Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Crveni fićo po drugi put odvezen na popravak!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2012. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › S obzirom da je ovo samoinicijativno postavljena instalacija, hoće li i popravak i kamere platiti njen autor ili građani grada Osijeka?

Mladež kriva?! Kako objasniti onda da se druge spomenike ne mora svakih par mjeseci nositi na popravak?


Možda zato što su drugi spomenici načinjeni od materijala koji više podnosi aktivnosti naše prdeži!! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2012. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
sada osiguravaju opstojnost, čudu jedno ljudi.
do ne davni precjednik sabora je bio čovjek koji je bio teški alkoholičar, koji nije stajo s pičem dok se ne upiša i usere u gače, a prije rata kažu da je ležo pijan po ulicama i lizali su ga psi.

To ti je eto primjer toj djeci, koji ta djeca nisu izabrala, nisu se ni rodila dok se to biralo.

kaka bi sad trebala bit djeca?
trebAla bi možda bit vrijedna i poštena?
u državi di je bivši vodja pokro cijelu državu i slični njemu, kao sudi mu se nešta. lol
di se objavljuje kao dužnici poreza, a ne hvačaju se ljudi koji su odgovorni zato što nisu naplatili to., a mora se znat kojim je to omogučio.

kak ja ne mogu ne platit porez za auto koji iznosi 250kn?

koji primjer dobar da vide? reci mi molim te.
u državi u kojoj si ako radiš budala, ako kradeš super cool si.

oni su stvarali ovu državu i birali ko če vladat s njom.


...koliko se god bilo tko od nas trudio, neće pronači čovjeka koji može biti uzor baš u svemu... jer nitko nije savršen, zar ne?...i to je u redu...
...no, svaka, pa i svaka od tih negativnih javnih osoba, ima po neku pozitivnu osobinu...
...iskreno se nadam da će mladež znati prepoznati pozitivno u pojedinim javnim osobama (jer se na njih uglavnom i pozivaju) i imati hrabrosti svoje ponašanje postepeno pametnije oblikovati...
...ne možemo reći da su baš svi lijeni, glupi, lopovi i lažovi...toliko baš ne možemo generalizirati...
...trebamo i razlučiti, kad već spominješ one koji su tu od nastanka naše države, kako je u to vrijeme bila potrebna garnitura ljudi karaktera koji danas nije preporučljiv u politici...kao i da u to vrijeme nije niti bilo puno dragovoljaca za takve pozicije...jer su mnogi napustili zemlju ili bar kalkulirali - ostati u sjeni ili pobjeći...naravno, danas su druga vremena, druga shvaćanja i potpuno druga situacija - što traži i drugi profil ljudi na tim pozicijama...
...nadalje, potpuno mi je jasna tvoja (i ne samo tvoja) frustracija cjelokupnom situacijom u našem društvu...nije ni meni bolje, vjeruj mi...ali ako ćemo sve gledati crno - ima li smisla buditi se i ustajati iz kreveta svaki dan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.09.2012. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ je savršen recimo, pokrali su državu, totalno su sve uništili znaći, a bili su na vlasti 20 godina.
jel nije to savršenstvo u lopovluku?
krast na očigled 4 miliona ljudi i dobivat i dalje izbore. znaći da su ljudi savršeno organizirali to.
znaći da ipak ima savršenih ljudi.
savršenstvo lopovluka je to meni.

vani isto kradu političari, al ne baš tako na očigled.
ipak daju ostavke recimo u njemačkoj, samo zato što je osumnjičen za nešta.

kak ne mogu generalizirat političare?
jel ti škoro ušo u sabor i izšo kad je vidio šta je to?
šta je izjavio? ne mogu ja živit da me neko naziva lopovom?
zašto?
zato što ima u čovjeku nešta ljudsko. znaš?

nije naviko čovjek bit imbecil,
čovjek pjeva, zaradjuje si s tim za život, dobro pjeva, ja ne znam tak pjevat.

plaču od 20 000 iljada strpat u djep zna svako i fantazirat kako se trebaju ljudima koji rade nešta samnjivat plače jel nema novaca država

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2012. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.09.2012. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma puko sam ko kokica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2012. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: