Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Parkiralište se za gradonačelnika čuva i noću i vikendima!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.08.2006. 13:20 
Naslov:  Parkiralište se za gradonačelnika čuva i noću i vikendima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Parkiranje u Tvrđi noćna je mora svakog vozača, što zbog uskih ulica, što zbog nedostatka parkirališnih mjesta, a dobrim dijelom i zbog nekulture ostalih vozača.

U takvim okolnostima svaki je komad prostora zlata vrijedan, ali mjesta ispred Gradskog poglavarstva koja su znakom posebno obilježena kao "rezervirana za protokol" moraju zjapiti prazna čak i vikendom. Naiem, prošlog vikenda (točnije u nedjelju, 6. kolovoza, oko 20 sati) više je vozača kažnjeno zbog parkiranja ispred zgrade u Kuhačevoj 9 iako tada tamo nema nikoga osim portira!?

- Što se tiče parkiranja pred zgradu Gradskog poglavarstva, moram reći da ja tamo ne bih pisao kazne vikendom. Policajci se strogo drže takvih znakova pa pišu i kazne koje ne bi trebali. Ne kažnjavaju vozače u ozbiljnim prekršajima, parkiranje na pješačkim prijelazima i što sve ne, a kažnjavaju nekog nesretnika koji je tamo parkirao, jer nema gdje drugdje, a nikomu zapravo ne smeta, o svemu je za Glas Slavonije rekao Zdravko Orešković, voditelj Pododsjeka za promet u Gradskom poglavarstvu.

Circa031

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2006. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glupo... that's all I need to say...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: