Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Domagoj Vida donirao novac za Biljanu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65780
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2012. 19:18 
Naslov:  Domagoj Vida donirao novac za Biljanu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nogometaš osječke škole, danas Dinamov branič i reprezentativac hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida, donirao je novac za operaciju Biljane Smolčić. Uz monogobroje humanitarne akcije koje su Osječanke i Osječani organizirali za pomoć Biljani ovaj nogometaš je, nakon što je čuo za njezin slučaj, na račun obitelji Smolčić uplatio 40 000 kn donacije.

Podsjetimo, za Biljaninu operaciju bilo je potrebno prikupiti 30 000 eura, a cijeli iznos je i skupljen te će Biljana uskoro zajedno sa svojom majkom otputovati će u Njemačku na operaciju koja joj život znači.

Foto: Teuta Stazić/Foto-arhiv 031

Pročitajte i...
Prikupljen novac za Biljanu Smolčić!
SD Zrinjevac: humanitarna utakmica za pomoć Biljani Smolčić [FC Osijek 031 - MNK Našice]
Humanitarna akcija "Ugostitelji za Biljanu Smolčić"
Novi apel obitelji Smolčić: Biljani nedostaje još 15.000 eura za operaciju tumora u Njemačkoj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2012. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nekako sam se sad sjetila i počasnog građanina Osijeka, nogometaša osječke škole, nekadašnjeg reprezentativca, danas predsjednika HNS, samo zaboravila sam mu ime kroz sve ove silne godine njegove brige o rodnom gradu.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: