Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



TheKviz: testirajte novu Android aplikaciju s preko 3000 pitanja!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65867
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2012. 12:01 
Naslov:  TheKviz: testirajte novu Android aplikaciju s preko 3000 pitanja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[08.09.2012.] TheKviz aplikacija objavljena na AppStore-u i Android Marketu
Tvrtka BetaWare iz Osijeka je nakon višemjesečnog rada objavila mobilnu aplikaciju - TheKviz. TheKviz je nastao u suradnji s tvrtkom Audeo, koja je napravila bazu od 3000 pitanja koja su raspoređena u 3 stupnja težine. Pitanja se na svakom nivou nasumično biraju i prikazuju igraču. Za prelazak na sljedeći nivo potrebno je točno odgovoriti na svih 12 pitanja.

Osim Android verzije, u pripremi je i iPhone verzija koja bi trebala biti dostupna od 1.rujna 2012. godine. Nakon izdavanja ove dvije početne verzije igre TheKviz, ove dvije tvrtke će izdati i seriju kvizova iz područja geografije, povijesti, glazbe i sporta. Igru je moguće koristiti na svim Android uređajima koji podržavaju AdobeAir tehnologiju.

TheKviz [beta] [APK download]




Kako je aplikacija još u "Beta" fazi, iz tvrtke BetaWare zamolili su za malu pomoć prilikom testiranja, naime potrebno je izmjeriti opterećenost servera s kojeg se učitavaju pitanja te stabilnost same aplikacije prije nego li izađe puna (1.0) verzija. Također je u najavi i web gdje će igrači moći pregledati rang liste te ih dijeliti na društvene mreže. Također su pozvani svi igrači da ukoliko primjete grešku da ju jave na thekviz[at]betaware[dot]hr.

















Zadnja promjena: Redakcija 031; 08.09.2012. 20:17; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbird700
Offline
Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2012. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja ću se ranit.. prije godinu dana isto to napravio za završni rad, samo što kod mene nema 3000 pitanja, već 30ak (proof of concept)..
i nisam objavio jer dizajn ne postoji..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2012. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe a tako ti to ide... imam i ja primjera brdo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: