Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sedam prijava za novoga ravnatelja Agencije za obnovu osječke Tvrđe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2012. 13:03 
Naslov:  Sedam prijava za novoga ravnatelja Agencije za obnovu osječke Tvrđe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Do zaključenja roka za prijave na javnom natječaju za izbor novoga ravnatelja Agencije za obnovu osječke Tvrđe, zaprimljeno je sedam prijava. Među njima je i ona dosadašnje ravnateljice Valerije Vuković Kondža, kojoj je istekao četverogodišnji mandat, ali želi i dalje biti na toj funkciji.

- Mogu vam samo potvrditi svoju kandidaturu, jer smatram da sam realizirala i započela niz važnih projekata. Tko su ostali kandidati ne znam, jer su kuverte zatvorene - kazala je.

O imenima ostalih može se za sada samo nagađati (spominju se, primjerice, Srećko Lovrinčević i Tone Papić), jer su članovi Upravnog vijeća Agencije trenutačno na godišnjem odmoru!

- Točno, sada je vrijeme godišnjih odmora i teško nas je skupiti. Pokušat ćemo se uskoro naći, otvoriti kuverte s prijavama i dogovoriti što dalje. Od završetka natječaja imamo 45 dana za izbor ravnatelja, ne želim ništa prejudicirati - istaknula je Danijela Lovoković, osječka dogradonačelnica i predsjednica UV Agencije, u ime Ministarstva zaštite okoliša.

Inače, 51 posto Agencije kao vlasnik i osnivač ima država, a po 24,5 posto Grad Osijek i Osječko-baranjska županija. Ostali članovi Vijeća su Oliver Grigić (u ime Grada Osijeka), Davor Brunčić (predstavnik Osječko-baranjske županije) te Ivana Sudić i Zlatko Uzelac (predstavnici Ministarstva kulture).

Kao uvjeti za ravnatelja, između ostaloga, traži se visoka stručna sprema arhitektonskog, građevinskog, pravnog ili ekonomskog smjera, odnosno povijesti umjetnosti, zatim najmanje pet godina iskustva na rukovodećim položajima, kao i da se odlikuje stručnim, radnim i organizacijskim sposobnostima. Novinar Glasa Slavonije neslužbeno doznaje kako Vuković Kondža ima male šanse, jer lokalne strukture nemaju visoko mišljenje o njezinom radu, a smatraju je i kadrom HDZ-a, iako formalno nije članica te stranke.

Tekst: T. Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.07.2012. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mjesto za nekoga podobnog tko će podilaziti raznim firmama da okrenu novac, ništa novo

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.08.2012. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tvrđa je živi dokaz koliko je ovo glup i nesposoban grad i koje budale vode to i koliko su nesposobne,...kao da imaš zlatni rudnik s tonom zlata unutra ali si primitivni mafijaš s bmw i neznaš kako to zlato izvadit pa otvoriš cajkaroški klub u njemu...toliko projekata uloženih u grad ja jednostavno nemogu vjerovati da nitko više neželi tu tvrđu pretvorit u turistički centar,...pa aerodrom od tvrđe je 8 minuta autom Smile

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2012. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imamo super onaj kanalić za komarce. Divno kako su ga napravili. Kad tamo prolazim s djetetom, imam osjećaj kao da ulazim u povijesni Osijek - samo čekam da me pogodi neka kugla, strelica, kamen, poškropi vrelo ulje ili iz kanala iskoči krezubi grubijan željan putenog ženskog tijela. Hvala svima koji su odgovorni za taj predivan osjećaj.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2012. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
Imamo super onaj kanalić za komarce. Divno kako su ga napravili. Kad tamo prolazim s djetetom, imam osjećaj kao da ulazim u povijesni Osijek - samo čekam da me pogodi neka kugla, strelica, kamen, poškropi vrelo ulje ili iz kanala iskoči krezubi grubijan željan putenog ženskog tijela. Hvala svima koji su odgovorni za taj predivan osjećaj.

Ahahaha, neprocjenjivo!
A tek kad se žabe izlegnu dolje... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2012. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
tvrđa je živi dokaz koliko je ovo glup i nesposoban grad i koje budale vode to i koliko su nesposobne,...kao da imaš zlatni rudnik s tonom zlata unutra ali si primitivni mafijaš s bmw i neznaš kako to zlato izvadit pa otvoriš cajkaroški klub u njemu...toliko projekata uloženih u grad ja jednostavno nemogu vjerovati da nitko više neželi tu tvrđu pretvorit u turistički centar,...pa aerodrom od tvrđe je 8 minuta autom Smile



Svaki put kad pročitam neki tvoj post pomislim opet @francika, ali onda vidim da je drugi nick Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.08.2012. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

viš, da sam znao za natječaj, mogo sam se i ja javit za ravnatelja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: