Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Osječki Houdini – mladić pao u rupu na zidinama Tvrđe i neozlijeđen se izvukao

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2012. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zato da se vidi kako se troše novci poreznih obveznika koja moraju platiti izlazak vatrogasaca na lažni poziv bande pijanih maloljetnika......
[/quote]

e kad bi to bio jedini problem trošenja novaca poreznih obaveznika.
bilo bi jako dobro

Zašto taj osijek031 nije objavio članak, recimo kad ja kontaktiro za vodjenje suda za starog mog koji je umro na radnom mjestu?
a sud se ponašo, zakaže sudac raspravu i ne dodje na nju itd.
patologinja, ne znam joj ime sad napamet je poslala samo testiranje dal je imo alkohola u krvi, umjesto to neko moždano tkivo što je trebala poslat za te plinove neke da se vidi.
mislili su da če nač alkohola, pa če prebacit krinju na njega, sam zajebali seu se jel stari moj nije pio.

Radi se o maloj firmu, UKRASU
šta može napravit onda todorić i sličniji njemu?
osijek 031 piše o vatrogascima, jea potrošeno je punih 5l goriva

ili suci i doktori dobivaju novce iz madjarske pa nije bitno?
ili se to samo meni desilo, a ostali hrvati idu u sloveniju na sud i na lječenje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.08.2012. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...namiješao si sad u ovaj post gore svega i svačega...žao mi je zbog tvog starog, prvenstveno, i razumijem zašto se žestiš, jer si građanin koji si popušio od strane svih mogućih institucija.....i to je bitno....da si izašao u javnost ti s time, vjerujem da bi se i na ovom forumu objavilo......
...meni je ovaj članak važan, jer sam majka jednog tinejdžera, porezni obveznik, i građanka ovog grada....i onda mi se tu javlja neki klinac koji se hvali da je bio gore tu večer, da je ekipa od tog malog bila pijana i da mali uopće nije pao rupu, nego da su lagali vatrogascima.....de, molim te....fućkaš 5 litara goriva, princip je bitan.....jedino se još nadam da su vatrogasci počeli naplaćivati svoje usluge u slučajevima kada nije ugrožen ljudski život, pa da će njegovi starci biti sretni ako im dođe račun......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: