Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sretan Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2012. 10:17 
Naslov:  Sretan Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svake se godine 5. kolovoza u Republici Hrvatskoj obilježava Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja. Toga se dana svake godine diljem Hrvatske slavi spomen na pobjedu u Domovinskom ratu.

Godine 1995., prije točno 17 godina, Hrvatska vojska je oslobodila okupirani Knin u vojno-redarstvenoj operaciji Oluja, uz Bljesak ključnoj akciji, koja je dovela do kraja Domovinskog rata. U operaciji je oslobođeno 10.400 četvornih kilometara, tj. 18,4 posto ukupne površine Republike Hrvatske.

S obzirom da je danas praznik, pregledajte servisne informacije jer je radno vrijeme prodavaonica, ljekarni, bezinskih crpki i ostalih objekata na današnji dan drugačije no inače. Donosimo vam radno vrijeme Portanove, Avenue Malla, Kauflanda, Lidla, Interspara, Biljemerkanta, Plodina, INA benziskih postaja, dežurnih ljekarni i stomatološke službe, pošte, Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek...

Redakcija portala Osijek031.com želi svim svojim sugrađankama i sugrađanima sretan Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja!

Tekst: Ana Mišin/Osijek031.com
Foto: foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2012. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako malo zastava danas u Osijeku, zaista tužno što ljudi ne drže do takvih stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.08.2012. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

druga su vremena...danas umjesto zastava se objavi pjesma od thompsona ili prljavog kazališta na fejsu i to je to... Sad

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2012. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la: ›
druga su vremena...danas umjesto zastava se objavi pjesma od thompsona ili prljavog kazališta na fejsu i to je to... Sad


heh...istina....
danas na fejsu odjednom imaju svi potrebu cak ako ne i potrebu pokazati koliko su svi odreda Rvatine ako ne i najvece Rvatine....stavljajuci thompsonove pjesme....
a vec sutra se ide po starom....red cece red karleuše....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mučki provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Lokacija: soba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2012. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › Jako malo zastava danas u Osijeku, zaista tužno što ljudi ne drže do takvih stvari.



Istina, ali da li je to za osuđivanje?

Ne. Ljudi su napokon shvatili da se ratovalo za Todorića, Raića, Bedea, Keruma i ostalo odabrano društvo. Nije se ratovalo da bi Hrvatska bila samostalna i da bi njeni građani bili sretni. Ratovalo se da bi se Hrvatska pokrala i dovela do stanja gdje je danas a potom prodala europskoj uniji. Nevješanje zastave na ovako ''bitan dan'' je revolt nacije i ništa drugo, i u potpunosti to podržavam. Ja sam sanjao nekakvu drugačiju Hrvatsku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
ščćščć
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: deseti kat pod dekom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mučki provokator je napisao/la: ›
inspektormaska je napisao/la (Pogledaj post): › Jako malo zastava danas u Osijeku, zaista tužno što ljudi ne drže do takvih stvari.



Istina, ali da li je to za osuđivanje?

Ne. Ljudi su napokon shvatili da se ratovalo za Todorića, Raića, Bedea, Keruma i ostalo odabrano društvo. Nije se ratovalo da bi Hrvatska bila samostalna i da bi njeni građani bili sretni. Ratovalo se da bi se Hrvatska pokrala i dovela do stanja gdje je danas a potom prodala europskoj uniji. Nevješanje zastave na ovako ''bitan dan'' je revolt nacije i ništa drugo, i u potpunosti to podržavam. Ja sam sanjao nekakvu drugačiju Hrvatsku...


Točno to majstore!!!
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: