Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] U Osijeku otvoren Cookie caffe [nagradna igra je završena, 1. krug]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  [FOTO] U Osijeku otvoren Cookie caffe [nagradna igra je završena, 1. krug]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jutros je u Osijeku otvoren Cookie caffe, jedinstveni kafić u kojem se možete osladiti raznim američkim kolačima. U ponudi imaju više vrsta browniesa, cookiesa, cupcakesa i macrobiotic cupcakesa. Od pića je u ponudi više vrsta čajeva iz Kuće zelenog čaja, piva, sokova te raznih toplih napitaka, od kojih se ističe poznata vrhunska Illy kava. Na otvorenju je bio prisutan i župan Osječko-baranjske županije Vladimir Šišljagić.

- Osnovnu ideju za ovako nešto dao je moj sin, koji mi je iz Zagreba javio kako je probao zanimljive čokoladne kolače pa sam otišao u Zagreb to pogledati. Dakle, jedini tip Starbucks radnje postoji u Zagrebu, a sada i u Osijeku. Radi se o svim vrstama najpoznatijih američkih kolača. Uz ugodnu terasu u hladu i fine delicije, građani Osijeka moći će uživati i uz svirke na klaviru, koji se nalazi u unutarnjem prostoru kafića. Kod nas možete i pročitati najnovije vijesti jer imamo gotovo sve dnevne novine - rekao je Damir Kuti, vlasnik Cookie caffea.

Cookie caffe nalazi se na Trgu slobode, na adresi Vijenac Jakova Gotovca 8 (u prostoru gdje se prije nalazila trgovina Dominik Jeans). U zatvorenom dijelu kafića pušenje nije dozvoljeno, s obzirom da se radi o ugostiteljskom objektu u kojem se poslužuje hrana. Cookies caffe možete posjetiti od ponedjeljka do petka u vremenu od 7 do 23, subotom od 8 do 23, a nedjeljom od 9 do 23 sata. Cijene kolača su prihvatljive, kreću se od 6 kn naviše.

Pogledajte kako je bilo na otvorenju i posjetite Cookie caffe...

Gdje se točno nalazi Cookie caffe?




























Tekst & foto: Ana Mišin/Osijek031.com

[Sponzorirani članak]


Nagradna igra

Portal Osijek031.com poklanja 3x1 kavu/čaj i kolač vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2] u Facebook komentar par centimetara ispod upišite "Osijek031.com poklanja mi (napišite želite li kavu i kolač ili čaj i kolač)!"
[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Frano Šašvari
Rebeka Betlehem
Kristina Bilić

Dobitnik će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitniku želimo dobar tek, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!


Zadnja promjena: Redakcija 031; 20.08.2012. 10:13; ukupno mijenjano 8 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda fino.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo da je američko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolačići su zaista fini. Ugodno sam ostala iznenađena vidjevši tako nešto iajako mi se sviđa, kafić je lijepo uređen, s kolači za prste polizat. Kontam da će im biznis ići još bolje kada se dovrši obnova Trga slobode. Btw, kolači, iako nisu veliki, jako su zasitni pa je čak i samo jedan dovoljan. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno kad su puni smeća i E-ova. Bolje probaj domaću pitu od jabuka ili mađaricu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
Bolje probaj domaću pitu od jabuka ili mađaricu Smile

To dvoje jaaako volim, pogotovo domaću pitu od jabuka. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ti kolačići su puni aditiva kao i McDonalds.Zato te zovu na još.Pazite da vam od njih ne narastu peraje ili repovi po tijelu.

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PijaniPatuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmm... vidim da su neki zavirili i u kuhinju pa vidjeli da slastičarke koje prave te kolace stavljaju aditive i E-ove... Dali moze informacija koje sve to E-ove stavljaju u maslac od kikirikija jer znam da njega ne kupuju nego sami prave kad ga koriste za izradu kolaca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio, probao i fino je Smile

da je skupo i precjenjeno je Smile

da je atmosfera na terasi uzas je, da je unutra lijepo je

eto, ukratko, doci cu vj opet

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PijaniPatuljak je napisao/la: ›
Hmm... vidim da su neki zavirili i u kuhinju pa vidjeli da slastičarke koje prave te kolace stavljaju aditive i E-ove... Dali moze informacija koje sve to E-ove stavljaju u maslac od kikirikija jer znam da njega ne kupuju nego sami prave kad ga koriste za izradu kolaca...

Poznato je da danas u sve stavljaju aditive ali o tome ne govore.Aditiv dolazi od riječi add(dodati) pa čemu onda služe ti dodatci.Poznato je i dokazano da McDonaldsova kuhinja može stvoriti ovisnike o njihovoj hrani.Industrije hrane se ne štede niti suzdržavaju da stave svašta u hranu samo kako bi mi što više kupovali odnosno žderali tu hranu.Njima je naravno samo važan novac.U te kolače ide dosta toga što je industijskog porijekla, znači da su aditivi prisutni.U današnje vrijeme nije mudro biti naivan.Lova sve okreće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PijaniPatuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da generalono se slazem s tobom, ali ne u pitanju ove teme... Nedostaju ti argumenti kao i vecini slucajeva javnog izrazavanja. Nije dovoljno samo nagadjati, pretpostavljati ili negdje procitati. Nitko nebi istrazio temu nego samo siri svoju teoriju.
U slucaju Cookie Caffea znam da slasticarke peku kolace u samom objektu (meni nije bio problem pitat, zavirit i informirati se sto jedem), dakle ako je recept americki ne znaci da se kolaci u americi i peku pa konzervirani dolaze u Hrvatsku da bi se njima drogirali Hrvati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PijaniPatuljak je napisao/la: ›
Da generalono se slazem s tobom, ali ne u pitanju ove teme... Nedostaju ti argumenti kao i vecini slucajeva javnog izrazavanja. Nije dovoljno samo nagadjati, pretpostavljati ili negdje procitati. Nitko nebi istrazio temu nego samo siri svoju teoriju.
U slucaju Cookie Caffea znam da slasticarke peku kolace u samom objektu (meni nije bio problem pitat, zavirit i informirati se sto jedem), dakle ako je recept americki ne znaci da se kolaci u americi i peku pa konzervirani dolaze u Hrvatsku da bi se njima drogirali Hrvati.

Ne mislim da se tamo peku, nisi skontao poantu.Govorim o sastojcima a ne o konzerviranom kolaču.Misliš da slastičarke znaju sve tajne sastojaka?One tamo šljakaju za lovu i to je sve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PijaniPatuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle, ja se držim činjenica koje znam, a znam da se kolači ne prave od gotove smjese koja dolazi od ne-znam-gdje, nego se namjernice nabavljaju u našim trgovinama (dakle tamo gdje i svi mi kupujemo namjernice). Redovito idem u kupnju za kućne potrebe i još niti u jednoj trgovini nisam vidio namjernicu koja se zove "tajni američki sastojak". Ako netko zna gdje to ima za kupiti neka javi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebo te pa ti živiš u Disneylandu.Šta misliš odakle stižu te namirnice koje kupuješ?Misliš da je to Hrvatsko?Daj si truda i pročitaj sitna slova na deklaracijama.I ne radi se samo o Američkim proizvodima, govorim o globalnom tržištu.To dolazi odasvuda i naravno da ne piše "tajni američki proizvod".Te stvari jednostavno ne pišu.Mrzim kada moram sve crtati!!!!!!!!!!!!!!Jebo teeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Betonski spavač
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.08.2012. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta ti znači to "namjernice"?Kaže se namirnice!Ti si iz dijaspore?

_________________
Simulacija stvarnosti, laž i propaganda
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: