Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Raditi tri stvari odjednom (offtopic)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2006. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm..ti shvacas da nisi poznati pisac? I, da, znam da nema 16 postova, ofaaai...ja ti studiram(manje vise uspjesno) ono nesto sto imas u skolama i takotome sto se zove MATEMATIKA ( to ti je ono kad zbrajas i oduzimas i brojis i svasta)..heheheh
ma strasno.

i da - trebala si napomenuti na sto mislis na pocetku. sad ti je malo lisho da se izvlacis...ali neka. ajde me sada jos malo vrijeđaj, nekako se ne uspijevam sam dovoljno uvrijediti sto idem okolo i pokusavam obrazovat ljude.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2006. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesi ti svjesna koliko je ova kvazi-rasprava bizarna?
o boze...ajde, svasta ljude veseli...(i nisi neki bas veliki pisac, tako da...ne, sori, ne stoji ti upit)

obecao sam da cu se povuci, pa se povlacim. ajde me sad malo jos vrijeđaj za kraj jer nemas sto smisleno za reci.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2006. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok... gle... čini se da "ja neznam matematiku" i ti ne znaš čitati. Ja sam napomenula da je i u nekim knjigama potrebno čitati između redaka, ali... hm... to su malo ozbiljnije knjige koje ti (pošto ne možeš čitati između redaka NEPOZNATE OSOBE) ne znaš čitati... sorry... istina boli...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2006. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da si toliko uvjeren da si u pravu, ne bi se povlačio...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2006. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe...baš navlačiš, ha? Vidiš, sada TI ne čitaš - obećao sam da ću se povući, dakle, povlačim se.
Iskreno, briga me do kojeg zaključka si došla u svojoj mentally challenged glavici...Iako, moram priznati, vučeš me za jezik..

(btw, 16 puta sam ti objasnio da vrijeđaš jer, jadna, nemaš potrebnih argumenata, ali eto, kada se ne može ništa bolje smisliti dobra je i uvreda, zar ne? ti bi to rebala znati...)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2006. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovat da se dvoje ljudi koji su izašli iz puberteta mogu ovako svađati oko ovakve bedastoće! Stvarno bizarno... Ženska glavo, nisi spomenula fizičku aktivnost, a ni u originalnoj poslovici je nema, provjerila sam. A kako u svim našim zakonima i pravnim priručnicima (a meni je zakon - naprosto zakon!) stoji da je rad ulaganje fizičkog i/ili mentalnog tj. umnog napora u ostvarenje nekog cilja, i umni rad je dakle - rad.
Također, ne shvaćam što želiš reći time da treba čitati između redaka: ponekad je važno i imati konkretnu izričitu i izrečenu informaciju. I, da te citiram, "kao treće" - kakvog smisla u tvom životu ima raspravljati da s dvije ruke čovjek ne može raditi tri stvari istodobno? Svi smo svjesni tih bioloških ograničenja našeg tijela.
A Puki, ti si stvarno lud što se daš isprovocirati na ovako jeftine trikove. Ne dam ti to više... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2006. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dogovoreno, anđele...

btw - kao fizički tri odvojene radnje se ne računaju sviranje gitare, usne harmonike i onog sa zvončićima u isto vrijeme?
mislim da se ženska malo zaletila sa prepotentnošću...

(ili, kad smo kod toga već...u krevetu...naaah. aj neću prostačit Smile )

al čuj, savijet, nemoj se kačit sa ovom, sad si joj skršila sve argumente pa će te početi vrijeđati...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: