takvih slucajeva ima nocu
i dnevno pola ih se neprijavi. =Siguran grad= da je bas ,, u nocnim satima nema nokog vani osim tih doticnih
stranih drzavljana 90 % toga operiraju oni. jer samo to i znaju raditi . nocas 4 pljace neobjavljeno pocinitelji zna se....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2012. 17:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubuski123 je napisao/la (Pogledaj post): › žao mi je tih ljudi.., ali me zanima zasto policija neobjavljuje sitne krade po trgovinama,
pljacke poslovnih i ugostiteljskih prostora, pljacke stanova i kuca...itd i naravno podatak o
rijesenim slucajevima i naravno nacionalnost pocinitelja koja je uhvacena pa da vidimo
i da narod zna koga smo to pustili u drzavu i zasto. Naravno 3 do 7 takvih slucajeva ima nocu
i dnevno pola ih se neprijavi. =Siguran grad= da je bas ,, u nocnim satima nema nokog vani osim tih doticnih
stranih drzavljana 90 % toga operiraju oni. jer samo to i znaju raditi . nocas 4 pljace neobjavljeno pocinitelji zna se....



ispravi me ako grijesim al ti sam sebe i svoje osudujes..???
koliko ja znam ljubuski nije u hr xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.evil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Antunovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2012. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki dan u kbo ide gospođa i gura bajk na prednjem kotaču a zadnji kotač uredno zaključan i ladno pokraj svih prisutnih van . e sad će netko reći zašto nitko nije ništa poduzeo? svatko gleda svoja posla a na izlazu postoji portir
Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: