Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prosvjed volontera Azila: Zaustavimo nasilje nad životinjama! [FOTO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2012. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada si već tako veliki humanist, organiziraj prosvjed, humanitarnu akciju da se gladni ljudi nahrane. Ili je ipak samo lakše piskarati po forumu?! Hm...

Vi koji se borite za bolji život običnog čovjeka, nisam primjetio da ste organizirali išta; ljudi koji se bore za bolje uvjete životinja barem nešto rade, trude se...Što vama to nema smisla više govori o vama samima nego njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NikolaiSanja
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2012. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, za kupiti govna ne treba tečaj, samo malo mozga više no što ga ima kokoš.
Zašto mi koji smo digli glas protiv zlostavljanja životinja nismo digli glas protiv nečeg drugog? Zašto niste vi koji ovdje lupetate, a ništa ne radite? Po pitanju bilo čega...
I ne razumijem odakle toliko negativnosti prema ljudima koji se bore za to da nešto bude bolje. Je li ta negativa zaštitni znak Osijeka? Što god tko pokuša napraviti da nekomu bude bolje, ili da nešto bude bolje, uvijek se nađe hrpa koja se učopori i popljuje to.
E, da... i bila sam na antivladinom prosvjedu i dolaze mi računi za režije. I svejedno sam dala glas protiv zlostavljanja. Zlostavljanje nije dobro.
E, da. I ne jedem svinje, janjce i ostale životinje. I da, znam da su biljke žive, ali to je loš argument.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljilj
Offline
Ukupno postova: 178
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2012. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa zbilja nemam riječi,da l' ste lobotomirani pa ne kužite? kako možete uspoređivat ljude koji su gladni sa brigom za životinje i to još napuštene i terorizirane!
LJUDI su si sami birali usranu vlast i usrane političare/ke koji im ne daju ni radit ni jest ni pit ni živit! pa sad imate kaj ste si izabrali. a o prosvjedima protiv vlade i vlasti, hahaa,haha, vidjeli smo kak je to izgledalo jesenas!
zato radije dajem vode i hrane pticama, mačkama, pasima, bubama, krticama, itd nego da se zgražam što su birači/ice ostali na burzi rada, što nemaju za otić na more i slično...
a što se tiče pasjih govana, hmmm, jeste li se ikad zapitali kaj to tak smrdi kad šetate parkom? pa govna i pišalina od ljudi koji još uvijek imaju naviku otić "iza grma"!!! biste li nekog tresnuli po guzici da ga vidite kak piša iza drveta? ne bi,naravno. al peseka bi vrlo rado šutnuli nogom.licemjeri jedni komformistički.

_________________
osijek031.com smile najnasilniji element društva je neznanje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2012. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilj je napisao/la: ›
LJUDI su si sami birali usranu vlast i usrane političare/ke koji im ne daju ni radit ni jest ni pit ni živit! pa sad imate kaj ste si izabrali.

 Imaju li zbog gore navedenog kriterija zlostavljana, napuštena i zanemarena djeca prednost pred životinjama? U svijetu u kojem živimo gladuje daleko više djece nego pasa. Ako trebam eutanazirat xy pasa i mačaka, da bi spasio jedno dijete, za mene nema dvojbe.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.08.2012. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Kada si već tako veliki humanist, organiziraj prosvjed, humanitarnu akciju da se gladni ljudi nahrane. Ili je ipak samo lakše piskarati po forumu?! Hm...

Vi koji se borite za bolji život običnog čovjeka, nisam primjetio da ste organizirali išta; ljudi koji se bore za bolje uvjete životinja barem nešto rade, trude se...Što vama to nema smisla više govori o vama samima nego njima.


šta ti nisi organiziro prosvjed da se nahrane, recimo gladna djeca u africi, kad si ti humanista, a ja nisam human?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.08.2012. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NikolaiSanja je napisao/la: ›

E, da... i bila sam na antivladinom prosvjedu i dolaze mi računi za režije. I svejedno sam dala glas protiv zlostavljanja. Zlostavljanje nije dobro.
E, da. I ne jedem svinje, janjce i ostale životinje. I da, znam da su biljke žive, ali to je loš argument.


plačaš režije i misliš da je u redu, što je voda, struja otišli za 20% gore i plin za 100% gore?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2012. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Imaju li zbog gore navedenog kriterija zlostavljana, napuštena i zanemarena djeca prednost pred životinjama? U svijetu u kojem živimo gladuje daleko više djece nego pasa. Ako trebam eutanazirat xy pasa i mačaka, da bi spasio jedno dijete, za mene nema dvojbe.


Bio je prosvjed protiv zlostavljanja životinja, a ne dajmo životinjama veća prava nego djeci. Svatko normalan bio na ovaj dio o eutanaziji napravio jednako kao i ti.


dani_os je napisao/la: ›
šta ti nisi organiziro prosvjed da se nahrane, recimo gladna djeca u africi, kad si ti humanista, a ja nisam human?


Ja svoju humanost pokazujem na drugačiji način, no to nije tema ovdje. Za razliku od pojedinaca, ja nemam potrebu popljuvati kada netko prosvjeduje zbog nečega, iako se možda i ne slažem s time. Svatko ima pravo boriti se za ono u što vjeruje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.08.2012. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › nisam ništa napravio da drugima bude bolje,
da bude meni bolje, radim svaki dan na tome.

znaci sebicno o svojoj guzici vodis racuna, i ne pada ti na pamet uraditi nesto za nezaposlene / potplacene sugradjane - ali sereš po drugima koji svoj aktivizam usmjeravaju na nesto o cemu ti nikada razmisljao nisi?

klasican primjer supljoglavog balkanskog hipokrita

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.08.2012. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja svoju humanost pokazujem na drugačiji način, no to nije tema ovdje. Za razliku od pojedinaca, ja nemam potrebu popljuvati kada netko prosvjeduje zbog nečega, iako se možda i ne slažem s time. Svatko ima pravo boriti se za ono u što vjeruje.
[/quote]

vidi u državi hrvatskoj, stvarno ima puno večih i ozbiljnijih problema od zlostavljanja životinja,
a ti ako ne misliš da je problem što se niko nije pomako zbog poskupljenja plina, lopovluka zadnjih 20 godina, zbog neisplate plače radnicima i takih stvari, što je svakodnevna pojava ovdje.

ako neko dolazi na poso i nedobiva plaču, a direktor te firme uredno posjeduje aute koji troše po 20l goriva, putuje po svijetu. djeca im studiraju u najskupljim školama.

njegov radnik
nemože djetetu platit jauznu za školu, ne može obuč to djete, ne može mu prištit more, ne može mu prištit nikaki fakultet, ne može mu upalit grijanje preko zime i niko se ne buni protiv toga,
što je gore nego u robovlasničkom sistemu,
jel ti je onda gazda davo da jedeš da bi mu mogo porat ili bilo šta odradit, a sad ti nedaju ni tu hranu više i to se smatra normalnim u hrvatskoj.

i ti sad misliš da je ok ić prosvjedovat protiv zlostvaljanja pasa, a gledat kako svaki dan ide 70 000 ljudi radit bez plače i kako se brojka 350 000 nezaposlenih svaki dan povečava, a vlada ne radi ništa ko ni ona prošla po pitanju toga?

onda s vama nešta nije u redu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.08.2012. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › nisam ništa napravio da drugima bude bolje,
da bude meni bolje, radim svaki dan na tome.

znaci sebicno o svojoj guzici vodis racuna, i ne pada ti na pamet uraditi nesto za nezaposlene / potplacene sugradjane - ali sereš po drugima koji svoj aktivizam usmjeravaju na nesto o cemu ti nikada razmisljao nisi?

klasican primjer supljoglavog balkanskog hipokrita


reci mi molim te šta da ja uradim s ljudima kojima je osnovni problem u njihovim životima, njihovi psi i tudje svinje?

ljudima koje hdz krade 20 godina i oni opet odu glasat za taj hdz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.08.2012. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ja svijet ne mogu promjenit, a sebe mogu promjenit.

što ti očito još nisi shvatila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.08.2012. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la: ›
Nisam iz šinteraja niti sam provokator! Nego sam ogorcen tim volonterima sto niste ne poduzimaju.. kako se i na koji nacin udomljava ljubimac ili kakve se sve uvjeti moraju imati a jos bolje da i oni nesto kazu u svezi vrsenja nuzde ljubimaca u gradu imamo krasan primjer poslje zime kad je sve bijelo koliko je to govana na promenadi tako je i u svim ostalim parkovima u gradu ali to nije njihov problem a trebao bi biti kad udomljavaju zivotinje i brinu se o njima bilo bi lijepo kad bi nesto poduzeli u svezi toga ali to nije njihov problem..


Da si malo više upoznat s tematikom znao bi koji sve uvjeti moraju biti ispunjeni da bi se recimo udomila životinja iz azila.


To ja znam ali ja nisam govorio o tome..

Citat: › Živimo u državi u kojoj vlada relativna sloboda mišljenja, stoga mi nije jasno zašto netko ima potrebu pljuvati ako određena skupina odluči prosvjedovati proziv nečega, odnosno za nešto.


Vrijeme za prosvjed treba znati odabrati dakako u ovo vrijeme svakako nije dobro sobzirom da ima precih stvari.. sva sreca pa ipak ih nema u tolikoj mjeri da bi bilo zabrinjavajuce..

Citat: › To što ste vi sada tu dušebriznici, slavonski Ghandiji koji smatraju da se jedino treba prosvjedovati za bolji životni standard ljudi, protiv siromaštva ne čini vas humanistima i velikim ljudima nego baš suprotno; time što ne odobravate drugima da se bore za ono što smatraju ispravnim vas čini najobičnijom malograđanštinom koje je ovaj zatucani grad prepun.


A sta da ti ja radim sto si ti ogorcena gdje zivis bjezi sto prije da se ne moramo trpiti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.08.2012. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › Ja svoju humanost pokazujem na drugačiji način, no to nije tema ovdje. Za razliku od pojedinaca, ja nemam potrebu popljuvati kada netko prosvjeduje zbog nečega, iako se možda i ne slažem s time. Svatko ima pravo boriti se za ono u što vjeruje.


Citat: › vidi u državi hrvatskoj, stvarno ima puno večih i ozbiljnijih problema od zlostavljanja životinja,
a ti ako ne misliš da je problem što se niko nije pomako zbog poskupljenja plina, lopovluka zadnjih 20 godina, zbog neisplate plače radnicima i takih stvari, što je svakodnevna pojava ovdje.

ako neko dolazi na poso i nedobiva plaču, a direktor te firme uredno posjeduje aute koji troše po 20l goriva, putuje po svijetu. djeca im studiraju u najskupljim školama.

njegov radnik
nemože djetetu platit jauznu za školu, ne može obuč to djete, ne može mu prištit more, ne može mu prištit nikaki fakultet, ne može mu upalit grijanje preko zime i niko se ne buni protiv toga,
što je gore nego u robovlasničkom sistemu,
jel ti je onda gazda davo da jedeš da bi mu mogo porat ili bilo šta odradit, a sad ti nedaju ni tu hranu više i to se smatra normalnim u hrvatskoj.

i ti sad misliš da je ok ić prosvjedovat protiv zlostvaljanja pasa, a gledat kako svaki dan ide 70 000 ljudi radit bez plače i kako se brojka 350 000 nezaposlenih svaki dan povečava, a vlada ne radi ništa ko ni ona prošla po pitanju toga?

onda s vama nešta nije u redu


E vidis takav profil obitelji/osobe sa takvim problemima ima mnogo vise nego ovih na trgu a to sve govori..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2012. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
vidi u državi hrvatskoj, stvarno ima puno večih i ozbiljnijih problema od zlostavljanja životinja,
a ti ako ne misliš da je problem što se niko nije pomako zbog poskupljenja plina, lopovluka zadnjih 20 godina, zbog neisplate plače radnicima i takih stvari, što je svakodnevna pojava ovdje.


Toga sam ja svjestan, uostalom, živim ovdje i sve to osjetim na vlastitoj koži.
Da se razumijemo, ja na prosvjedu nisam bio, ali ga podržavam. Podržavam svaki prosvjed jer poštujem ljudsko pravo na izbor i izražavanje mišljenja.

Na način na koji si ti opisao stvarne hrvatske probleme ispada da, kada bi se slikovito trebao izraziti, nitko ne bi smio imati problema u životu, ili ih barem javno iznositi jer uvijek postoje veći problemi?!

Šta bi sada, svi koji žele prosvjedovati, a predmet prosvjeda nije neisplata plaća, nezaposlenost, hdz bi trebali čekati pa prođu svi problemi, da postanemo Švicarska i da onda prosvjeduju?!

Poštujte tuđe pravo da izrazi svoje mišljenje pa makar to bilo putem prosvjeda.

S nama nije nešto u redu? Ti si nam napisao sve dnevno-političke probleme hrvatskog naroda, ali i dalje sjediš u udobnosti vlastitom doma i pišeš o tome. Što to govori o tebi? Osim da se znaš obraniti floskulom "mjenjaj sebe, a ne svijet".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.08.2012. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NikolaiSanja je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle, za kupiti govna ne treba tečaj, samo malo mozga više no što ga ima kokoš.
Zašto mi koji smo digli glas protiv zlostavljanja životinja nismo digli glas protiv nečeg drugog? Zašto niste vi koji ovdje lupetate, a ništa ne radite? Po pitanju bilo čega...
I ne razumijem odakle toliko negativnosti prema ljudima koji se bore za to da nešto bude bolje. Je li ta negativa zaštitni znak Osijeka? Što god tko pokuša napraviti da nekomu bude bolje, ili da nešto bude bolje, uvijek se nađe hrpa koja se učopori i popljuje to.
E, da... i bila sam na antivladinom prosvjedu i dolaze mi računi za režije. I svejedno sam dala glas protiv zlostavljanja. Zlostavljanje nije dobro.
E, da. I ne jedem svinje, janjce i ostale životinje. I da, znam da su biljke žive, ali to je loš argument.


Pa zato sto mozda je lakse organizirati prosvjed za zivotinje (koga boli briga za zivotinje i nikoga ne diras) nego antivladin prosvjed kuzis.. ako si malo pametna/an znas na sta mislim.. a ti i dalje pokusavaj ne biti covjek i jedi zrak..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: