Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U nadzoru moto skupine najviše alkoholiziranih - biciklista

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65769
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2012. 10:11 
Naslov:  U nadzoru moto skupine najviše alkoholiziranih - biciklista
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radi discipliniranja vozača te povećanja opće razine sigurnosti u cestovnom prometu Odjel za sigurnost cestovnog prometa PU Osječko-baranjske je u četvrtak, 30. kolovoza 2012. za samo 4,5 sata na području Osijeka uz angažiranje moto skupine proveo pojačan nadzor cestovnog prometa.

Tom prilikom utvrđena su 62 prekršaja od kojih se 13 odnosi na alkoholiziranost vozača. Najviše je bilo alkoholiziranih biciklista, točnije njih osam, slijede dva vozača traktora i dva vozača osobnih automobila te jedan vozač mopeda.

Osim toga šest vozača zatečeno je da upravljaju neregistriranim vozilom, dva vozača upravljala su vozilom bez položenog vozačkog ispita, a utvrđen je i 41 ostali prekršaj. Najveća koncentracija alkohola od 2,92 promila izmjerena je kod četrdesettrogodišnjeg vozača bicikla. Muškarac je zatečen oko 18,30 sati u Strossmayerovoj ulici u Osijeku, a do sada nije evidentiran kao prekršitelj propisa iz područja sigurnosti prometa. Tijekom provođena akcije iz prometa je isključen 21 vozač i šest vozila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2012. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bicikli nisu u moto skupini jer nemaju - motor Smile Eventualno su mogli biti kontrolirani od strane moto skupine što i jesu...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.09.2012. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kada planiram popiti nekoliko piva, namjerno sjednem na bicikl i vozim se njime upavo iz razloga da ne vozim auto nakon tih nekoliko piva!!!
sta sad kenjaju... znam i biciklisti su dio prometa, ali bolje pasti sa bicikla pijan nego pijan pokositi nekoliko osoba autom :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2012. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › kada planiram popiti nekoliko piva, namjerno sjednem na bicikl i vozim se njime upavo iz razloga da ne vozim auto nakon tih nekoliko piva!!!
sta sad kenjaju... znam i biciklisti su dio prometa, ali bolje pasti sa bicikla pijan nego pijan pokositi nekoliko osoba autom :/


Jebeno je ako pripit zakrivudaš cestom, pa te netko pokupi autom i zaglavi robiju zbog tebe...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2012. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... onda vozim po biciklistickoj stazi, a gdje nema biciklisticke staze nakon 3 piva, vozim po plocniku.

da se razumijemo, ne prakticiram voziti bicikl a ni auto kad izadem van na zabavu gdje znam da cu popiti podosta cuge, biciklom idem samo kad znam da cu popiti 2-3 piva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.09.2012. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... a, i ako cemo na taj tvoj nacin gledati, simo, jebeno je kad hodas ulicom gledajuci svoj posao i pokupi te pijana budala i izgubis zivot ili jos gore invalid cijeli zivot a ta pijana budala odlezi robije godinu dana ili kojim slucajme par mj. ili u najgorem slucaju dobije uvijetnu kaznu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2012. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
... a, i ako cemo na taj tvoj nacin gledati, simo, jebeno je kad hodas ulicom gledajuci svoj posao i pokupi te pijana budala i izgubis zivot ili jos gore invalid cijeli zivot a ta pijana budala odlezi robije godinu dana ili kojim slucajme par mj. ili u najgorem slucaju dobije uvijetnu kaznu.

 To su dvije potpuno različite situacije...
U prvoj pripit izazivaš sudbinu, i eventualno prouzrokuješ nesreću zbog koje će netko na robiju, a u drugoj jednostavno nisi imao sreće, i nahebo si ni kriv ni dužan.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: