Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ona, koja vam oduzima dah

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2006. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
mogu svoju najdražu napisati:
ona: on me više nije volio.
on: više voljeti...je nemoguće.


ti ovo napisao?

sada si se izdao........ Razz

aha, napisao. ali ne i izrekao. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2006. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Ništa bez Đoleta... Wink
... to je tako, ne pravi od tuge nauku...

Zna mala, zna.... Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2006. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Zna mala, zna.... Wink



osijek031.com smile joj, što VOLEM kad volimo Đoleta... Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2006. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve prave su ljubavi tužne!!!

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2006. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

“Kada bi Ilijina kočija, ili Apolonova, ili bilo koji mitski nebeski brod zastao pred mojim vratima, mislim da bih točno znao gdje trebam sjesti, a kad bismo poletjeli, s tankoćutnom bliskošću prepoznavao bih sve oblake i tajanstva kraj kojih bismo prošli.”


Leonard Cohen

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2006. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moze tu neki post kao samostalni uradak...??

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Janis je napisao/la: ›
Sve prave su ljubavi tužne!!!


ne bih htjela ulaziti u tu temu...naježim se kad počnem razmišljati o tome i to od bjesas...prava ljubav ne bi trebala biti tužna...prava ljubav bi trebala biti "once and for all"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2006. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ko može definirati rijec LJUBAV????

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la: ›
jel ko može definirati rijec LJUBAV????


jako teško...ali ću ti probati dočarati osjećaj za koji bi ja smatrala da je ljubav...zapravo više sklop osjećaja...

recimo da je to ono kad upoznaš osobu i vidiš sve njene vrline i mane i pomisliš kako se jako razlikujete i da to neće ići...nakon toga provedeš malo vremena s tom osobom i shvatiš da su ti te mane jako simpatične i da svaki puta kada očekuješ kontakt s tom osobom,bilo sastanak ili telefonski potiv ili poruku,imaš onaj čudni osjećaj u želucu...to je zaljubljenost...i onda budeš duže s tom osobom i shvatiš da ti je jako lijepo s njom i da ti nitko drugi ne treba...i da bi učinio sve kako bi usrečio tu osobu i živiš iz dana u dan za to da se čujete,vidite i budete zajedno i za to da ta osoba bude sretna s tobom...jer svaki puta kada je ta osoba sretna i ti si i obrnuto...nema onog čudnog osjećaja u želucu više ali osjećaš da je otišlo još dublje...
i kada se dogodi nešto loše da preko svega možeš prijeći i oprostiti sve...to sve naravno ne uključuje prevaru...iako i to možeš oprostiti...ali mislim da je u svemu najbitnije da se ne možeš ljutiti na tu osobu...čak i kada to jako želiš...jer te taj osjećaj...to što bi nazvali ljubav tjera na to da shvatiš ništa nije važnije od te osobe...

to ti je nešto kao kad si slijep i uživaš u tome i u svakome trenutku korištenja drugih osjetila...nešto iznad ovog primitivnog doživljavanja okoline...Smile

malo sam pretjerala Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2006. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
jel ko može definirati rijec LJUBAV????


jako teško...ali ću ti probati dočarati osjećaj za koji bi ja smatrala da je ljubav...zapravo više sklop osjećaja...

recimo da je to ono kad upoznaš osobu i vidiš sve njene vrline i mane i pomisliš kako se jako razlikujete i da to neće ići...nakon toga provedeš malo vremena s tom osobom i shvatiš da su ti te mane jako simpatične i da svaki puta kada očekuješ kontakt s tom osobom,bilo sastanak ili telefonski potiv ili poruku,imaš onaj čudni osjećaj u želucu...to je zaljubljenost...i onda budeš duže s tom osobom i shvatiš da ti je jako lijepo s njom i da ti nitko drugi ne treba...i da bi učinio sve kako bi usrečio tu osobu i živiš iz dana u dan za to da se čujete,vidite i budete zajedno i za to da ta osoba bude sretna s tobom...jer svaki puta kada je ta osoba sretna i ti si i obrnuto...nema onog čudnog osjećaja u želucu više ali osjećaš da je otišlo još dublje...
i kada se dogodi nešto loše da preko svega možeš prijeći i oprostiti sve...to sve naravno ne uključuje prevaru...iako i to možeš oprostiti...ali mislim da je u svemu najbitnije da se ne možeš ljutiti na tu osobu...čak i kada to jako želiš...jer te taj osjećaj...to što bi nazvali ljubav tjera na to da shvatiš ništa nije važnije od te osobe...

to ti je nešto kao kad si slijep i uživaš u tome i u svakome trenutku korištenja drugih osjetila...nešto iznad ovog primitivnog doživljavanja okoline...Smile

malo sam pretjerala Very Happy

slažem se sa svime što si napisala

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.12.2006. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ovih dana sam nešto ispirirana tim ljubavnim temama...i imam dosta pisati o tome...
ali na žalost ne iz pozitivnog iskustva Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2006. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): › moze tu neki post kao samostalni uradak...??


pa, bilo bi to jako lijepo Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2006. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › to ti je nešto kao kad si slijep i uživaš u tome i u svakome trenutku korištenja drugih osjetila...nešto iznad ovog primitivnog doživljavanja okoline...Smile


Lijepo osijek031.com smile

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2006. 1:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko je tiho veceras dozivao svoje crne pse!Daleko u sivoj magli nazirali su se obrisi grada koji je spavao sam!Slojevi hladnoce i zeleni barsun krili su neciji san!Crna ograda od zeljeza i kamen na kojem ruze vise necvatu!Negdje iza svega toga i dan je mozda bio ljubicast i plav!I ljudi su mozda hodali i ptice su mozda letjele... visoko iznad crkvenog tornja!Progutat cu i ja malo samoce da se i moje groblje probudi i potrci u bjeli zagrljaj!Na kamenim ulicama gdje se cuju zvuci gitare;gdje sljepac trazi neko toplo mjesto gdje ce sjest;ispisat cu svoju pricu da je i nebo kad svane dan; procita.I na kraj svega neka nepise poanata jer prva kisa kada padne vise nece ostati nista!Samo ce kestenje u zagrljaju majcine krosnje stajati uspravno na mekanoj zemlji,izgazenoj od vremena i koraka!Netko je tiho veceras dozivao svoje pse,a onda sve tise,i tise,i tise!

Polako i necujno samo su rijeci koracale na putu sto je ostavio dan!Misli su se igrale i pjevale neku pjesmu koju sam vec negdje cuo!Zrak je bio pomalo ostar,i svaki put kada bi udahnuo osjetio bi kao da mi ga i srce udise!Na nebu su se oblaci ispreplitali kao da su htjeli da se moj pogled zaljepi za nebo!U polju makova,daleko od svega,sapat se suljao trazeci moj san!Bijele ruke trazile su svilene jorgane,i poruku od Boga da li ce past prvi snjeg!A sunce je i dalje svojim zlatom grijalo moje zatvorene oci!Nije se dalo omesti bas kao ni moja zelja da saznam gdje sam!Moje se tijelo usidrilo za obalu neizvjesnosti!Daleko od svega i ptice su negdje pobjegle!Samo je odgovor sjedio negdje sam!Negdje na tom otoku stavio je svoju glavu medju koljena i cekao da ga netko nadje!Ali on se nije mogao sjetit da svake noci on postane sjena ,i da mu zvijezde ukradu glas! Ja sam neraskidiva veza ovih rijeci!

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marelica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Vinkovci
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2006. 17:18 
Naslov:  Re: Ona, koja vam oduzima dah
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... I budi takva kakva jesi,
ne mijenjaj se za sva blaga...
Uvijek nek' ti mis'o resi
ona tiha patnja draga...

... Ma koliko bila žena,
uvijek više tajna budi...
Budi šutnja, al' iskrena,
nek' te vječno slute ljudi...

... Nažalost, ne znam autora ovih stihova, niti ima li ih još... Dobila sam ih, očarali su me, zapamtila sam ih za vjeke vjekova... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: