Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad će odrediti tri parkirališna mjesta za privremeno zaustavljanje na trgu ispred željezničkog kolodvora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65825
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2012. 14:51 
Naslov:  Grad će odrediti tri parkirališna mjesta za privremeno zaustavljanje na trgu ispred željezničkog kol
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda vam se dogodilo da ste u proteklih nekoliko mjeseci nekoga vozili na željeznički kolodvor ili ste došli pokupiti nekoga tko je stigao u Osijek, a da se na Trgu Lavoslava Ružičke niste mogli zaustaviti niti parkirati jer je dotični zatvoren za promet? Dodatni problem predstavlja to što je u Radićevoj ulici uvijek teško pronaći slobodno mjesto, a parkiranje u javnoj garaži ispod obližnjeg autobusnog kolodvora predstavlja problem starijim i bolesnim osobama ili osobama s viškom prtljage.

Zbog toga je zatvaranje Trga Lavoslava Ružičke izazvalo veliko nezadovoljstvo građana, prvenstveno vozača, posebice stoga što je prostor ispred željezničkog kolodvora pretvoren u pješačku površinu bez ikakvih sadržaja.

No, žalbe građana izgleda ipak neće ostati neuslišene. Naime, njihove pritužbe došle su i do gradske uprave te je gradonačelnik Krešimir Bubalo obećao da će se Grad pobrinuti da se olakša život vozačima koji nakratko dolaze pred željeznički kolodvor. U tu svrhu posebno će se obilježiti tri parkirališna mjesta ispred željezničkog kolodvora gdje će biti dozvoljeno zaustavljanje do najviše 10 minuta. Tim potezom će se svakako olakšati život vozačima i putnicima, ostaje još da se vidi hoće li oni poštivati predviđeno ograničenje parkiranja...

Tekst: M.M./Osijek031.com
Foto: Daniel Antunović/Foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2012. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3 mjesta? A kad stigne vlak navećer bude 20 auta. genitalci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2012. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › U tu svrhu posebno će se obilježiti tri parkirališna mjesta ispred željezničkog kolodvora gdje će biti dozvoljeno zaustavljanje do najviše 10 minuta. Tim potezom će se svakako olakšati život vozačima i putnicima, ostaje još da se vidi hoće li oni poštivati predviđeno ograničenje parkiranja...


mos mislit, netko ce se tu uvalit i ostat cijeli dan besplatno

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2012. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D.E.A. je napisao/la: ›
Citat: › U tu svrhu posebno će se obilježiti tri parkirališna mjesta ispred željezničkog kolodvora gdje će biti dozvoljeno zaustavljanje do najviše 10 minuta. Tim potezom će se svakako olakšati život vozačima i putnicima, ostaje još da se vidi hoće li oni poštivati predviđeno ograničenje parkiranja...


mos mislit, netko ce se tu uvalit i ostat cijeli dan besplatno


Za to postoje komunalni redari ili kako se već zovu...

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.08.2012. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kretenski je uopće naplaćivati parking na kolodvoru, al doduše kretenska je i vlast i mafijaši koji drže elektromodul i svašta nešto

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.08.2012. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u jebote vijesti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokac031
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2012. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodin gradonačelnik se očigledno ne vozi vlakom i boli ga briga za pučanstvo koje koristi taj oblik javnog prijevoza

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pinturicchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2012. 3:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodo Vi koji vršite vlast Osijeku dali ste se zapitali gdje će ljudi parkirat kada idu u MUP??? Jer zaposlenici mupa su toliko ljeni i toliko nekulturni da nemam riječi npr ja kada sam išao prije par dana u MUP u vezi tablica i bilo je prije mene 8 brojeva još pomislim u super neću dugo biti kad ono malo sutra bio sam u MUP-u od 12:30 pa do jedno 14:15 sam izašao pa jer to moguće ljudi moji a da nespominjem parking koji nepostoji ni za skutere a kamol za aute. KATASTROFA. Pa gospodo molim vas vratite makar 10-tak parkirnih mjesta ispred željezničkog kolodvora zbog putnika a i zbog ljudi koji idu u "BRZI" MUP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2012. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar nije ona odluka o zabrani parkinga ispred kolodvora već odavno dovedena u vezu s pogodovanjem koncesionarima parkirališta u okolici i onome na autobusnom kolodvoru? Moraju ljudi nekako zaraditi, a kako će zaraditi, ako imaju ovako veliko besplatno parkiralište u blizini?!

Evo još jedan prijedlog Bubalu i ekipi - zabranite parkiranje na Bosutskom i u Retfali i sve ljude uputite da parkiraju na autobusnom kolodvoru, kao što ste učinili kad ste uvodili ovu zabranu.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2012. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tri mjesta osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2012. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni trebaju 2

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.08.2012. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pinturicchi je napisao/la: ›
Gospodo Vi koji vršite vlast Osijeku dali ste se zapitali gdje će ljudi parkirat kada idu u MUP??? Jer zaposlenici mupa su toliko ljeni i toliko nekulturni da nemam riječi npr ja kada sam išao prije par dana u MUP u vezi tablica i bilo je prije mene 8 brojeva još pomislim u super neću dugo biti kad ono malo sutra bio sam u MUP-u od 12:30 pa do jedno 14:15 sam izašao pa jer to moguće ljudi moji a da nespominjem parking koji nepostoji ni za skutere a kamol za aute. KATASTROFA. Pa gospodo molim vas vratite makar 10-tak parkirnih mjesta ispred željezničkog kolodvora zbog putnika a i zbog ljudi koji idu u "BRZI" MUP.


Stari autobusni kolodvor je trebao biti srušen i tražilo se da tamo bude besplatni parking za sve koji trebaju ić u MUP obavljat takve stvari kao ti. Čuo Glavaš da treba tamo bit besplatni parking pa nije ni krenuo u realizaciju toga.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: