Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Srakić: "Sloboda može samo odmoći čovjeku"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2012. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Kod heterologne umjetne oplodnje, jajna stanica majke oplodi se spermijima donatora, što obično dovodi do toga, da dijete ne pozna oca. Pri tome biološki otac nije u bračnoj vezi s majkom, a najčešće je i stranac. Prema Katoličkoj crkvi dijete ima pravo da bude začeto spolnim putem u braku, nošeno s ljubavlju u majčinoj utrobi, rođeno i odgajano u krugu bračne zajednice svojih roditelja. Ako se dijete začne kao rezultat tehničkog, medicinskog ili biološkog zahvata, time mu se narušavaju prava i dostojanstvo. Papa Ivan Pavao II. smatra nedopustivim dolazak djeteta na svijet podvrći kontroli, gospodarenju i tehničkoj uspješnosti.


Ovaj post je toliko smiješan i uskače sam sebi u usta da ga sa uživanjem čitam iznova i iznova. Jer, sve napisano u tom postu je onako kako je po učenju crkve začet Isus.

"Biološki" Otac nije u bračnoj vezi sa majkom, a i stranac je.

Nije začet spolnim putem.

Znači Isusu su narušena prava i dostojanstvo. Tako kaže espri.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2012. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo se svodi na staru narodnu.

Ko o čemu
kurva o poštenju,
vojnik o skračenju,
neradnik o poslu,
svećenik o djeci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2012. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj Sračić je * i čini se da je u životu jedino biskupom mogao postati jer u crkvi kao i u politici se provodi klasična negativna selekcija.
Nažalost i u stručnim institucijama je isti slučaj jer nestručnjaci i slaboumnici na odgovornim funkcijama nemaju sposobnosti sagledati katastrofu i tragediju koja se dogadja povjeravanjem usko strucnih institucija u ruke neznalica i nestrucnjaka - posebno to važi za školstvo, zdravstvo i pravosuđe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2012. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i crkva je začeta na neprirodan način u zločinu i krvoproliću a egzistira zahvaljujući nevjerojatnoj primitivi stada i bezocnoj lakomosti.
Sloboda misli i prosvjecivanje stada su najveća zla koja su snašla crkvu
Oh,gdje su ona sretna vremena kada su slobodoumni i prosvijećeni završavali na lomačama a njihova imovina u krilu gramzive crkve.
Sračić i slični bi ih rado oživjeli.

muvifrik je napisao/la: ›
espri je napisao/la: ›
Kod heterologne umjetne oplodnje, jajna stanica majke oplodi se spermijima donatora, što obično dovodi do toga, da dijete ne pozna oca. Pri tome biološki otac nije u bračnoj vezi s majkom, a najčešće je i stranac. Prema Katoličkoj crkvi dijete ima pravo da bude začeto spolnim putem u braku, nošeno s ljubavlju u majčinoj utrobi, rođeno i odgajano u krugu bračne zajednice svojih roditelja. Ako se dijete začne kao rezultat tehničkog, medicinskog ili biološkog zahvata, time mu se narušavaju prava i dostojanstvo. Papa Ivan Pavao II. smatra nedopustivim dolazak djeteta na svijet podvrći kontroli, gospodarenju i tehničkoj uspješnosti.


Ovaj post je toliko smiješan i uskače sam sebi u usta da ga sa uživanjem čitam iznova i iznova. Jer, sve napisano u tom postu je onako kako je po učenju crkve začet Isus.

"Biološki" Otac nije u bračnoj vezi sa majkom, a i stranac je.

Nije začet spolnim putem.

Znači Isusu su narušena prava i dostojanstvo. Tako kaže espri.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2012. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno jer su jedni druge kopirali i nadogradjivali.

MissTake je napisao/la: ›
ako ćemo gledati da li sam ja vjernik tj da li vjerujem da "nečega ima" ... onda jesam

ako ćemo gledati da li sam vjernik ako odlazim u crkvu, ližem oltare i ostavljam novac za cirkuske predstave... onda NISAM ...

pojam individualne vjere me ne zanima ...

osim toga ako krenemo analizirati najraširenije svjetske religije, sve imaju skoro pa identično učenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.08.2012. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
simo031 je napisao/la: › Direktan crveni za @espri? Oooo, admini gdje ća Vam duša, pa svatko zaslužuje drugu priliku...
Ovo je recidivist, cudno kako ga nitko od starosjedilaca nije skuzio. Koliko ono jezika govori? ;-) Bio i u Minkenu? Zurichu? Smile


Vesnica?


...Megi, Osmica, Rafa - pa ni ne sjećam se više koliko ih je.....


Ovaj put se uspio suzdržati da napiše kakav auto vozi! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2012. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A budaleeeee !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2012. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje se nema sto dodati. Srakic samo govori ono sto svi iz tog svjetonazorskog kruga misle. Izletilo mu ovaj put, nece vise. Sljedeci put ce i on samo misliti, odnosno "misliti".

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.08.2012. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....mukica mi je više od izletanja kojekavih rečenica, jer se ovčice koje ne razmišljaju svojom glavom, odmah prihvate toga po shemi: ako je to tako rekao pop, mora biti istinito....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2012. 1:31 
Naslov:  Re: [FOTO] Srakić: "Sloboda može samo odmoći čovjeku"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2012. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

espri je napisao/la: ›
Osijek031 je polu srpski portal odavno se zna.Pljuju na sve što se gradi po Osijeku,sve im smeta,nišsta ne vole,ako se nešto napravi imaju uvijek svoj komentar kako je to užas,kako nevalja,poznati ste u gradskom poglavarstvu,kolegama sa skycrapera,ljudima koji rade grafite po gradu,niste svjesni koliko vas ljudi odbijaju od sebe kao mačka 13 mačiće,a ja sam samo došla da vam malo kidam živce baš radi toga:)I skoro zaboravih,niko vas ne doživljava za ozbilju ni kao ljude a ni kao portal:)


jebote, oče vam više prestat bit krivi ti srbi?
srbi ovo, srbi ono. dokle više?
srbi opet napadaju? hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.08.2012. 8:08 
Naslov:  Re: [FOTO] Srakić: "Sloboda može samo odmoći čovjeku"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
...jedan od jačih clipova ikad!!!!!!!

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: