Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivan Ivezić: "Čast mi je nastupati za svoju državu!"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65914
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2012. 10:49 
Naslov:  Ivan Ivezić: "Čast mi je nastupati za svoju državu!"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladi osječki atletičar Ivan Ivezić je u samo nekoliko mjeseci treniranja uspio doći do nastupa za kadetsku reprezentaciju Hrvatske i to čak u tri discipline. Član Atletskog kluba Slavonija Žito iz Osijeka Ivan Ivezić je na susretu kadetskih reprezentacija Slovenije, Slovačke, Češke, Mađarske i Hrvatske nastupio u tri različite discipline od kojih je bio najuspješniji u štafeti 4x100 metara s kojom je osvojio broncu. U utrci na 300 metara i miješanoj štafeti je osvojio peta mjesta.

- S natjecanjem sam zadovoljan. Štafeta je odlično prošla i nemam zamjerki na nju, ali loše sam otrčao utrku na 300 metara na kojoj sam puno više očekivao. Atmosfera u reprezentaciji je bila odlična i sretan sam što sam uspio ući u nju i nastupati za svoju državu što bila mi je velika čast – rekao je Ivezić koji se atletikom počeo baviti ove godine pa su dobri rezultati pomalo i iznenađujući.

- Moja atletska karijere traje jako kratko. Prvi koji me uputio u atletiku je bio učitelj tjelesnog odgoja iz Osnovne škole Zvonimir Čeč i tako me trener Atletskog kluba Slavonija Žito Mirko Krolo pozvao na natjecanje u Puli u mjesecu lipnju, gdje sam prvi puta nastupio za neki atletski klub. Natjecanje je odlično prošlo i tako sam poslije završetka škole počeo trenirati atletiku u srpnju i tako su došli nastupi i uspjesi na ostalim natjecanjima.

Sigurno je da je Ivan Ivezić jedan veliki talent u novoj generaciji osječkih atletičara, koju predvodi skakač s motkom Ivan Horvat i bude li nastavio s redovitim treniranjem očekuje ga uspješna karijera i puno nastupa za hrvatsku vrstu.

Tekst: Željko Kubatka/sport-danas.com
Foto: sport-danas.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: