Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prosvjed volontera Azila: Zaustavimo nasilje nad životinjama! [FOTO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2012. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilj je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ljilj je napisao/la: ›
LJUDI su si sami birali usranu vlast i usrane političare/ke koji im ne daju ni radit ni jest ni pit ni živit! pa sad imate kaj ste si izabrali.

 Imaju li zbog gore navedenog kriterija zlostavljana, napuštena i zanemarena djeca prednost pred životinjama? U svijetu u kojem živimo gladuje daleko više djece nego pasa. Ako trebam eutanazirat xy pasa i mačaka, da bi spasio jedno dijete, za mene nema dvojbe.


pa da ima jako puno napuštene djece, puni su domovi, jer neće niko usvojiti tuđe dijete. al hoće podržat umjetnu oplodnju pa će napuštene djece bit još više...al to NEMA NIKAKVE VEZE sa temom posta koja je bila prosvjed protiv nasilja nad životinjama!

Zašto prije 80-tih nije bilo pasa lutalica na ulicama, iako nije bilo azila za pse? Zato što su veterinarske službe redovno kupili pse na ulicama, i u slučaju da nitko sedam dana nije došao po psa, isti bi bio eutanaziran. Ako je tko došao po svog psa, platio bi troškove hvatanja i troškove koje je pas generirao svojim boravkom u šinteraju. Razlika u cijeni između sustava zbrinjavanja pasa 80-tih i danas negdje je odlazila. Ja bih ju preusmjerio baš napuštenoj djeci.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sada su sve veterinarske službe privatne ustanove i ne pada im na pamet radit nešto bez naknade,a možda bi se tako umiješali i u nadležnost neke druge stanice koja ima koncesiju za nešto (tko će ga vraga sve znat, kad su čak i tako bizarne stvari birokrati usrali do kraja), a 80tih to je bila jedna državna veterinarska ustanova!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
Ovi ljudi nisu ni sami svjesni da maltretiraju zivotinje zatucani umovi dusobrižnici,fanatic.. dam ruku u vatru da vise od polovine nema uvijete za drzanje zivotinja ili zive sa zivotinjom u stanu cc 30 - 60m2.. uz svu neimastinu u ovoj drzavi nama bi trebalo biti na prvom mjestu psi i macke.. kako je krenulo za kojih par godina ce proglasiti genocid i dici spomen plocu za sve poginule zabe na cesti ali da zabe nisu ljubimci ah licemjerje.. volonter azila budite face pa organizirajte tecajeve kako da vlasnici svojih ljubimaca pokupe kakicu to bi bilo 10x korisnije od ovog ili jos bolje hodajte gradom i djelite vrecice za kakice..
Care t i si kralj svaka čast Smile hahahahahahahahhah Smile suze mi idu !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fireman911
Offline
Ukupno postova: 44
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima tko im je dozvolio da Vode pse bez brnjice i to na sred trga također gratis kupanje u fontani , i da li su pokupili kakicu ???? Koliko Vidim th aktivista da svatko od njih pokupi jednoga psa iz azila ili da podjele rodbini(prepostavljam da ih podržavaju) Problem bi bio riješen i nebi trebao AZIL !!!! UUgodno s korisnim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wtf? Kakve veze ima nezaposlenost, cijene struje....sa nasiljem nad životinjama? Dok god je u ovoj državi temeljni moto; "Šta ne možeš sam-shebi drugome" bit ćemo u ovakvoj situaciji. Tko god ima MUDA organizirati prosvjed protiv ičega, ja ga podržavam. Zašto nezaposleni nisu osnovali udrugu i tako se zajedno borili? Sigurna sam da bi vas čak i aktivisti za prava životinja podržali. Dok god sjedite u kući, lupate po tastaturi i glavni hoby vam je pratit koji se pas gdje u gradu posro stvari neće krenut na bolje. Zašto serete po ljudima koji se bore za jednu POZITIVNU stvar?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2012. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
sada su sve veterinarske službe privatne ustanove i ne pada im na pamet radit nešto bez naknade,a možda bi se tako umiješali i u nadležnost neke druge stanice koja ima koncesiju za nešto (tko će ga vraga sve znat, kad su čak i tako bizarne stvari birokrati usrali do kraja), a 80tih to je bila jedna državna veterinarska ustanova!

Problem je u tome, da postoji veterinarska ambulanta koja je zadužena (ima koncesiju) za hvatanje i zbrinjavanje pasa po ulici, no očito je da nitko ne kontrolira što i kako oni rade.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2012. 15:28 
Naslov:  Re: Prosvjed volontera Azila: Zaustavimo nasilje nad životinjama! [FOTO]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako pomoći vlasniku psa da zbrine pseću kakicu?
Klik

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2012. 15:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Um prosječnog osječanina:

Prosvjed protiv zlostavljanja životinja - ma šta hoće oni, ima toliko gladne djece, nezaposlenost, ljudi rade a ne dobivaju plaću...

Gay Pride - šta sada hoće ti pederi i lezbe, sve to treba pobiti, uostalom, šta imaju prosvjedovati kada je tolika nezaposlenost.

Prosvjed biciklista za sigurnije uvjete vožnje na cestama - bezveze, sada mi vozači auta moramo još i na njih paziti; bolje neka pomognu gradu pa neka koriste javni prijevoz. Voziti bicikl dok ga neki nemaju, šokantno!

Prosvjed protiv ACTA-e - svašta, prosvjeduju, a neki ni nemaju internet. Umjesto da se bore protiv nezaposlenosti njih brine internet. Kome uopće treba internet pored ovolike nezaposlenosti.

Antivladin prosvjed - Pih, šta bezveze prosvjeduju, kao da će time nešto promjeniti. Bolje da idu tražiti posao, posla ima i onaj tko ga traži naći će ga. Nezaposlenost uopće nije tako alarmantna kakvom ju pojedinci, kojima se ne da raditi prikazuju.

Over and out.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj um

tolko ljubiteja životinja, niejedan se nije javio da ošiša mi mačku? hehe

netrebaju biciklisti ništa napravit, samo vozit po pol ceste pored biciklističke, izletat iza čoška, ipak su oni u pravu, prosvjeduju čak zbog svoje sigurnosti.

treba se jebat s muškima, zašto bi muškarac jebo ženu? kad može muško s muškim i žena sa ženom,
stvarno mi nerazumljivo to. treba im dat prava, tako da kad se dečko koji voli cure postidi kako on voli cure

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia, upravo tako. Ima čak tu jedan forumaš kojeg ja i muž zovemo dogshit jer sena gotovo SVAKOJ temi nekako okrene na pseća govna...U isto vrijeme dotični kuka o nezaposlenosti i cijeni struje. Lik očito prati vlasnike po gradu i gleda gdje će im se pas istovarit...i stvarno me ni ne čudi što je nezaposlen, bolesnik.
Ni ovdje nisu tema pseća govna koliko god on htio pričati o njima nego to što je udruga Pobjede pokrenula prosvjed protiv konkretne vet inspektorice, dakle osobe koja prima plaću iz državnog proračuna a koja nije odradila svoj posao...pa ako to nije borba protiv korupcije-ne znam šta je. Glavno da ovi likovi sjede uz komp, kukaju o korupciji i seru po ljudima koji se imaju muda protiv nje boriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

abc_ je napisao/la: ›
Inertia, upravo tako. Ima čak tu jedan forumaš kojeg ja i muž zovemo dogshit jer sena gotovo SVAKOJ temi nekako okrene na pseća govna...U isto vrijeme dotični kuka o nezaposlenosti i cijeni struje. Lik očito prati vlasnike po gradu i gleda gdje će im se pas istovarit...i stvarno me ni ne čudi što je nezaposlen, bolesnik.
Ni ovdje nisu tema pseća govna koliko god on htio pričati o njima nego to što je udruga Pobjede pokrenula prosvjed protiv konkretne vet inspektorice, dakle osobe koja prima plaću iz državnog proračuna a koja nije odradila svoj posao...pa ako to nije borba protiv korupcije-ne znam šta je. Glavno da ovi likovi sjede uz komp, kukaju o korupciji i seru po ljudima koji se imaju muda protiv nje boriti.


ma da, a tema su pederi i lzbe, anti vladin provjed, biciklisti.
super se borite protiv korupcije, samo i dalje nastavite tako se borit protiv kurupcije, iskorjenit čete ju sigurno.

živio azil i borba njihova protiv korupcije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › a ja svijet ne mogu promjenit, a sebe mogu promjenit.

što ti očito još nisi shvatila
uuuuuuuuu, sad si mi rekao, baš

nego, zasto bi itko onda prosvjedovao u korist nezaposlenih i gladnih o kojima ti tako usrdno trkeljas, ako nitko nista ne moze promijeniti?


ne može pojedinac poput mene promjenit ništa,
al skupina ljudi može, al skupini ljudi je bitnije zlostavljanje životinja gay pride itd...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, bore se protiv korupcije i na taj način što se bore protiv šinteraja koji prima milijun kuna godišnje od grada, i smatraju da kad bi se te pare usmjerile na besplatne kastracije i sterilizacije-lutalica i napuštenih štenaca nebi ni bilo. Bore se oni za puno toga dobroga, ali sve u svemu BORE SE, za razliku od vas koji samo serete o stanju u državi a ne radite ništa. Pokrijte se ušima i kuš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2012. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taki ko ti se trebaju pokrit ušima, jel jedini problem im je njihov pas u životu njihovom, misle kako im je teško zbog toga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
abc_
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2012. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
evil monkey je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › a ja svijet ne mogu promjenit, a sebe mogu promjenit.

što ti očito još nisi shvatila
uuuuuuuuu, sad si mi rekao, baš

nego, zasto bi itko onda prosvjedovao u korist nezaposlenih i gladnih o kojima ti tako usrdno trkeljas, ako nitko nista ne moze promijeniti?


ne može pojedinac poput mene promjenit ništa,
al skupina ljudi može, al skupini ljudi je bitnije zlostavljanje životinja gay pride itd...
Ako smatraš da ti kao pojedinac ne možeš promijeniti ništa, zašto potkopavaš one koji misle da mogu? I zašto bi se baš ta skupina borila za TVOJE ciljeve kad ti to ni sam ne želiš? Zašto bi te podržali kad ti ne podržavaš njih?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: