Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki arhitektonski ured Rechner u igri za Svjetsku arhitektonsku nagradu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65733
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2012. 7:07 
Naslov:  Osječki arhitektonski ured Rechner u igri za Svjetsku arhitektonsku nagradu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svjetski festival arhitekture nomirnirao je osječki Arhitektonski ured Rechner za Svjetsku arhitekonsku nagradu za svoj rad na autobusnome kolodvoru Osijek. Ovaj arhitektonski ured svoje radove je dosada izlagao na mnogim domaćim i stranim izložbama, specijaliziranim portalima, a za navedene radove su primili i mnogobrojne nagrade i priznanja. Unatoč tome kruna dugogodišnjeg rada je svakako nominacija za ovu prestižnu svjetsku nagradu.

Svojim predstavljanjem na navedenom festivalu koji će posjetiti preko 5.000 arhitekata, građevinara, predstavnika svjetskih kompanija i novinara iz preko 60 zemalja svijeta, predstavit će prije svega svoju tvrtku, ali i promovirati grad Osijek, državu Hrvatsku i afirmirati osječku i hrvatsku arhitekturu. Dokaz tome je činjenica da će spomenuta manifestacija biti popraćena od strane vodećih svjetskih arhitektonskih časopisa i web portala. Samo jedan od njih je južnokorejski časopis Architecture+culture, koji slovi za najpoznatiji časopis toga tipa u Južnoj Koreji.

Rechnerovcima želimo što bolje prezentiranje projekta te puno sreće na navedenom festivalu koji će se održati idući mjesec u Singapuru.

Tekst: Teuta Stazić/Osijek031.com
Foto: Daniel Antunović/Foto-arhiv 031


Zadnja promjena: Redakcija 031; 25.09.2012. 10:21; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Doc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 220
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2012. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo sam se uplašio da sam dobio teški napadaj disleksije jer nisam uspio pročitati i shvatiti značenje riječi "arhitektoktonsku" u naslovu.
Onda sam pomislio da je ipak tipfeler, pa sam odahnuo.
Onda sam ju ugledao i u podnaslovu, i u najavi i u tekstu... pa sam se opet uplašio.
Onda sam vidio da je Svjetski festival za "arhitektoktonsku" nagradu "nomirnirao", pa sam sada još više u strahu jer ne znam je li arhitektu-ktu-ktura u Osijeku nominirana, normirana... ili je minirana.
Osobno, glasujem za treću opciju.

_________________
Ili jesmo, ili nismo.
Ili ono treće...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack Fate
Offline
Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2012. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Disklekseksija je zabajebenana stvartar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2012. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel autor ovoga teksta:

ktonktav?

Smile

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.09.2012. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doc je napisao/la (Pogledaj post): › Prvo sam se uplašio da sam dobio teški napadaj disleksije jer nisam uspio pročitati i shvatiti značenje riječi "arhitektoktonsku" u naslovu.
Onda sam pomislio da je ipak tipfeler, pa sam odahnuo.
Onda sam ju ugledao i u podnaslovu, i u najavi i u tekstu... pa sam se opet uplašio.
Onda sam vidio da je Svjetski festival za "arhitektoktonsku" nagradu "nomirnirao", pa sam sada još više u strahu jer ne znam je li arhitektu-ktu-ktura u Osijeku nominirana, normirana... ili je minirana.
Osobno, glasujem za treću opciju.


Laughing Very Happy Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: